Нысанды топтың жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N А-1-18 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 22 қаңтарда N 1-1-75 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № А-2/266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010.02.23 № А-2/266 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес және 2003 жылдың 25 ақпанында N 1570 Ақмола облыстық әділет басқармасында тіркелген Ақмола облысы әкімдігінің 2003 жылғы 11 ақпандағы N А-2/49 "Ақмола облысындағы әлеуметтік жұмыс орындарын қаржыландыру және ұйымдастыру Ережелерін бекіту туралы" қаулысын орындау үшін және жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмыспен қамту мақсатында, қала әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысанды топтың 80 жұмыссызы үшін үш ай мерзімге әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын Көкшетау қаласының ұйымдары мен кәсіпкерлерінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
Ескерту. Өзгерту енгізілді - Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 5 наурыздағы N А-3/418 қаулысымен.
2. Бекітілген әлеуметтік жұмыс орындарды тәртіп бойынша өткізу үшін қалалық кәсіпорындарға "Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен қажет шарттар жасау ұсынылсын, сонымен қатар еңбек түрі, мерзімі, жағдайы көрсетілген жеке еңбек шартына сәйкес жұмыссыздардың жұмысқа қабылдануларын жүзеге асырсын.
3. "Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі белгіленген тапсырма талабымен осы мақсатқа бөлінген қаржының шегінде кәсіпорындармен өтініштеріне сәйкес жұмыссыз азаматтарды өтінімдер бойынша әлеуметтік жұмыс орындарына уақытша орналастыру үшін жолдама берсін.
4. "Көкшетау қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі 2008 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын өткізу шараларына бюджет қаражатында осы мақсаттарға сәйкес қарастырылған жалпы сомасы 1252000 (бір миллион екі жүз елу екі мың) теңгемен қаржыландыруды жүзеге асырсын.
5. 2007 жылғы 17 мамырда N 20 "Көкшетау" және 2007 жылғы 24 мамырдағы N 21 "Степной маяк" газеттерінде жарияланған, "Көкшетау" қаласының әділет басқармасында N 1-1-60 болып тіркелген 2007 жылғы 26 сәуірдегі N А-4/393 "2007 жылы Көкшетау қаласында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулының күші жойылды деп танылсын.

Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 11 января 2008 года N А-1-18. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 22 января 2008 года N 1-1-75. Утратило силу - постановлением города Кокшетау Акмолинской области от 23 февраля 2010 года № А-2/266
Сноска. Утратило силу - постановлением города Кокшетау Акмолинской области от 23.01.2010 № А-2/266
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и во исполнение постановления акимата Акмолинской области от 11 февраля 2003 года N А-2/49 "Об утверждении Правил организации и финансирования социальных рабочих мест в Акмолинской области" зарегистрированное в управлении юстиции Акмолинской области от 25 февраля 2003 года N 1570 и в целях обеспечения временной занятости безработных лиц, акимат города  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций и индивидуальных предпринимателей города Кокшетау, организующих социальные рабочие места для 80 безработных из целевых групп, сроком до трех месяцев.
2. Рекомендовать городским предприятиям заключить соответствующие договоры с Государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау" на организацию социальных рабочих мест в установленном порядке, а также осуществлять прием безработных на работу согласно трудовым договорам с указанием специальности, сроков и условий труда.
Сноска. Внесены изменения - постановлением акимата города Кокшетау от 5 марта 2008 года  N А-3/418
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау" направлять безработных лиц на социальные рабочие места для временного трудоустройства, согласно заявленной предприятиями потребности в пределах установленного задания и средств, выделенных на эти цели.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов города Кокшетау" осуществлять финансирование социальных рабочих мест в 2008 году, согласно предусмотренных бюджетных средств на эти цели в сумме 1252000 (один миллион двести пятьдесят две тысячи) тенге.
5. Постановление акимата города Кокшетау от 26 апреля 2007 года N А-4/393 "Об организации социальных рабочих мест в городе Кокшетау в 2007 году", зарегистрированного в Управлении юстиции города Кокшетау за N 1-1-60, опубликованного в газетах "Кoкшетау" от 17 мая 2007 года N 20, "Степной маяк" от 24 мая 2007 года N 21, считать утратившим силу.