"Ақмола облысының аумағында арнайы стационарлық үй-жайларды орналастыру тәртібі және онда эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз өнімін өткізу ережелерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 15 шілдедегі N а-5/295 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 28 қазандағы N А-7/453 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 28 қазанда N 3281 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 10 тамыздағы № А-9/396 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 10 тамыздағы № А-9/396 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысының аумағында арнайы стационарлық үй-жайларды орналастыру тәртібі және онда эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз өнімін өткізу ережелерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 15 шілдедегі N А-5/295 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде N 3260 болып тіркелген, "Акмолинская правда" газетінде 2008 жылғы 16 тамызда, "Арқа ажары" газетінде 2008 жылғы 16 тамызда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
атауы келесі редакцияда берілсін:
"Ақмола облысының аумағында арнайы стационарлық үй-жайларды орналастыру және оларда эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз өнімін өткізу ережелерін бекіту туралы";
1-тармағы келесі редакцияда берілсін:
"1. Қоса берілген Ақмола облысының аумағында арнайы стационарлық үй-жайларды орналастыру және оларда эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз өнімін өткізу ережелері бекітілсін";
аталған қаулымен бекітілген Ақмола облысының аумағында арнайы стационарлық үй-жайларды орналастыру тәртібі және онда эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз өнімін өткізу ережелерінде:
атауы келесі редакцияда берілсін:
"Ақмола облысының аумағында арнайы стационарлық үй-жайларды орналастыру және оларда эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз өнімін өткізу ережелері";
1-тармағы келесі редакцияда берілсін:
"1. Осы Ақмола облысының аумағында арнайы стационарлық үй-жайларды орналастыру және оларда эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз өнімін өткізу ережелері (Бұдан әрі - Ережелер) "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі Заңының 4-4 бабына сәйкес әзірленді және Ақмола облысының аумағында арнайы стационарлық үй-жайларды орналастыру тәртібі мен оларда эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз өнімін өткізу ережелерін белгілейді".

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 15 июля 2008 года N 5/295 "Об утверждении Порядка расположения специальных стационарных помещений и правил реализации в них периодической печатной продукции, публикующей материалы эротического характера, на территории Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 28 октября 2008 года N A-7/453. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 28 октября 2008 года N 3281. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10 августа 2012 года № А-9/396
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10.08.2012 № А-9/396.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Акмолинской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Порядка расположения специальных стационарных помещений и правил реализации в них периодической печатной продукции, публикующей материалы эротического характера, на территории Акмолинской области" от 15 июля 2008 года № а-5/295 (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3260, опубликовано 16 августа 2008 года в газете "Акмолинская правда", 16 августа 2008 года в газете "Арка ажары") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил расположения специальных стационарных помещений и реализации в них периодической печатной продукции, публикующей материалы эротического характера, на территории Акмолинской области";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила расположения специальных стационарных помещений и реализации в них периодической печатной продукции, публикующей материалы эротического характера, на территории Акмолинской области";
в Порядке расположения специальных стационарных помещений и правила реализации в них периодической печатной продукции, публикующей материалы эротического характера, на территории Акмолинской области, утвержденном указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила расположения специальных стационарных помещений и реализации в них периодической печатной продукции, публикующей материалы эротического характера, на территории Акмолинской области";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила расположения специальных стационарных помещений и реализации в них периодической печатной продукции, публикующей материалы эротического характера, на территории Акмолинской области (далее - Правила) разработаны в соответствии со статьей 4-4  Закона  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О средствах массовой информации" и определяют порядок расположения специальных стационарных помещений и реализации в них периодической печатной продукции, публикующей материалы эротического характера, на территории Акмолинской области".

2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                            А. Рау

2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                        А. Рау