"18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 13 наурыздағы N 23-296қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 31 наурызда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 516 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 26 наурыздағы N 06-285қ қаулысымен
Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009.03.26 N 06-285қ қаулысымен
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы"»N 558 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын көтеру мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған»"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Департамент) көрсететін "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) стандарты бекітілсін.
2. Департамент мемлекеттік қызмет көрсетудің бекітілген стандартын, оның ішінде жыл сайын бекітілген көрсеткіштердің сапасы мен қол жетімділігін, қалалық маңызы бар бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды;
есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10 жұлдызына және әрбір есеп беру жылының 15 желтоқсанына дейін Астана қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметтер мониторингі бөліміне сапа көрсеткіштері мен қол жетімділігінің мақсатты мәндеріне қол жеткізу жөнінде тоқсан сайынғы және жылдық есеп беруді қамтамасыз етсін.
3. Департамент осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е.Х. Сұлтановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкiм                                             А. Мамин
Астана қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 13 наурыздағы
N 23-296қ қаулысымен
бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
"18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік
жәрдемақылар тағайындау"
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау бойынша (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін анықтайды.
Жәрдемақыны тағайындау отбасының жан басына шаққандағы орташа айлық табысы азық-түлік себетінің құнынан төмен болған жағдайда төленеді.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет"
Постановление Акимата города Астаны от 13 марта 2008 года N 23-296п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 31 марта 2008 года N 516. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26 марта 2009 года N 06-285п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26.03.2009 N 06-285п
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет" (далее - государственная услуга), предоставляемой Департаментом занятости и социальных программ города Астаны (далее - Департамент).
2. Департаменту обеспечить опубликование утвержденного стандарта государственной услуги в средствах массовой информации городского значения, в том числе ежегодно утверждаемых значений показателей качества и доступности;
в срок до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, и до 15 декабря каждого отчетного года обеспечить предоставление ежеквартальной и годовой отчетности по достижению целевых значений показателей качества и доступности в отдел мониторинга государственных услуг аппарата Акима города Астаны.
3. Департаменту обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя Акима города Астаны Султанова Е.Х.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким
Утвержден
постановлением акимата
города Астаны
от 13 марта 2008 года
N 23-296п
Стандарт
оказания государственной услуги
"Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет"
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по назначению государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет (далее - государственная услуга).
Назначение пособия производится в случаях, когда среднедушевой доход семьи ниже стоимости продовольственной корзины.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 28 шілдедегі "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Заңының 4-бабы 1-тармағына, 5, 9-баптарына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру бойынша кейбір шаралар туралы" N 1092 қаулысына сәйкес көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - Департамент) "Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының әлеуметтік жәрдемақылар мен тұрғын үй көмегін тағайындау жөніндегі бөлімімен Астана қаласы, Иманбаева көшесі 68а, 1, 11-кабинеттерде (тұратын ауданына қарай) көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны:
1) 18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақыны тағайындау не болмаса тағайындаудан бас тарту туралы шешімі;
2) алушылардың жеке шотына ақшалай қаражаттарды аудару арқылы 18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақы төлемі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, жан басына шаққандағы орташа табысы азық-түлік себетінің құнынан төмен 18 жасқа дейінгі балалары бар Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын оралмандарға (бұдан әрі - тұтынушылар) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) өтініш берген кезден бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі - 10 күн;
18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақыны тағайындау не болмаса тағайындаудан бас тарту туралы шешімі өтініш берген кезден бастап 10 күн ішінде шығарылады.
алушылардың дербес шоттарына ақшалай қаражаттарды аударудың ең ұзақ уақыты бес банктік күнді құрайды.
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 20 минут;
3) құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - қажет етпейді.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін.
9. Мемлекеттік қызмет тәртібі туралы толық ақпарат ресми ақпараттық көздерінде, Департамент фойесінде орналасқан тағандарда, сондай-ақ Астана қаласы Әкімінің: www.аstana.кz. сайтында орналастырылады.
10. Мемлекеттік қызмет сенбі, жексенбі және мерекелік күндерден басқа күнделікті сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі.
Құжаттарды қабылдау сағат 09.00-ден 13.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Қызметті алу үшін алдын ала жазылу және жедел қызмет көрсету жүзеге асырылмайды.
11. Мемлекеттік қызмет "Алматы" және "Сарыарқа" аудандары бойынша тұтынушыларды қабылдау үшін операциялық залдарда көрсетіледі, кезек күту үшін орындықтар, бланктерді толтыру үшін үстелдер, өтініштердің үлгісімен тағандар бар, ғимарат пандустармен жабдықталған.

2. Форма оказываемой государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии с пунктом 1 статьи 4 , статьей 5 , статьей 9 Закона Республики Казахстан от 28 июня 2005 года "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года N 1092 "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей".
4. Государственная услуга оказывается отделом по назначению социальных пособий и жилищной помощи районов "Алматы" и "Сарыарка" Государственного учреждения "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" (далее - Департамент), город Астана, улица Иманбаевой, 68 а, кабинеты 1, 11 (в зависимости от района проживания).
5. Формой завершения оказываемой государственной услуги является:
1. решение о назначении либо об отказе в назначении пособия на детей до 18 лет;
2. выплата пособия на детей до 18 лет путем перечисления денежных средств на лицевые счета получателей.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, постоянно проживающим в Республике Казахстан и оралманам, имеющим детей до 18 лет, среднедушевой доход семьи которых ниже стоимости продовольственной корзины (далее - потребители).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи заявления - 10 дней;
Решение о назначении либо об отказе в назначении пособия на детей до 18 лет выносится в течение 10 дней со дня подачи заявления.
Максимальный срок зачисления денежных средств на лицевые счета получателей составляет 5 банковских дня.
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 20 мин.
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - не требуется.
8. Оказание государственной услуги бесплатное.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги размещается в официальных источниках информации, на стендах, расположенных в фойе Департамента, а также сайте Акима города Астаны: www.astana.kz.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9.00 часов до 18.00 часов.
Прием документов осуществляется с 9.00 часов до 13.00 часов.
Для получения государственной услуги предварительная запись и ускоренное обслуживание не осуществляется.
11. Государственная услуга оказывается в операционных залах Департамента для приема потребителей по районам "Алматы" и "Сарыарка", имеются сидячие места, зал ожидания, столы для заполнения бланков, стенды с образцами заявлений, здание оборудовано пандусом.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін келесі құжаттарды ұсыну қажет:
1) осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес өтініш;
2) баланың тууы туралы куәлігінің көшірмесі;
3) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
4) отбасының тұрғылықты жерін растайтын құжаттың көшірмесі (азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекен-жай бюросынан анықтама, мекен-жай бюросы мына мекен-жайда орналасқан: Астана қаласы, Иманов көшесі, 7, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 15.00-ге дейін, сенбі күні сағат 9.00-ден сағат 13.00-ге дейін, жексенбі күні-демалыс);
5) осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес отбасының құрамы туралы мәлімет;
6) осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес отбасы мүшелерінің табысы туралы мәліметтер;
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін өтініштердің нысандарын беру орны - Департамент ғимараты, Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а, 1 және 11-кабинеттер (тұрып жатқан ауданына қарай).
14. Құжаттар Департаментте мына мекен-жай бойынша: Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а, 1 және 11-кабинет (тұратын аудандарына қарай) - "Алматы", "Сарыарқа" аудандарының әлеуметтік жәрдемақылар тағайындау және төлеу бөлімдеріне тапсырылады.
15. Тұтынушыдан құжат қабылдаған қызметкердің тегі мен құжаттарды алу мерзімі көрсетілген жыртылмалы талон тұтынушыға беріледі.
16. 18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақыны тағайындау туралы шешім қабылдаған жағдайда, екінші деңгейдегі банктердегі тұтынушылардың жеке шоттарына ақшалай қаражаттар аударылады.
18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақыны тағайындаудан бас тарту туралы шешім қабылданған жағдайда тұтынушыға осы стандарттың 4-қосымшасына сәйкес "Алматы", "Сарыарқа" аудандарының әлеуметтік жәрдемақысын тағайындау және төлеу бөлімдерімен жазбаша түрде хабарлама жолданады.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату өтініште көрсетілген мекен-жайда тұрмаған айғақтар анықталған жағдайда жүргізіледі.
Қызмет көрсетуден бас тарту осы стандарттың 4-қосымшасына сәйкес тұтынушылар табысты жасырған жағдайда жүргізіледі.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Департаменттің қызметі:
1) Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарын сақтау;
2) сыбайлас жемқорлық көріністеріне қарсы тұру;
3) мемлекеттік және еңбек тәртібін бұлжытпай сақтау;
4) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру;
5) тұтынушылардың құқықтары мен бостандықтарын бұзуға жол бермеу;
6) өтініштерді қарау кезінде төрешілдік пен сөзбұйдаға жол бермеу;
7) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты сақтау;

2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги необходимо представление следующих документов:
1) заявление согласно приложению 1 к настоящему стандарту;
2) копия свидетельства о рождении ребенка;
3) копия документа, удостоверяющего личность заявителя;
4) копия документа, подтверждающего местожительство семьи (копия книги регистрации граждан или справка с адресного бюро, адресное бюро находится по адресу: город Астана, улица Иманова, 7, график работы: 9.00-19.00 часов, обеденный перерыв с 13.00-15.00 часов, в субботу: с 9.00 до 13.00 часов, воскресенье - выходной);
5) сведения о составе семьи согласно приложению 2 к настоящему стандарту;
6) сведения о доходах членов семьи согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
13. Место выдачи формы заявлений для оказания государственной услуги - здание Департамента, город Астана, улица Иманбаевой, 68 а, кабинеты 1, 11 (в зависимости от района проживания).
14. Документы сдаются в отделы по назначению социальных пособий и жилищной помощи районов "Алматы" и "Сарыарка" Департамента по адресу: город Астана, улица Иманбаевой, 68 а, кабинеты 1, 11 (в зависимости от района проживания).
15. Потребителю выдается отрывной талон с указанием фамилии сотрудника, принявшего документы, и даты получения документов от потребителя.
16. В случае принятия решения о назначении пособия на детей до 18 лет производится зачисление денежных средств на лицевые счета потребителей в банках второго уровня.
В случае принятия решения об отказе в назначении пособия на детей до 18 лет заявителю направляется уведомление в письменной форме согласно приложению 4 к настоящему стандарту отделом по назначению социальных пособий и жилищной помощи районов "Алматы" и "Сарыарка", кабинеты 1, 11 (в зависимости от района проживания).
17. Приостановление оказания услуги производится в случае выявления факта не проживания по адресу, указанному в заявлении.
Отказ в оказании услуги производится в случае сокрытия потребителем доходов согласно приложению 4 к настоящему стандарту.
3. Принципы работы
18. Деятельность Департамента основывается на принципах:
1) соблюдения Конституции и законов Республики Казахстан;
2) противостояния проявлениям коррупции;
3) неукоснительного соблюдения государственной и трудовой дисциплины;
4) предоставления полной информации об оказываемой государственной услуге;
5) недопущения нарушения прав и свобод потребителей;
6) недопущения бюрократизма и волокиты при рассмотрении заявлений;
7) сохранности информации о содержании документов потребителей;

8) құжаттардың құпиялылығын қамтамасыз ету;
9) белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;
10) сыпайы және әдепті болу қағидаларына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 5-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану қажеттілігі кезінде тұтынушының Департаментке, Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а, 1 және 11-кабинеттерге (тұратын аудандарына қарай), бөлім бастықтарына мына телефондар бойынша: 21-09-41, 21-62-22, электрондық мекен-жайы: deptrud@at.kz. хабарласуына болады.
22. Шағым жазбаша түрде поштамен немесе қолма қол Департаменттің кеңсесі арқылы мына мекен-жай бойынша: Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а, 12-кабинетте қабылданады.
Электрондық мекен-жайы: deptrud@at.kz.
Бөлім бастығы, телефондары: 21-09-41, 21-62-22, 1, 11-кабинеттер.
Директордың орынбасары, 23-кабинет, телефоны: 21-54-97.
Тұтынушы қабылданған шараларға қанағаттанбаса немесе мәселені жоғары тұрған органның қарауын қажет етсе, Астана қаласы әкімінің орынбасарына жазбаша шағым жолдауына болады.
23. Департаментке келіп түскен шағымды қарау Қазақстан Республикасының заңнамаларымен қарастырылған тәртібі мен мерзімінде жүзеге асырылады.
Шағым жазған кезде тұтынушыға қабылдау туралы белгісі қойылған екінші данасы беріледі.
Заңнамада белгіленген тәртіппен берілген өтініштер міндетті түрде қабылдануға, тіркелуге, есепке алынуға және қаралуға тиіс. Кеңсе телефоны: 21-22-61.
6. Байланыс ақпараты
24. Тұтынушыны қабылдау Департамент жұмысының белгіленген кестесіне сәйкес жүзеге асырылады.
Департамент директоры жұмыс кестесі және қабылдау: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сенбі және жексенбі күндерден басқа күндері, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, телефоны: 21-04-92. Жеке мәселелер бойынша қабылдау: дүйсенбі және сәрсенбі күндері сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін.
Директордың орынбасары азаматтарды жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сенбі және жексенбі күндерден басқа күндері, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Жеке мәселелер бойынша қабылдау: күн сайын сағат 9.00-ден 17.00-ге дейін.
Бөлім бастығының жұмыс кестесі және қабылдау: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сенбі және жексенбі күндерден басқа күндері, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, телефоны 21-09-41, 21-62-22, жеке мәселелер бойынша қабылдау күн сайын сағат 09.00-ден 17. 00-ге дейін.
Бөлім қызметкерлері: жұмыс кестесі және қабылдау: азаматтарды қабылдау күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сенбі және жексенбі күндерден басқа күндері, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.

8) обеспечения конфиденциальности документов;
9) обеспечения сохранности неполученных в установленном периоде документов;
10) вежливости и корректности.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 5 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. При необходимости обжаловать действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц потребитель может обратиться в Департамент, город Астана, улица Иманбаевой, 68 а, кабинеты 1, 11 (в зависимости от района проживания), начальник отдела, кабинеты 1, 11, телефон: 21-09-41, 21-62-22, электронный адрес: deptrud@at.kz.
22. Жалобы принимаются в письменном виде по почте либо нарочно через канцелярию Департамента, по адресу: город Астана, улица Иманбаевой 68-а, кабинет 12.
Электронный адрес: deptrud@at.kz
Начальник отдела, телефон: 21-09-41, 21-62-22, кабинеты 1, 11
Заместитель директора, кабинет 23, телефон: 21-57-94.
Если потребитель не будет удовлетворен принятыми мерами или вопрос требует рассмотрения вышестоящей инстанцией, он может направить жалобу письменно заместителю акима города Астаны.
23. Рассмотрение жалоб, поступивших в Департамент, осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
При подаче жалобы потребителю выдается второй экземпляр с отметкой о принятии.
Обращения, поданные в порядке, установленном законодательством, подлежат обязательному приему, регистрации, учету и рассмотрению. Телефон канцелярии: 21-22-61.
6. Контактная информация
24. Прием потребителей осуществляется в соответствии с установленным графиком работы Департамента.
Директор Департамента, график работы и приема: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, кроме субботы и воскресенья, перерыв с 13.00 до 14.00 часов, телефон: 21-04-92. Прием по личным вопросам: понедельник и среда с 14.00 до 16.00 часов.
Заместитель директора, график работы и приема: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, кроме субботы и воскресенья, перерыв с 13.00 до 14.00 часов, телефон: 21-57-94. Прием по личным вопросам: ежедневно с 9.00 до 17.00 часов.
Начальник отдела, график работы и приема: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, кроме субботы и воскресенья, перерыв с 13.00 до 14.00 часов, телефон: 21-09-41, 21-62-22. Прием по личным вопросам: ежедневно с 9.00 до 17.00 часов.
Сотрудники отдела, график работы и приема: прием граждан ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, кроме субботы и воскресенья, перерыв с 13.00 до 14.00 часов, телефон: 21-09-41, 21-62-22.

Астана қаласы әкімінің орынбасары, мекен-жайы: Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11, 233 кабинет. Азаматтарды қабылдау кестесі Астана қаласы әкімдігінің жұмыс регламентіне сәйкес. Тел. 75-21-68.
Астана қаласы әкімінің аппараты. Мекен-жайы: Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11, қала Әкімінің сайты www.Astana.kz.
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі, Астана қаласы, Министрлік үйі, 35 көше, 2-үй, 6-кіре беріс, сайты www.Enbek.kz.
25. Тұтынушы үшін басқа да пайдалы ақпарат.
Астана қаласы Әкімінің сайты www.аstana.kz.
Мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
1-қосымша
Астана қаласының Жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар департаментінің
директорына _________________
(Өтінiш иесiнiң аты, әкесінiң
аты, тегi)
_____________________________
(көшесi, үй және пәтер N,
телефоны)
мекен-жайы бойынша тұратын
_____________________________
жеке куәлiгiнiң N ___________
_________________ берген
ӘЖК _________________________
Қызмет түрі _________________
_______
|_______| Отбасының тiркелу нөмiрi
Өтініш
Балаларға арналған жәрдемақы тағайындауды сұраймын.
Менiң отбасым __________ адамнан тұрады. Жеке шоттың N __________
Банктің атауы ___________________________.
Өтiнiшке мынадай құжаттарды қоса берiп отырмын:
1. Баланың тууы туралы куәлiктiң көшiрмесi;
2. Жеке басын куәландыратын құжаттың көшiрмесi;
3. Отбасының тұрғылықты жерiн растайтын құжаттың көшiрмесi;
4. Отбасының құрамы туралы мәлiметтер;
5. Отбасы мүшелерiнiң табысы туралы мәлiметтер.
Өзгерiстер туындаған жағдайда, олар туралы 15 күн iшiнде
хабарлауға мiндеттенемiн.
Жалған мәлiметтер мен жасанды құжаттар бергенiм үшiн
жауапкершiлiк туралы ескертiлдi.
200__ж."__"____________         ____________________________
(өтiнiш берушiнiң қолы)
Құжаттар қабылданды:
200__ж."__"___________  _____________________________________
қолы         (құжаттарды қабылдаған адамның
Т.А.Ә., лауазымы)
--------------------------------------------------------------------
(қию сызығы)
Өзгерістер туындаған жағдайда, ол туралы 15 күн ішінде
хабарлауға міндеттенемін.
Жалған мәлiметтер мен жасанды құжаттар бергенiм үшiн
жауапкершiлiк туралы ескертiлдi.
Өтiнiш берушiнiң Т.А.Ә. және қолы_____________________________
данада қоса берілген құжаттармен азамат ____________________ өтiнiшi.
Отбасының тiркеу нөмiрi _____________
__________________ ___________________________________________
қолы          (құжатты қабылдаған адамның Т.А.Ә.,
лауазымы)
200__жыл "__"__________________________ қабылданды.
Мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
2-қосымша
________
|________| Отбасының тiркелу нөмiрi
Өтініш иесінің отбасы құрамы туралы мәліметтер
_________________________ _________________________
(Өтініш иесінің А.Ә.Т.)      (мекен-жайы, тел.)
N
Отбасы мүшелерінің
А.Ә.Т.
Өтініш иесіне
туыстық жақындығы
Туған жылы
Өтініш иесінің қолы __________________       Күні ______________
Мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
3-қосымша
________
|________| Отбасының тiркелу нөмiрi
Өтініш иесінің отбасы мүшелерінің 200__ жылғы ___
тоқсанда тапқан табысы туралы мәліметтер
____________________________ _______________________________
(А.Ә.Т.)               (мекен-жайы, телефон)
р/б
N
Отбасы
мүшеле-
рінің
Т.Ә.А.
Жұмыс,
оқу
орны
(жұмыс-
сыздар
жұмыс-
пен
қамту
жөнін-
дегі
уәкі-
летті
орган-
ның
анықта-
масымен
тіркел-
ген
факті-
сін
растай-
ды)
Құжаттармен
расталған
табыстар
сомасы
Басқа да мәлімделген
табыстар
еңбек
қыз-
меті-
нен
зей-
нет-
ақы,
жәр-
дем-
ақы
кәсіп-
керлік
қыз-
меттен
шәкір-
тақы
али-
мент-
тер
табыс-
тың
өзге
түр-
лері
Өтініш иесінің қолы _____________________
Күні ____________________________________
Мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
4-қосымша
____________________
(кімге жолданады)
____________________________________________________________________
(бас тарту себебін көрсету)
байланысты ______________________шешімімен 18 жасқа дейінгі балалары
(кіммен шешім қабылданды)
бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындаудан бас
тартылғандығы жөнінде хабардар етеміз.
Департамент директорының орынбасары
Мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
5-қосымша
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік
көрсеткіштері
Көрсеткіштің
нормативтік
мәні
Көрсеткіштің
келесі жылда-
ғы нысаналы
мәні
Көрсеткіш-
тің есепті
жылдағы
ағымдағы
мәні
1
2
3
4

Заместитель Акима города Астаны. Адрес: город Астана, улица Бейбитшилик 11, кабинет 233. График приема граждан - согласно Регламенту работы акимата города Астаны. Телефон: 75-21-68.
Аппарат Акима города Астаны. Адрес: город Астана, улица Бейбитшилик 11, сайт Акима города Астаны: www.аstana.kz.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, город Астана, Дом Министерств, улица 35, дом 2, подъезд 6, сайт - www.enbek.kz.
25. Другая полезная информация для потребителя.
Сайт Акима города Астаны: www.аstana.кz.
Приложение 1
к Стандарту оказания
государственной услуги
Директору Департамента
занятости и социальных
программ города Астаны
от _______________________________
(фамилия, имя, отчество заявителя),
проживающего по адресу:
_________________________________
(улица, N дома и квартиры, телефон)
уд. личности N__________________
выдано _________________________
СИК ____________________________
РНН ____________________________
род занятия ____________________
_________
|_________| Регистрационный номер семьи
Заявление
Прошу назначить пособие на детей. Моя семья состоит из ___ человек.
К заявлению прилагаю следующие документы:
1. Копия свидетельства о рождении ребенка.
2. Копия документа, удостоверяющего личность.
3. Копия документа, подтверждающего местожительство семьи.
4. Сведения о составе семьи.
5. Сведения о доходах членов семьи.
N лицевого счета _____ Наименование банка _______________
В случае возникновения изменений обязуюсь в течение 15 дней сообщить о них.
Предупрежден(а) об ответственности за предоставление недостоверных сведений и поддельных документов.
"__" ________ 200__ г. ___________________
(подпись заявителя)
Документы приняты:
"__" ________ 200__г.
____________ ______________________________________________
подпись      (ФИО, должность лица, принявшего документы)
------------------------------------------------------------
(линия отреза)
В случае возникновения изменений обязуюсь в течение 15 дней сообщить о них.
Предупрежден(а) об ответственности за представление недостоверных сведений и поддельных документов.
Подпись и Ф.И.О. заявителя ________________________________
Заявление гр. ______ с прилагаемыми документами в количестве__ штук.
Регистрационный номер семьи _________
_____________ ___________________________________________
подпись    (ФИО, должность лица, принявшего документы)
Принято "__" ________ 200__ г.
Приложение 2
к Стандарту оказания
государственной услуги
_______
|_______| Регистрационный номер семьи
Сведения о составе семьи заявителя
_________________________ _______________________________
(Ф.И.О. заявителя)           (домашний адрес, тел.)
N
п/п
Ф.И.О.
членов семьи
Родственное отношение
к заявителю
Дата и год
рождения
Подпись заявителя ________________ Дата ______________
Приложение 3
к Стандарту оказания
государственной услуги
_______
|_______| Регистрационный номер семьи
Сведения о полученных доходах членов семьи заявителя
в ______ квартале 200__ года
________________________________ _________________________________
(Ф.И.О.)                     (домашний адрес, тел.)
N
п/п
Ф.И.О.
членов
семьи
Место работы,
учебы (безработные
подтверждают факт
регистрации
справкой уполномо-
ченного органа по
вопросам занятости)
Документально
подтвержденные
суммы доходов
Прочие
заявленные доходы
Вид
дохода
Сумма,
тенге
Вид
дохода
Сумма,
тенге
Подпись заявителя _________________
Дата ______________________________
Приложение 4
к Стандарту оказания
государственной услуги
______________________
(кому)
Доводим до сведения, что решением ___________________________
(кем вынесено решение)
Вам отказано в назначении государственной пособии семьям,
имеющим детей до 18 лет, в связи с _______________________________.
(указать причину отказа)
Заместитель директора Департамента
Приложение 5
к Стандарту оказания
государственной услуги
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества
и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя
в последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4