Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-4 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 қыркүйектегі N 4С-9-5 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 19 қыркүйекте N 3277 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі № 4С-16-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі № 4С-16-8 шешімімен
2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына, Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 қыркүйектегі N А-6/373 қаулысына байланысты Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы  N 4С-3-4 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Ақмола облысының әділет департаментінде 2007 жылдың 21 желтоқсанында N 3238 тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылдың 29 желтоқсанында N 153, 2008 жылдың 5 қаңтарында N 2, "Акмолинская правда" газетінде 2007 жылдың 27 желтоқсанында N 162, 2008 жылдың 5 қаңтарында N 1 жарияланған, Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 5 наурыздағы N 4С-5-4 "Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-4 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгертулер мен толықтырулар енгізілген (Ақмола облыстық әділет департаментінде 2008 жылдың 12 наурызында N 3242 тіркелген) шешіміне, 2008 жылдың 20 маусымындағы N 4С-7-5 "2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-4 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (Ақмола облыстық әділет департаментінде 2008 жылдың 25 маусымында N 3252 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар  енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"58 337 196,6" цифрлары "58 582 041,4" цифрларына ауыстырылсын;
"6 140 639,6" цифрлары "6 246 905,8" цифрларына ауыстырылсын;
"109 063,7" цифрлары "133 037,7" цифрларына ауыстырылсын;
"52 087 493,3" цифрлары "52 202 097,9" цифрларына ауыстырылсын;
2  тармақшада:
"59 827 578,5" цифрлары "60 022 423,3" цифрларына ауыстырылсын;
3 тармақшада:
"- 1 490 381,9" цифрлары "- 1 440 381,9" цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақшада:
"1 674 000" цифрлары "1 534 698" цифрларына ауыстырылсын;
"994 142,8" цифрлары "854 840,8" цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақшада:
"80 300" цифрлары "130 300" цифрларына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-4 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Акмолинского областного маслихата от 18 сентября 2008 года N 4С-9-5. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 19 сентября 2008 года N 3277. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 15 июля 2009 года № 4С-16-8
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 15 июля 2009 года № 4С-16-8
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и согласно постановления акимата Акмолинской области N А-6/373 от 8 сентября 2008 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-4 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области N 3238 от 21 декабря 2007 года, опубликовано в газете "Арка ажары" N 153 от 29 декабря 2007 года, N 2 от 5 января 2008 года, в газете "Акмолинская правда" N 162 от 27 декабря 2007 года, N 1 от 5 января 2008 года, с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Акмолинского областного маслихата от 5 марта 2008 года N 4С-5-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-4 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области N 3242 от 12 марта 2008 года), от 20 июня 2008 года N 4С-7-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-4 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области N 3252 от 25 июня 2008 года) следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "58 337 196,6" заменить на цифры
"58 582 041,4";
цифры "6 140 639,6" заменить на цифры"6 246 905,8";
цифры "109 063,7" заменить на цифры "133 037,7";
цифры "52 087 493,3" заменить на цифры
"52 202 097,9";
в подпункте 2:
цифры "59 827 578,5" заменить на цифры
"60 022 423,3";
в подпункте 3:
цифры "-1 490 381,9" заменить на цифры
"-1 440 381,9";
в подпункте 4:
цифры "1 674 000" заменить на цифры "1 534 698";
цифры "994 142,8" заменить на цифры "854 840,8";
в подпункте 5:
цифры "80 300" заменить на цифры "130 300";цифры

"80 600" цифрлары "130 600" цифрларына ауыстырылсын.
2) 3 тармақта:
2) тармақшада:
"Мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, ықпалшаралар, төлетулер" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Түзету жұмыстарына сотталғандардың еңбекақысынан ұсталатын түсімдер",
"жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын басқа да айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар".
3) 8 тармақта:
"4 909 428" цифрлары "4 919 516" цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"894 717" цифрлары "904 805" цифрларына ауыстырылсын;
"182 268 мың теңге - жаңадан іске қосылатын білім беру нысандарын ұстауға" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"10 088 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендиялар төлеуге".
4) 18 тармақта:
"4 750 685,9" цифрлары "4 752 795,6" цифрларына ауыстырылсын.
1 тармақшада:
"1 102 490,1" цифрлары "1 245 402,5" цифрларына ауыстырылсын;
"554 891,7" цифрлары "544 801,1" цифрларына ауыстырылсын;
"37 825,5" цифрлары "37 050,8" цифрларына ауыстырылсын;
8 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"36 384,7 мың теңге - салынатын құрылыстың бас жоспарын дайындауға, оның ішінде: Аршалы ауданының Жібек жолы ауылы - 9 999,9 мың теңге, Бұланды ауданының Макинск қаласы - 9 800 мың теңге, Щучье ауданының Зеленый Бор селосы - 6 700 мың теңге, Ерейментау ауданының Ерейментау қаласы - 9 884,8 мың теңге;
"40 000" цифрлары "5 935" цифрларына ауыстырылсын;
"38 000" цифрлары "44 963" цифрларына ауыстырылсын;
"6 300" цифрлары "6 290" цифрларына ауыстырылсын;
"58 800 мың теңге - Целиноград ауданының Талапкер, Қараөткел, Қосшы, Қоянды, Қабанбай батыр, Софиевка, Шұбар, Малотимофеевка, Воздвиженка, Максимовка, Тай-төбе, Қызылжар, Қажымұқан, Қызылсуат селоларының энергиямен қамтамасыз ету және энергия жеткізу жолдары нысандарының құрылысына және қайта жабдықтау үшін техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуге" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"150 000 мың теңге - Көкшетау қаласының жылу беру мекемелерінің тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге;
31 205 мың теңге - Атбасар ауданы Атбасар қаласының көшелерін орташа жөндеуге";
тармақшада:
"3 648 195,8" цифрлары "3 507 393,1" цифрларына ауыстырылсын;
"602 818,3" цифрлары "445 323" цифрларына ауыстырылсын;
"263 626" цифрлары "255 303,6" цифрларына ауыстырылсын;
"544 653" цифрлары "628 653" цифрларына ауыстырылсын;
"54 247,1" цифрлары "64 958,5" цифрларына ауыстырылсын;

"80 600" заменить на цифры "130 600".
2) В пункте 3:
в подпункте 2):
после строки "административных штрафов, пени, санкций, взысканий, налагаемые местными государственными органами" дополнить строками следующего содержания:
"поступлений удержаний из заработной платы осужденных к исправительным работам",
"прочих штрафов, пени, санкций, взысканий, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета".
3) В пункте 8:
цифры "4 909 428" заменить на цифры "4 919 516";
в подпункте 1:
цифры "894 717" заменить на цифры "904 805";
после строки "182 268 тысяч тенге - на содержание вновь вводимых объектов образования" дополнить строкой следующего содержания:
"10 088 тысяч тенге - на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов".
4) В пункте 18:
цифры "4 750 685,9" заменить на цифры "4 752 795,6";
в подпункте 1):
цифры "1 102 490,1" заменить на цифры"1 245 402,5";
цифры "554 891,7" заменить на цифры "544 801,1";
цифры "37 825,5" заменить на цифры "37 050,8";
абзац 8 изложить в следующей редакции:
"36 384,7 тысяч тенге - на разработку генерального плана застройки, в том числе: ауыл Жибек жолы Аршалынского района - 9 999,9 тысяч тенге, город Макинск Буландынского района - 9 800 тысяч тенге, село Зеленый Бор Щучинского района - 6 700 тысяч тенге, город Ерейментау Ерейментауского района - 9 884,8 тысяч тенге";
цифры "40 000" заменить на цифры "5935";
цифры "38 000" заменить на цифры "44 963";
цифры "6 300" заменить на цифры "6 290";
после строки "58 800 тысяч тенге - на разработку технико-экономического обоснования по строительству и реконструкции объектов энергообеспечения и линии электроснабжения в селах Талапкер, Караоткель, Косшы, Коянды, Кабанбай батыра, Софиевка, Шубар, Малотимофеевка, Воздвиженка, Максимовка, Тайтобе, Кызылжар, Кажымукан, Кызылсуат Целиноградского района" дополнить строками следующего содержания:
"150 000 тысяч тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий города Кокшетау;
31 205 тысяч тенге - на средний ремонт улиц города Атбасар Атбасарского района";
в подпункте 2):
цифры "3 648 195,8" заменить на цифры "3 507 393,1";
цифры "602 818,3" заменить на цифры "445 323";
цифры "263 626" заменить на цифры "255 303,6";
цифры "544 653" заменить на цифры "628 653";
цифры "54 247,1" заменить на цифры "64 958,5";

"794 142,8" цифрлары" "854 840,8" цифрларына ауыстырылсын.
7) 21-1 тармақта:
"109 441" цифрлары "213 957,6" цифрларына ауыстырылсын.
8) Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N  4С-3-4"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (Ақмола облысының әділет департаментінде 2007 жылдың 21 желтоқсанында N 3238 тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылғы 29 желтоқсанда N 153, 2008 жылдың 5 қаңтарында N 2, "Акмолинская правда" газетінде 2007 жылғы 27 желтоқсанда N 162, 2008 жылдың 5 қаңтарында N 1 жарияланған) шешімінің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

цифры "794 142,8" заменить на цифры "854 840,8".
7) В пункте 21-1:
цифры "109 441" заменить на цифры "213 957,6".
8) Приложения 1, 2 к решению областного маслихата N 4С-3-4 от 5 декабря 2007 года "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области N 3238 от 21 декабря 2007 года, опубликовано в газете "Арка ажары" N 153 от 29 декабря 2007 года, N 2 от 5 января 2008 года, в газете "Акмолинская правда" N 162 от 27 декабря 2007 года, N 1 от 5 января 2008 года) изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.