Мүгедектер үшін Ақкөл ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жалпы жұмыс орындарының санынан үш пайыздық мөлшерде квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 10 қарашадағы № А-11/341 қаулысы. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 23 желтоқсанда № 1-3-98 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № А-2/39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2010.02.17 № А-2/39 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"Заңының 31 - бабының 1 тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2 тармағына сәйкес жұмыс іздеуде қиындық көруші мүгедектерді әлеуметтік қорғау мақсатында және оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін Ақкөл ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жалпы жұмыс орындарының санынан үш пайыздық мөлшерде квота белгіленсін.
2. Мүгедектерді жұмысқа орналастыру жөнінде (олардың басшыларымен келісе отырып) құрылатын жұмыс орындарының саны, кәсіпорындар мен ұйымдар тізбесі 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. "Ақкөл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мүгедектерді құрылатын жұмыс орындарына жіберуді жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланғаннан соң қолданысқа түседі.
Аудан әкімі                                А.Үйсімбаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Ақкөл ауданының
мемлекеттік мұрағаты"
мемлекеттік мекемесінің
директоры                                  К.Жақсылықова
Ақкөл
ауданы әкімдігінің

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест, на предприятиях и организациях Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 10 ноября 2008 года № А-11/341. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 23 декабря 2008 года № 1-3-98. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 17 февраля 2010 года № А-2/39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 17.02.2010 года № А-2/39
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», пунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», в целях социальной защиты инвалидов, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости,акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях и организациях Аккольского района.
2. Утвердить согласно приложения 1, перечень предприятий и организаций, количество создаваемых рабочих мест по трудоустройству инвалидов (по согласованию с их руководителями).
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Аккольского района" осуществлять направление инвалидов на создаваемые рабочие места.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и  вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А. Уйсимбаев
СОГЛАСОВАНО:
Директор
государственного учреждения
"государственный архив
Аккольского района"                        К. Жаксылыкова
Приложение 1
к постановлению акимата
Аккольского района