Көкшетау қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 4 қыркүйектегі N С-14/21 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 22 қыркүйекте N 1-1-87 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы № С-15/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 21.02.2013 № С-15/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 36 бабы, 2 тармағының 5) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 20 наурыздағы N С-9/13 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу үшін өтемақы төлеу ережесін бекіту туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 31 наурызда N 1-1-80 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 сәуірде "Көкшетау" N 16 және 2008 жылғы 10 сәуірде "Степной маяк" N 16 газеттерінде жарияланған) шешімінің 3 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi".
2) Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 20 наурыздағы N С-9/16 "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін біржолғы талондар құнының мөлшерін және тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы" (Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 31 наурызда N 1-1-81 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 сәуірде "Көкшетау" N 16 және 2008 жылғы 10 сәуірде "Степной маяк" N 16 газеттерінде жарияланған) шешімінің 4 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi".
2. Осы шешім Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
14 сессияның төрағасы                      М.Жанұзақов

О внесении изменений в некоторые решения Кокшетауского городского маслихата
Решение Кокшетауского городского маслихата от 4 сентября 2008 года N С-14/21. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау 22 сентября 2008 года N 1-1-87. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2013 года № С-15/8
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21.02.2013 № С-15/8.
Руководствуясь  Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", и в соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 36  Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Кокшетауский городской маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения Кокшетауского городского маслихата следующие изменения:
1) Пункт 3 решения Кокшетауского городского маслихата от 20 марта 2008 года N С-9/13 "Об утверждении "Правил выплаты компенсации на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"  (зарегистрированного в Управлении юстиции города Кокшетау от 31 марта 2008 года  N 1-1-80 , опубликованного в газетах: от 10 апреля 2008 года "Кокшетау" N 16 и от 10 апреля 2008 года "Степной маяк" N 16), изложить в следующей редакции:
"Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня его официального опубликования".
2) Пункт 4 решения от 20 марта 2008 года N С-9/16 "Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности" (зарегистрированного в Управлении юстиции города Кокшетау от 31 марта 2008 года  N 1-1-81 , опубликованного в газетах: от 10 апреля 2008 года "Кокшетау" N 16 и от 10 апреля 2008 года "Степной маяк" N 16) изложить в следующей редакции:
"Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня его официального опубликования".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель 14 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                М.Жанузаков