"Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N А-3/134 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 шілдедегі N А-5/288 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 18 шілдеде N 3258 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.04.06 № А-3/112 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N А-3/134 қаулысына (Мемлекеттік тіркеу тізімдемесінің Ақмола аймақтық бөлімінде N 3250 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2008 жылғы 20 мамырда жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесінде:
реттік нөмірі 13-жолындағы "ВR" әріптері "ВU" әріптеріне ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 57-61 жолдарымен толықтырылсын:
"
57
1993 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 314 ВR, Москвич 2141 автомашинасы
Сандықтау ауданы, Балкашино с., Ленин к-сі, 119
"Сандықтау ауданының жер қатынастарды бөлімі" ММ
58
1998 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 042АА Nissan Maxima автомашинасы
Көкшетау қ., Абай к-сі, 89
"Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы" МКҚК
59
1991 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 404 АА, КаВЗ-3271 автомашинасы
Көкшетау қ., Абай к-сі, 89
"Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы" МКҚК
60
1995 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 104АА "Chevrolet" автомашинасы
Көкшетау қ., Абай к-сі, 89
"Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы" МКҚК
61
Клубтың ғимараты
Жақсы ауданы, Чапай с.
Жақсы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" МКҚК
".
2. Осы қаулы Ақмола облысы әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года N А-3/134 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Акмолинской области от 8 июля 2008 года N А-5/288. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 18 июля 2008 года N 3258. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2011 № А-3/112
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации" от 17 апреля 2008 года N А-3/134 (зарегистрировано в Акмолинском региональном разделе Реестра государственной регистрации N 3250 , опубликовано 20 мая 2008 года в газете "Акмолинская правда" и 20 мая 2008 года в газете "Арка ажары"), следующие изменение и дополнения:
в перечне объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 13, буквы "BR" заменить на буквы "BU";
дополнить строками, порядковые номера 57-61, следующего содержания:
"
57
Автомашина Москвич 2141, 1993 года выпуска, государственный номер С 314 ВR
Сандыктауский район, с. Балкашино, ул. Ленина, 119
ГУ "Отдел земельных отношений Сандыктауского района"
58
Автомашина Nissan Maxima, 1998 года выпуска, государственный
номер С 042 АА
г. Кокшетау, ул. Абая, 89
ГККП "Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области"
59
Автомашина КаВЗ-3271, 1991 года выпуска, государственный номер С 404 АА
г. Кокшетау,
ул. Абая, 89
ГККП "Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области"
60
Автомашина "Chevrolet", 1995 года выпуска, государственный номер С 104 АА
г. Кокшетау, ул. Абая, 89
ГККП "Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области"
61
Здание клуба
Жаксынский район, с. Чапаевское
ГККП "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Жаксынского района
".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области