Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарын өтеуге әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 4 қаңтардағы N А-1/1 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 25 қаңтарда N 3240 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № А-2/80 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.02.26 № А-2/80 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, " Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әділет департаментімен 2007 жылғы 21 желтоқсанда N 3238 болып тіркелген, Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 4С-3-4 шешімі негізінде облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығыстарын 2008 жылға өтеуге әлеуметтік көмек көрсету үшін облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен ай сайын 2,5 айлық көрсеткіштің мөлшерінде қосымша шара белгіленсін.
2. Аудандар мен Көкшетау және Степногорск қалаларының әкімдері, "Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті" мемлекеттік мекемесі Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне бөлінген сомалар шегінде коммуналдық қызметтер үшін шығыстарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен аудандар мен Көкшетау және Степногорск қалаларының бюджеттеріне бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттердің уақытылы игерілуін қамтамасыз етсін.
3. Аудандар мен Көкшетау және Степногорск қалаларының әкімдері әр айдың 30-шы күнінен кешіктірмей "Ақмола облысының еңбекпен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті" мемлекеттік мекемесіне Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтер үшін шығыстарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен бөлінген қаражатты пайдалану жөнінде ай сайын есеп берсін.
4. "Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті" мемлекеттік мекемесі "Ақмола облысының қаржы департаменті" мемлекеттік мекемесіне Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтер үшін шығыстарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен бөлінген қаражатты пайдалану жөнінде ай сайын, есептік айдан кейінгі айдың 7-нен кешіктірмей есеп берсін.

О дополнительных мерах по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
Постановление акимата Акмолинской области от 4 января 2008 года N А-1/1. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 25 января 2008 года N 3240. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 26 февраля 2009 года № А-2/80
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 26 февраля 2009 года № А-2/80
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 28 апреля 1995 года " О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", на основании решения Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-4 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрированного департаментом юстиции Акмолинской области 21 декабря 2007 года N 3238 , акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Установить на 2008 год дополнительные меры по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги ежемесячно в размере 2,5 месячного расчетного показателя за счет целевых текущих трансфертов, выделяемых из областного бюджета.
2. Акимам районов, городов Кокшетау и Степногорска, государственному учреждению "Департамент координации занятости и социальных программ Акмолинской области" обеспечить своевременное освоение целевых текущих трансфертов, выделенных из областного бюджета бюджетам районов, городов Кокшетау и Степногорска для оказания социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги, в пределах выделенных сумм.
3. Акимам районов, городов Кокшетау и Степногорска представлять в государственное учреждение "Департамент координации занятости и социальных программ Акмолинской области" отчетов об использовании выделенных сумм целевых текущих трансфертов для оказания социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги до 30 числа текущего месяца.
4. Государственному учреждению "Департамент координации занятости и социальных программ Акмолинской области" ежемесячно до 7 числа месяца, следующего за отчетным предоставлять в государственное учреждение "Департамент финансов Акмолинской области" отчет об использовании целевых текущих трансфертов, выделяемых из областного бюджета для оказания социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.М. Бекмағамбетовке жүктелсін.
6. "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтер үшін шығыстарына әлеуметтік көмек көрсету бойынша қосымша шаралар туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 28 шілдедегі N А-7/277 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінің Ақмола аймақтық бөлімінде N 3234 болып тіркелген, 2007 жылғы 30 тамызда "Арқа ажары" әне 2007 жылғы 28 тамызда "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтарынан кейін пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
8. Осы қаулы Ақмола облысы әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бекмагамбетова Г.М.
6. Постановление акимата Акмолинской области "О дополнительных мерах по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги" от 28 июля 2007 года N А-7/277 (зарегистрировано в Акмолинской областном региональном разделе Реестра государственной регистрации N 3234, опубликовано в газетах: "Арқа ажары" 30 августа 2007 года и "Акмолинская правда" 28 августа 2007 года) признать утратившим силу.
7. Данное постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2008 года.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области