2008 жылғы сәуiр-маусым және қазан-желтоқсан айларында азаматтарды кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыру туралы
Ақтөбе облысы әкімиятының 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 140 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылдың 29 сәуірде N 3250 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009 жылғы 27 ақпандағы N 03-4/778 хатымен
Ескерту. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009.02.27 N 03-4/778 хатымен.
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі N 74 Заңының 19, 20 бабтарына cәйкес және Қазақстан Республикасы Президентінің "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді заспасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2008 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" 2008 жылғы 01 сәуірдегі N 563 Жарлығын іске асыру мақсатымен облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Ақтөбе облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті" мемлекеттiк мекемесi (Т.Б.Еренчиев) 2008 жылғы сәуiр-маусым және қазан-желтоқсан айларында Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiне және басқа әскери құрылымдарға әскерге шақырылған күнге дейiнгі 18 жастағы, мерзiмдi әскери қызметке шақырылудан кейiнге қалдырылуға немесе босатылуға құқы жоқ ер азаматтарды мерзiмдi әскери қызметке шақыруды жүзеге асырсын.
2. Ақтөбе қаласының және аудандардың әкiмдерiне, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Ақтөбе облысы бойынша департаментiне (С.Е. Аманбаев), "Облыстық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" (М.Е.Ибрашев), "Ақтөбе облысының денсаулық департаменті" (Қ.Қ.Сабыр), "Ақтөбе облысының ішкi iстер департаменті" (П.К. Нокин), Ақтөбе станциясы желiлiк iшкi iстер бөлiмiне (С.Ж.Сарсенов), мемлекеттік мекемелеріне Ақтөбе облысының қорғаныс істері жөніндегі (басқарма) бөлімдерін жабдықталған әскерге шақыру (жинау) қостарымен, дәрi-дәрмектермен, құрал-саймандармен, медициналық және шаруашылық мүлiктерiмен, автомобиль көлiктерiмен, байланыс құралдарымен, қоғамдық тәртіп күзетімен қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Облыстық әскерге шақыру комиссиясының құрамы бекiтiлсiн.
4. "Ақтөбе облыстық қаржы департаменті" мемлекеттiк мекемесi (С.Еңсегенұлы) әскерге шақыру жөніндегі iс-шараларды орындауға байланысты шығындарға 2008 жылы әскери қызметке шақыру жөніндегі іс-шараларға сәйкес 25498000 (жиырма бес миллион төрт жүз тоқсан сегіз мың) теңге бөлсiн.

Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2008 года
Постановление Акимата Актюбинской области от 17 апреля 2008 года N 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 апреля 2008 года N 3250. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом акимата Актюбинской области от 27 февраля 2009 года N 03-4/778
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо акимата Актюбинской области от 27.02.2009 N 03-4/778.
В соответствии со статьями 19, 20 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года N 74 "О воинской обязанности и воинской службе" и в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 01 апреля 2008 года N 563 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2008 года" акимат областиПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Департамент по делам обороны Актюбинской области" (Еренчиев Т.Б.) осуществить призыв на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы Республики Казахстан и другие воинские формирования в апреле-июне и октябре-декабре 2008 года граждан мужского пола, которым ко дню призыва исполняется 18 лет, не имеющих право на отсрочку от призыва на срочную воинскую службу, а также граждан старших возрастов, утративших право на отсрочку от призыва.
2. Рекомендовать акимам города Актобе и районов, департаменту Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Актюбинской области (Аманбаев С.Е.), государственным учреждениям "Областное управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (Ибрашев М.Е.), "Департамент здравоохранения Актюбинской области" (Сабыр К.К.), "Департамент внутренних дел" (Нокин П.К.), Линейному отделу внутренних дел станции Актобе (Сарсенов С.Ж.) обеспечить Отделы (Управление) по делам обороны Актюбинской области оборудованными призывными (сборными) пунктами, медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом, автомобильным транспортом, средствами связи, охраной общественного порядка.
3. Утвердить прилагаемый состав областной призывной комиссии.
4. Государственному учреждению "Департамент финансов Актюбинской области" (Енсегенулы С.), согласно мероприятия по призыву на военную службу на 2008 год, выделить 25498000 (двадцать пять миллионов четыреста девяносто восемь тысяч) тенге на расходы, связанные с выполнением мероприятий по призыву.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары М.А.Серікбаевқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi м.а.                         І.Өмірзақов
Облыс әкiмдiгінiң
2008 жылғы 17 сәуірдегі
N 140 қаулысымен бекiтiлген
Облыстық әскерге шақыру комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Еренчиев                    - "Облыстық қорғаныс істері
Тынышпек Байжұмаұлы           жөніндегі департаменті" ММ
бастығы, комиссия төрағасы
Мұқанов                     - "Облыстық жұмылдыру дайындығы,
Кенжетай Баяшұлы              азаматтық қорғаныс, авариялар
мен дүлей апаттардың алдын
алуды және жоюды ұйымдастыру
басқармасы" ММ бастығының
орынбасары, комиссия
төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелерi:
Қарасай Берденұлы Күшелеков - "Ақтөбе облысының ішкі істер
департаменті" ММ бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Көшеров Ықсан Көшерұлы      - "Бiлiм департаменті" ММ бас
маманы
Нармұхамедов Жәнiбек        - "Ақтөбе облысының денсаулық
Қарайұлы                      сақтау департаменті"
ММ бастығының орынбасары
Аманшиев Бауыржан           - "Қорғаныс істері жөніндегі
Килбайұлы                     департаменті" ММ бастығының
орынбасары - келісім-шарт
бойынша әскери қызметкерлерді
жинау және шақыру
басқармасының бастығы
(келісім бойынша)
Есмақанов Есенгелдi         - "Қорғаныс істері жөніндегі
Бимәліұлы                     департаменті" ММ бастығының
көмекшісі - дәрігер
(медициналық комиссиясының
төрағасы) (келісім бойынша)
Шатаева Инабат              - N 2 консультативті
Көбенқызы                     диагностикалық емхана
медбикесі, хатшы
Лұқманов Роберт             - "Ақтөбе облысының қорғаныс
Николайұлы                    істері жөніндегі департаменті"
ММ бастығының тәрбие,
әлеуметтік және психологиялық
жұмыстар бойынша орынбасары -
ТӘжПЖ бөлімі бастығы (келісім
бойынша)
Бахтиярова Ольга            - ТӘжПЖ бөлімі бастығының аға
Сергеевна                     әскери маманы (психолог)
(келісім бойынша)
Сыдықов Жанат               - "Ақтөбе облысының қорғаныс
Выратбекұлы                   істері жөніндегі департаменті"
ММ заңгер-кеңесшісі (келісім
бойынша)
Шақыру бөлімі бастығы              Сундетов К

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Серикбаева.М.А.
6. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
И.о. акима области                   И.Умурзаков
Утвержден
постановлением
акимата области
от 17 апреля 2008 г. N 140
СОСТАВ
областной призывной комиссии
Еренчиев                  - начальник ГУ "Департамент по
Тынычпек Байджумаевич       делам обороны области"
председатель комиссии;
Муканов                   - заместитель начальника ГУ
Кенжетай Баяшевич           "Областное управление по
мобилизационной подготовке,
гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации
аварии и стихийных бедствий",
заместитель председателя
комиссии
Члены комиссии:
Кушелеков                 - заместитель начальника ГУ
Карасай Берденович          "Департамент внутренних дел по
Актюбинской области
(по согласованию)
Кушеров Иксан Кушерович   - главный специалист ГУ
"Департамент образования"
Нармухамедов Жанибек      - заместитель начальника ГУ
Караевич                    "Департамент здравоохранения
Актюбинской области"
Аманшиев                  - заместитель начальника ГУ
Бауржан Кильбаевич          "Департамент  по делам обороны
Актюбинской области" - начальник
управления набора военнослужащих
по контракту и призыву
(по согласованию)
Есмаканов Есенгелди       - помощник начальника ГУ
Бималиевич                  "Департамент по делам обороны
Актюбинской области"- врач
(председатель медицинской
комиссии) (по согласованию)
Шатаева Инабат Кубеновна  - консультативная диагностическая
поликлиника N 2 медсестра,
секретарь
Лукманов                  - заместитель начальника ГУ
Роберт Николаевич           "Департамент по делам обороны
Актюбинской области" по
воспитательной, социальной и
психологической работе
начальника отдела ВСиПР (по
согласованию)
Бахтиярова                - старший военный специалист
Ольга Сергеевна             отдела  ВСиПР (психолог) (по
согласованию)
Сыдыков                   - помощник начальника ГУ
Жанат Выратбекович          "Департамент по делам обороны
Актюбинской области"
Начальник отдела призыва          К. Сундетов