Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкілерінің мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2008 жылғы 26 наурыздағы N 52 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылдың 04 сәуірде N 3240 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009.12.21 № 235 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 38 бабының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 454  бабының 1 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкілерінің мөлшері бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу департаменті" ММ, аудандар және Ақтөбе қаласының әкімдері жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін" төлемақы   ставкілерінің мөлшерін төлеушілерге жеткізсін және бұрын қабылданған нормативті құқықтық актілер осы шешімге сәйкестендірілсін.
3. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 19 сәуір N 3203 тіркелген»"Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкілерінің мөлшерін бекіту туралы" 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 343 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың       Облыстық
сессия төрағасы            мәслихаттың хатшысы
К.ЖҰМАБАЕВ                 А.ЕСІРКЕПОВ
Облыстық мәслихаттың
2008 жылғы 26 наурыздағы
N 52 шешіміне
Қосымша
Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны
үшін төлемақы ставкілерінің
МӨЛШЕРІ
Ойыл, Сағыз, Ембі, Елек, Қарғалы, Орал өзендерінің бассейні бойынша
р/с
Арнайы су пайдалану түрі
Өлшем бірлігі
Төлем
нормативтері
(ставка)
1
Тұрғын үйді пайдалану және коммуналдық қызметтер
тиын/м 3

Об утверждении размеров ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
Решение Актюбинского областного Маслихата от 26 марта 2008 года N 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 апреля 2008 года за N 3240. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 235
Сноска. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 21.12.2009 № 235.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного Кодекса Республики Казахстан и пунктом 1 статьи 454 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Утвердить размеры ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников, согласно приложению.
2. ГУ "Департамент природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области", акимам районов и г.Актобе довести размеры ставок за пользование водными ресурсами из поверхностных источников до сведения плательщиков и привести ранее принятые нормативные правовые акты в соответствие с настоящим решением.
3. Считать утратившим силу решение областного маслихата от 4 апреля 2007 года N 343 "Об утверждении размеров ставок платы за пользование" водными ресурсами из поверхностных источников на 2007 год», зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 19 апреля 2007 года N 3203.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Председатель сессии           Секретарь
областного маслихата         областного маслихата
К.ЖУМАБАЕВ                   А.ЕСЕРКЕПОВ
Приложение
к решению областного
маслихата от 26 марта
2008 года N 52
РАЗМЕР
ставок платы за пользование водными ресурсами
из поверхностных источников
Бассейн рек Уил, Сагиз, Эмба, Илек, Каргалы, Урал
N
п/п
Вид специального
водопользования
Ед. изм.
Нормативы
платы (ставка)
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тиын/куб.м