"Тракторларды және олардың базасында жасалған іздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін жүргізу құқығына емтихандар қабылдау және куәліктер беру жөніндегі" ережелерді бекіту туралы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шарушылығы министрінің 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 33 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 6 қарашадағы N 682 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 10 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5398 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 15-07/32 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 25.01.2013 № 15-07/32 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін жүргізу құқығына емтихандар қабылдау және куәліктер беру жөніндегі ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 33 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 1 наурыздағы N 2725 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбындағы және 1-тармақта "машиналары мен механизмдерін" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарды" деген сөздермен толықтырылсын;
кіріспесіндегі: "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 827 қаулысын" деген сөздер "Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңын" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта "Д. Айтжановқа" деген сөздер "А. Евниевке" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін жүргізу құқығына емтихандар қабылдау және куәліктер беру жөніндегі ережеде:
тақырыбындағы "машиналары мен механизмдерін" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарды" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 января 2004 года № 33 "Об утверждении Правил о приеме экзаменов и выдачи удостоверений на право управления тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 ноября 2008 года № 682. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2008 года N 5398. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 15-07/32
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 25.01.2013 № 15-07/32.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства от 29 января 2004 года № 33 "Об утверждении Правил о приеме экзаменов и выдачи удостоверений на право управления тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2725 от 1 марта 2004 года), следующие изменения и дополнения:
в заголовке и в пункте 1 после слов "машинами и механизмами" дополнить словами ", а также специальных машин повышенной проходимости";
в преамбуле слова "постановления Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года № 827 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года № 1096" заменить словами "Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий";
в пункте 4 слова "Айтжанова Д.Н." заменить словами "Евниева А.К.";
в Правилах о приеме экзаменов и выдачи удостоверений на право управления тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, утвержденных указанным приказом:
в заголовке после слов "машинами и механизмами" дополнить словами ", а также специальных машин повышенной проходимости";

1-тармақта "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 827 қаулысын" деген сөздер "Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңын" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта "машиналары" деген сөзден кейін "және механизмдер, сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналары" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақта "басқармасының" деген сөз "Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің инспекциясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақтың төртінші абзацы алынып тасталсын;
12-тармақтың төртінші абзацындағы "куәлік" деген сөзді "куәлік көшірмесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
19-тармақта "қара түсті пастаны" деген сөздер алынып тасталсын;
27-тармақта "тұрғылықты жері бойынша" деген сөздерден кейін "және уақытша келуі бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
31-тармақ келесі үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Жүргізу дағды емтихандарды оқыту мекемесімен пайдалануға тракторлармен берілген өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы және жол-құрылысы, сонымен қатар жоғары өтімді арнайы машиналармен қабылданады.".
42-тармақта "кезекті тексеріс кезінде" деген сөздер "жыл сайын" деген сөздермен ауыстырылсын;
43-тармақтың бірінші абзацындағы "куәліктер" деген сөз "куәліктердің көшірмесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-9-қосымшаларда "машиналары мен механизмдерін" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарды" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Агроөнеркәсіптік кешенінің техникалық саясаты департаменті (Коскин Қ.Т) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        А. Күрішбаев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым Министрі
_________________ Ж. Түймебаев
25 қараша 2008 жыл

в пункте 1 слова "постановления Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года № 827 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года № 1096" заменить словами "Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий";
в пункте 2 после слова "машин" дополнить словами "и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости";
в пункте 5 слово "управлений" заменить словами "инспекций Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе";
абзац четвертый пункта 10 исключить;
в абзаце четвертом пункта 12 слово "свидетельство" заменить словами "копия свидетельства";
в пункте 19 слова ", пастой черного цвета" исключить;
в пункте 27 после слов "по постоянному месту жительства" дополнить словами "и по временному пребыванию";
в абзаце третьем пункта 31 после слов "и дорожно-строительных машинах," дополнить словами "а также на специальных машинах повышенной проходимости";
в пункте 42 слова "при очередных проверках" заменить словом "ежегодно";
в абзаце первом пункта 43 слово "свидетельство" заменить словами "копия свидетельства";
в приложениях 1 9 после слов "машинами и механизмами" дополнить словами ", а также специальных машин повышенной проходимости".
2. Департаменту технической политики агропромышленного комплекса (Коскин К.Т.) в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                      А. Куришбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр образования
и науки Республики Казахстан
_______________ Ж. Туймебаев
25 ноября 2008 года