"Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2007 жылғы 24 тамыздағы N 235 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2008 жылғы 28 қазандағы N 288 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 28 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5383 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 440 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.06.2023 № 440 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында, "Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2007 жылғы 24 тамыздағы N 235 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 19 қыркүйектегі N 4937 болып тіркелген, 2007 жылғы 24 қазандағы N 163 (1366) "Юридическая газетінде" жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген техникалық паспорттардың нысандары осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес Н-15, Н-16, Н-17, Н-18 техникалық паспорттарының нысандарымен толықтырылсын.
2. Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның бірінші ресми түрде жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
3. Балиева
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің 2008 жылғы
28 қарашадағы N 288 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Н-15 нысаны
__________________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
ТЕХНИКАЛЫ Қ ПАСПОРТ (Н-15)
____________________________________________________
(желілер, су құбырлары, коллекторлар және т.б.)
1. Облысы ________________________________________________________
2. Ауданы ________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) ___________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы ____________________________________________________

О внесении дополнений в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 октября 2008 года № 288. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2008 года № 5383. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 440.
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.06.2023 № 440 (вводится в действие с 01.07.2023).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним", руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4937 от 19 сентября 2007 года, опубликован в "Юридической газете" от 24 октября 2007 года № 163 (1366)), следующие дополнения:
формы технических паспортов, утвержденные указанным приказом, дополнить формами технических паспортов Ф-15 , Ф-16 , Ф-17 , Ф-18 согласно приложениям 1 , 2 , 3 , 4 к настоящему приказу.
2. Комитету регистрационной службы и оказания правовой помощи в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
3. Балиева
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 28 октября 2008 года № 288
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года № 235
Форма Ф-15
____________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-15)
на ____________________________________________________
(сети, водоводы, коллекторы и т.п.)
1. Область _________________________________________________________
2. Район ___________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) _______________________________
4. Район в городе __________________________________________________
5. Адрес ___________________________________________________________

6. Жер учаскесіне кадастр нөмірі _________________________________
7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"___"__________________ ______ ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор: ______________________
(Т.А.Ә., қолы)
Бөлім бастығы: ______________________ М.О.
(Т.А.Ә., қолы)
Орындаушы: ______________________
(Т.А.Ә., қолы)
Берген күні "___"__________________ ______ ж.
Жалпы мәліметтер
N
р/с
Атауы
Өлшем
бірліктері
Саны,
ұзақтығы
Ескерту
1
2
3
4
5
СУ ТАРТ Қ ЫШТАР
1
Су тартқыштар (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- болат құбырынан
қума метр
- шойын құбырынан
қума метр
- асбестоцемент құбырынан
қума метр
- темірбетон құбырынан
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
2
Желі бөлгіш (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- болат құбырынан
қума метр
- шойын құбырынан
қума метр
- асбестоцемент құбырынан
қума метр
- полиэтилен құбырынан
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
4
Өзге құрылғылар
Көру құдығы
дана
Тартпа d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Бұрандалар d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Кран d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Гидрант
дана
Су құбыры шүмегі
дана
Су бөлгіш колонка
дана
Болат футляр
дана
Ішетін су бүргіш
дана
Жалпы м ә ліметтер
N р/с
Атауы
Өлшем
бірліктері
Саны,
ұзақтығы
Ескерту
1
2
3
4
5
К Ә РІЗ
1
Коллекторлар (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- керамика құбырларынан
қума метр
- болат құбырларынан
қума метр
- бетон құбырларынан
қума метр
- асбестоцемент құбырларынан (атқылаусыз)
қума метр
- темірбетон құбырынан (атқылаусыз)
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
2
Кәріз желісі (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- керамика құбырларынан
қума метр
- болат құбырларынан
қума метр
- бетон құбырларынан
қума метр
- асбестоцемент құбырларынан (атқылаусыз)
қума метр
- темірбетон құбырынан (атқылаусыз)
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
4
Өзге құрылғылар
Көру құдығы
дана
Шығарылым
дана
К Ө РУГЕ БОЛМАЙТЫН ҚҰ БЫР ЖЕЛІЛЕРІН,
ФУТЛЯРЛАРДЫ Ж Ә НЕ Т.Б. ТОЗЫ Ғ ЫН АЙ Қ ЫНДАУ
Күні
Учаскелердің N
Құбыр желілерінің, футлярлардың және т.б. атаулары, олардың қысқа сипаттамасы
Құбырлардың, футлярлардың диаметрлері, арналар үшін қиылыстар (мм)
Нақты қызмет еткен уақыты, жылы
кестенің жалғасы
Қалған қызмет мерзімі, жылы
Орташа нормативтік қызмет мерзімі, жылы
Тозу, %
Ескерту
Орындаған маман_________________ Бөлім бастығы: ________________
(Т.А.Ә., қолы) (Т.А.Ә., қолы)
"____" _____________ ______ ж.
ҚҰ ДЫ Қ ТЫ ТЕХНИКАЛЫ Қ ЕСЕПКЕ АЛУДЫ Ң
Т Ү ГЕНДЕУ КАРТОЧКАСЫ
_______________ қ. _________________________________ көшесі (өтпелі)
кадастр нөмірі _______________________________ түген. N_________
Құдықтың көлденең кескіні Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні
Масштабы______
ЕРЕКШЕЛІГІ
N р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі),мм
Саны
Ескерту
Салынған жылы
Тозу, %
Құ ды қ ты т ұ ра қ ты ба ғ дар-н ү ктесіне байлап қ ою сызбасы
Мемлекеттік кәсіпорынның атауы
Су құбырлы (кәріз) құдығының N
Масштабы___
Парақ N
күні
қызметі
Т.А.Ә.
Қолы
Орындады:
Тексерді:
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің 2008 жылғы
28 қазандағы N 288 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Н-16 нысаны
____________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
ТЕХНИКАЛЫ Қ ПАСПОРТ (Н-16)
Жылу трассасына __________________________________________________
________________________________________ N _______________________
____________________________________________________ (жылыту, ТЭЦ)

6. Кадастровый номер земельного участка ____________________________
7. Инвентарный номер _______________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ г.
Директор: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ______________________ М.П.
(Ф.И.О., подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата выдачи "___"__________________ ______ г.
Общие сведения
п/п
Наименование
Единицы
измерения
Количество,
протяженность
Примечание
1
2
3
4
5
ВОДОПРОВОД
1
Водоводы (общая
протяженность)
пог.м
- из стальных труб
пог.м
- из чугунных труб
пог.м
- из асбестоцементных труб
пог.м
- из железобетонных труб
пог.м
-
пог.м
-
пог.м
2
Распределительная сеть
(общая протяженность)
пог.м
- из стальных труб
пог.м
- из чугунных труб
пог.м
- из асбестоцементных труб
пог.м
- из полиэтиленовых труб
пог.м
-
пог.м
-
пог.м
4
Прочие устройства
Смотровой колодец
шт.
Задвижка d-
шт.
" d-
шт.
" d-
шт.
" d-
шт.
Вентили d-
шт.
" d-
шт.
" d-
шт.
" d-
шт.
" d-
шт.
Кран d-
шт.
" d-
шт.
" d-
шт.
" d-
шт.
" d-
шт.
Гидрант
шт.
Водопроводный ввод
шт.
Водоразборная колонка
шт.
Стальной футляр
шт.
Питьевой фонтанчик
шт.
Общие сведения
п/п
Наименование
Единицы
измерения
Количество,
протяженность
Примечание
1
2
3
4
5
КАНАЛИЗАЦИЯ
1
Коллекторы (общая
протяженность)
пог.м
- из керамических труб
пог.м
- из чугунных труб
пог.м
- из бетонных труб
пог.м
- из асбестоцементных труб
(безнапорная)
пог.м
- из железобетонных труб
(безнапорная)
пог.м
-
пог.м
-
пог.м
2
Канализационная сеть
(общая протяженность)
пог.м
- из керамических труб
пог.м
- из чугунных труб
пог.м
- из бетонных труб
пог.м
- из асбестоцементных труб
(безнапорная)
пог.м
- из железобетонных труб
(безнапорная)
пог.м
-
пог.м
-
пог.м
4
Прочие устройства
Смотровой колодец
шт.
Выпуск
шт.
ОПРЕДЕЛЕНИЕ ИЗНОСА НЕДОСТУПНЫХ ОСМОТРУ
ТРУБОПРОВОДОВ, ФУТЛЯРОВ И Т.П.
дата
участ-
ков
Наиме-
нование
трубо-
проводов,
футляров
и т.п.,
их
краткая
характе-
ристика
Диаметр
труб,
фут-
ляров,
сечение
для
каналов
(мм)
Факти-
чески
прослу-
женное
время,
лет
Оста-
точный
срок
службы,
лет
Средний
норма-
тивный
срок
службы,
лет
Износ,
%
Приме-
чание
Выполнил специалист ______________ Начальник отдела: _______________
(Ф.И.О., подпись) (Ф.И.О., подпись)
"____" _____________ ______ г.
ИНВЕНТАРИЗАЦИОННАЯ КАРТОЧКА
ТЕХНИЧЕСКОГО УЧЕТА КОЛОДЦА
г. _________________ улица (проезд) ________________________________
кадастровый номер ___________________________________ инв. № _______
_________________________________ _______________________________
| Горизонтальный разрез колодца | | Вертикальный разрез колодца |
| Масштаб ______ | | Масштаб ______ |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
|_________________________________| |______________________________|
СПЕЦИФИКАЦИЯ
п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр
(размеры),
мм
Коли-
чество
Примечание
Год постройки
Износ, %
Схема привязки колодца к постоянным точкам-ориентирам
___________________________________________________________________
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
|__________________________________________________________________|
Наименование государственного предприятия
Водопроводный (канализационный)
колодец №
Масштаб____
Лист №
дата
должность
Ф.И.О.
подпись
Исполнил:
Проверил:
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 28 октября 2008 года № 288
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года № 235
Форма Ф-16
____________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-16)
на тепловую трассу _________________________________________________
от ________________________________________ № ______________________
___________________________________________________ (котельной, ТЭЦ)

1. Облысы _______________________________________________________
2. Ауданы ________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) ___________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы ____________________________________________________
6. Жер учаскесіне кадастр нөмірі _________________________________
7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"___"__________________ ______ ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор: ______________________
(Т.А.Ә., қолы)
Бөлім бастығы: ______________________ М.О.
(Т.А.Ә., қолы)
Орындаушы: ______________________
(Т.А.Ә., қолы)
Берген күні "___"__________________ ______ ж.
Жалпы м ә ліметтер
N р/с
Атауы
Өлшем
бірліктері
Саны,
ұзақтығы
Ескерту
1
Жылу трассасының ұзақтығы
қума метр
Ауа төсемінің ұзақтығы:
қума метр
а) эстакадтарда
қума метр
б) тіреуіштерде
қума метр
Тіреуіштер саны
дана
Жер асты төсемінің ұзақтығы:
қума метр
а) өту арналарында
қума метр
б) жартылау өту арналарында
қума метр
в) арнасыз төселім
қума метр
2
Құдықтар саны (камер)
дана
3
Компенсаторлар саны
дана
4
Кіріктірулер саны
дана
5
Суырмалар саны
дана
Құ быр желілеріні ң , эстакадаларды ң , тіректерді ң
ж ә не т.б. тозу пайызын ай қ ындау кестесі
Есептік учаскелердің, камералардың, тіректердің нөмірі
Құбыр желілерінің, эстакадалардың, тіректердің және т.б. атауы
Материалдары (құбыр желілері, эстакадалар, тіреуі
дана және т.б.)
Құбыр желілерін оқшаулау материалдары
Қ.м. ұзақтығы, тіректер үшін - саны
Диаметр, мм тіректер үшін - қиылысы
Нақты қызмет уақыты, жылы
Болжам бойынша қызмет ету (қалған) уақыты, жылы
Орта нормативтік уақыты, жылы
Тозу, %
ҚҰ ДЫ Қ ТЫ (КАМЕРАНЫ) ТЕХНИКАЛЫ Қ ЕСЕПКЕ АЛУДЫ Ң
Т Ү ГЕНДЕУ КАРТОЧКАСЫ
___________ қ. ____________________________________ көшесі (өтпелі)
кадастр нөмірі _______________________________ түген. N_________
Құдықтың көлденең кескіні
Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні
Масштабы______
ЕРЕКШЕЛІГІ
N р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескерту
Салынған жылы
Тозу, %
Құ ды қ ты (камераны) т ұ ра қ ты ба ғ дар-н ү ктесіне байлап қ ою сызбасы
Мемлекеттік кәсіпорынның атауы
Құдықтың (камераның) N
Масштабы___
Парақ N
күні
қызметі
Т.А.Ә.
Қолы
Орындады:
Тексерді:
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің 2008 жылғы
28 қазандағы N 288 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
2007 жылғы 24 тамыздағы N 235
бұйрығымен бекітілген
Н-17 нысаны
_____________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
ТЕХНИКАЛЫ Қ ПАСПОРТ (Н-17)
_______________________________________________________
(Газ құбырына, мұнай құбырына)

1. Область _________________________________________________________
2. Район ___________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) _______________________________
4. Район в городе __________________________________________________
5. Адрес ___________________________________________________________
6. Кадастровый номер земельного участка_____________________________
7. Инвентарный номер _______________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ г.
Директор: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ______________________ М.П.
(Ф.И.О., подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата выдачи "___"__________________ ______ г.
Общие сведения
п/п
Наименование
Единицы
измерения
Количество,
протяженность
Приме-
чание
1
Протяженность тепловой трассы
пог.м
Протяженность воздушной
прокладки:
пог.м
а) на эстакадах
пог.м
б) на опорах
пог.м
Количество опор
шт.
Протяженность подземной
прокладки:
пог.м
а) в проходных каналах
пог.м
б) в полупроходных каналах
пог.м
в) бесканальная прокладка
пог.м
2
Количество колодцев (камер)
шт.
3
Количество компенсаторов
шт.
4
Количество вводов
шт.
5
Количество задвижек
шт.
Таблица определения процента износа трубопроводов,
эстакад, опор и т.д.
Номер
учетных
участков,
камер,
опор
Наименование
трубопроводов,
эстакад,
опор и т.д.
Материал
(трубо-
проводов,
эстакад,
опор и др.)
Материал
изоляции
трубопро-
водов
Протяженность
в п.м,
для опор -
количество
продолжение таблицы
Диаметр
в мм,
для опор -
сечение
Фактически
прослужившее
время, лет
Предположительный
(остаточный)
срок службы, лет
Средний
нормативный
срок
службы,
лет
Износ,
%
ИНВЕНТАРИЗАЦИОННАЯ КАРТОЧКА
ТЕХНИЧЕСКОГО УЧЕТА КОЛОДЦА (КАМЕРЫ)
г. _________________ улица (проезд) ________________________________
кадастровый номер ___________________________________ инв. № _______
_________________________________ _______________________________
| Горизонтальный разрез колодца | | Вертикальный разрез колодца |
| (камеры) | | (камеры) |
| Масштаб ______ | | Масштаб ______ |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
|_________________________________| |______________________________|
СПЕЦИФИКАЦИЯ
п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр
(размеры),
мм
Коли-
чество
Примечание
Год постройки
Износ, %
Схема привязки колодца (камеры) к постоянным точкам-ориентирам
___________________________________________________________________
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
|__________________________________________________________________|
Наименование государственного предприятия
Колодец (камера) №
Масштаб____
Лист №
дата
должность
Ф.И.О.
подпись
Исполнил:
Проверил:
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 28 октября 2008 года № 288
Утвержден
приказом и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года № 235
Форма Ф-17
____________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-17)
на _________________________________________________________________
(газопровод, нефтепровод)

1. Облысы _______________________________________________________
2. Ауданы ________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) ___________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы ____________________________________________________
6. Жер учаскесіне кадастр нөмірі _________________________________
7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"___"__________________ ______ ж. жағдайы бойынша жасалған
Директор: ______________________
(Т.А.Ә., қолы)
Бөлім бастығы: ______________________ М.О.
(Т.А.Ә., қолы)
Орындаушы: ______________________
(Т.А.Ә., қолы)
Берген күні "___"__________________ ______ ж.
Жалпы м ә ліметтер
Рет N
Атауы
Өлшем бірліктері
Саны, ұзақтығы
Пайдалануға берген уақыты
Нормативтік қызмет мерзімі
Болжамды қызмет мерзімі
Тозу %
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Әуе байланыс желісі,
оның ішінде:
км.
а) маркісі
км.
б) маркісі
км.
в) маркісі
км.
2
Кабельді байланыс желісі,
оның ішінде:
км.
а) маркісі
км.
б) маркісі
км.
в) маркісі
км.
3
Тіректер,
оның ішінде:
дана
а) металды
дана
б) ағаштан
дана
в) анкерлі
дана
г) темірбетонды
дана
д) тросты ілгіштер
дана
4
Желілі құдықтар,
оның ішінде:
дана
а) ККС 1
дана
б) ККС 2
дана
в) ККС 3
дана
г) ККС 4
дана
д) ККС 5
дана
5
Қосқыш муфталар
дана
6
Коллекторлар коммуникациялық,
оның ішінде:
а) керамикалық
км.
б) бетонды
км.
в) асбестцементті
км.
г) пластмассалы
км.
7
ҚКО (қызмет көрсетілмейтін күшейткіш орындар)
дана
8
Өзге де құрылғылар
БАЙЛАНЫС КАБЕЛЬ ЖЕЛІСІНІ Ң ҚҰ ДЫ Ғ ЫН
ТЕХНИКАЛЫ Қ ЕСЕПКЕ АЛУДЫ Ң
Т Ү ГЕНДЕУ КАРТОЧКАСЫ
_____________ қ. ________________________________ көшесі (өтпелі)
кадастр нөмірі __________________________________ түген. N ______
Құдықтың көлденең кескіні
Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні
Масштабы ______
ЕРЕКШЕЛІГІ
N р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескерту
Салынған жылы
Тозу, %
Қ КО-ды ң ( қ ызмет к ө рсетілмейтін к ү шейткіш орындар)
Т Ү ГЕНДЕУ КАРТОЧКАСЫ
__________ қ. ____________________________________ көшесі (өтпелі)
кадастр нөмірі ________________________________ түген. N _______
ҚКО көлденең кескіні
Масштабы ______
ҚКО тік кескіні
Масштабы ______
ЕРЕКШЕЛІГІ
Рет N
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескерту
Салынған жылы
Тозу, %
Байланыс кабель желілеріні ң құ ды қ тары мен Қ КО-ы
т ұ ра қ ты ба ғ дар-н ү ктесіне байлап қ ою сызбасы
Мемлекеттік кәсіпорынның атауы
Байланыс кабель желісі құдығының (ҚКО) N
Масштабы___
Парақ N
күні
қызметі
Т.А.Ә.
Қолы
Орындады:
Тексерді:

1. Область _________________________________________________________
2. Район ___________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) _______________________________
4. Район в городе __________________________________________________
5. Адрес ___________________________________________________________
6. Кадастровый номер земельного участка_____________________________
7. Инвентарный номер _______________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ г.
Директор: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Начальник отдела: ______________________ М.П.
(Ф.И.О., подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О., подпись)
Дата выдачи "___"__________________ ______ г.
Общие сведения
п/п
Наименование
Ед.
изм.
Коли-
чество,
протя-
женность
Год
ввода в
эксплу-
атацию
Норма-
тивный
срок
службы
Предполо-
жительный
срок
службы
Износ
%
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Воздушные линии
связи,
в том числе:
км.
а) марка
км.
б) марка
км.
в) марка
км.
2
Кабельные линии
связи,
в том числе:
км.
а) марка
км.
б) марка
км.
в) марка
км.
3
Опоры, в том
числе:
шт.
а) металлические
шт.
б) деревянные
шт.
в) анкерные
шт.
г) железобетонные
шт.
д) тросовые
подвесы
шт.
4
Колодцы
сетевые,
в том числе:
шт.
а) ККС 1
шт.
б) ККС 2
шт.
в) ККС 3
шт.
г) ККС 4
шт.
д) ККС 5
шт.
5
Муфты
соединительные
шт.
6
Коллекторы
коммуникацион-
ные,
в том числе:
а) керамические
км.
б) бетонные
км.
в) асбесто-
цементные
км.
г) пластмассовые
км.
7
НУП (необслу-
живаемые
усилительные
пункты)
шт.
8
Прочие
устройства
ИНВЕНТАРИЗАЦИОННАЯ КАРТОЧКА
ТЕХНИЧЕСКОГО УЧЕТА КОЛОДЦА
КАБЕЛЬНОЙ ЛИНИИ СВЯЗИ
г. _________________ улица (проезд) ________________________________
кадастровый номер ___________________________________ инв. № _______
_________________________________ _______________________________
| Горизонтальный разрез колодца | | Вертикальный разрез колодца |
| Масштаб ______ | | Масштаб ______ |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
|_________________________________| |______________________________|
СПЕЦИФИКАЦИЯ
п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр
(размеры),
мм
Коли-
чество
Примечание
Год постройки
Износ, %
ИНВЕНТАРИЗАЦИОННАЯ КАРТОЧКА
НУП (Необслуживаемые усилительные пункты)
г. _________________ улица (проезд) ________________________________
кадастровый номер ___________________________________ инв. № _______
_________________________________ _______________________________
| Горизонтальный разрез НУП | | Вертикальный разрез НУП |
| Масштаб ______ | | Масштаб ______ |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
|_________________________________| |______________________________|
СПЕЦИФИКАЦИЯ
п/п
Наименование
Марка
Ед. изм.
Материал
Коли-
чество
(раз-
меры)
Примечание
Год постройки
Износ, %
Схема привязки колодцев кабельной линии связи и НУП
к постоянным точкам-ориентирам
___________________________________________________________________
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
|__________________________________________________________________|
Наименование государственного предприятия
Колодец кабельной линии связи (НУП) №
Масштаб____
Лист №
дата
должность
Ф.И.О.
подпись
Исполнил:
Проверил: