Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N А-1/19 "2008 жылы Көкшетау қаласында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 14 ақпандағы N А-2/289 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 15 ақпанда N 1-1-77 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 8 қаңтардағы № А-1/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 8 қаңтардағы № А-1/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мемлекеттік жергілікті басқару туралы" Заңының 31 бабының 13 тарауының, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы "2008 жылғы Республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабының негізінде жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008 жылы 31 қаңтарда N 5 "Көкшетау", 2008 жылы 31 қаңтарда N 5 "Степной маяк" газеттерінде жарияланған, Көкшетау қаласының әділет басқармасында N 1-1-73 болып тіркелген Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы № А-1/19 "2008 жылы Көкшетау қаласында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы»қаулысының қосымшасына келесі өзгеріс енгізілсін:
- 10466 саны 10515 санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жариялау қажет.
3. Қаулының іс-әрекеті 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқық қатынастарына таратылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.З.Жұпыновқа жүктелсін.
Қала әкімі

О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 11 января 2008 года N А-1/19 "Об организации оплачиваемых общественных работ в городе Кокшетау в 2008 году"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 14 февраля 2008 года N А-2/289. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 15 февраля 2008 года N 1-1-77. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 8 января 2009 года № А-1/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 8 января 2009 года № А-1/6
На основании пункта 13 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьи 8 Закона Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год", в целях обеспечения временной занятости безработных лиц акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение постановления акимата города Кокшетау от 11 января 2008 года N А-1/19 "Об организации оплачиваемых общественных работ в городе Кокшетау в 2008 году", зарегистрированного в Управлении юстиции города Кокшетау за N 1-1-73 , опубликованного в газетах "Кокшетау" от 31 января 2008 года N 5, "Степной маяк" от 31 января 2008 года N 5 следующее изменение:
- цифру 10466 заменить цифрой 10515.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и подлежит официальному опубликованию.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2008 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Жупинова Б.З.
Аким города