Петровка селосы көшелерінің атауын өзгерту туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Петровка селолық округі әкімінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 06 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 23 сәуірде N 1-18-54 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағының, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармағының негізінде 2007 жылдың 19 сәуіріндегі Петровка селосының тұрғындар жиынының хаттамасына сәйкес Шортанды ауданының ономастика және тіл саясаты жөніндегі комиссияның 2007 жылғы 3 шілдедегі № 4 шешімімен Петровка селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Шортанды ауданы Петровка селолық округі әкімінің 23.07.2015 № 14 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Петровка селосы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
1) Ленин көшесі - Жамбыл көшесіне,
2) Калинин көшесі - Құрманғазы көшесіне,
3) Куйбышев көшесі - Мүсірепов көшелеріне,
4) Горький көшесі - Төле би көшесіне,
5) Қазанның 70 жылдығы көшесі - Желтоқсан көшесіне.
2. Осы шешім Шортанды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа түседі.
Петровка селолық
округінің
әкімі                                      В.Игнатов
КЕЛІСІЛДІ:
"Шортанды ауданы
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Т.Бартош

О переименовании улиц села Петровка
Решение акима Петровского сельского округа Шортандынского района Акмолинской области от 15 апреля 2008 года N 06. Зарегистрировано управлением юстиции Шортандынского района Акмолинской области 23 апреля 2008 года N 1-18-54.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, протокола схода граждан села Петровка от 19 апреля 2007 года и решением комиссии по языковой политике и ономастике Шортандинского района от 3 июля 2007 года № 4, аким Петровского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением акима Петровского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 23.07.2015 № 14 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Переименовать улицы села Петровка:
улицу Ленина - на улицу Джамбула;
улицу Калинина - на улицу Курмангазы;
улицу Куйбышева - на улицу Мусрепова;
улицу Горького - на улицу Толе би;
улицу 70 лет Октября - на улицу Желтоксан№
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Шортандинского района и  вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Петровского
сельского округа                           В.Игнатов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел культуры и языков"
Шортандинского района                      Т.Бартош