Степногорск қаласындағы көшелердің атын өзгерту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 18 сәуірдегі N а-4/154 қаулысы мен Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 18 сәуірдегі N 4С-5/8 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 20 мамырда N 1-2-89 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 13 бабына сәйкес, қала әкімінің 2008 жылғы 27 ақпандағы № 03-20ш/349 хатының негізінде және Тіл саясаты және ономастика жөніндегі қалалық комиссиясының 2008 жылғы 20 ақпандағы шешіміне сәйкес Степногорск қалалық әкімдігі мен мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қаласындағы «Коммунальная» көшесінің атауы «Достық» көшесіне, «Комсомольская» көшесінің атауы «Жастар» көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешім Степногорск қаласының әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен соң күшіне енеді.
3. Шешім бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланған соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының
әкімі                                      А.Никишов
Сессия төрайымы, қалалық
мәслихат хатшысының м.а.                  Ғ.Көпеева

О переименовании улиц в городе Степногорске
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 18 апреля 2008 года N а-4/154 и решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области 18 апреля 2008 года N 4С-5/8. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 20 мая 2008 года N 1-2-89
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, на основании письма акима города от 27 февраля 2008 года № 03-20/349 и согласно решению городской комиссии по языковой политике и ономастике от 20  февраля 2008 года Степногорский акимат и городской маслихат РЕШИЛИ:
1. Переименовать улицы в городе Степногорске: улицу «Коммунальная» на улицу «Достық», улицу «Комсомольская» на улицу «Жастар».
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции города Степногорска.
3. Решение вводится в действие после опубликования в средствах массовой информации.
Аким города
Степногорска                               А.Никишов
Председатель сессии, и.о.
секретаря Городского маслихата             Г.Копеева