Ақтөбе облысы әкімдігінің 2003 жылғы 4 мамырдағы N 108 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімиятының 2008 жылғы 8 шілдедегі N 243 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 24 шілдеде N 3265 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 қыркүйектегі № 279 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011.09.06 № 279 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 27 бабына сәйкес және коммуналдық меншікті тиімді басқару мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысының әділет басқармасында 2003 жылғы 22 мамырда N 2174 тіркелген, "Мүлікті есептен шығару туралы Нұсқаулықты бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2003 жылғы 4 мамырдағы N 108 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қаулының 2 тармағы мынадай жаңа редакцияда оқылсын:
"Ақтөбе облысының қаржы басқармасы" ММ (С.Еңсегенұлы) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
қаулының 3 тармағындағы "С.Ғилымов" сөзі "М.Серікбаев" сөзімен ауыстырылсын.
Нұсқаулықтың 6 тармағының 2 азат жолында және әрі қарай мәтін бойына "облыстық коммуналдық меншік басқармасы (бұдан әрі - Басқарма)" сөзі "облыстың қаржы басқармасы (бұдан әрі - Басқарма)" сөзімен ауыстырылсын.
Нұсқаулықтың 11 тармағы мынадай мазмұндағы 3) - 8) тармақшаларымен толықтырылсын:
3) комиссия құру туралы бұйрық;
4) басшының және бас бухгалтердің қолдары қойылған баланстық құны туралы анықтама қағаз (бастапқы, тозу және қалдық құндарын көрсете отырып);
5) комиссия мүшелері қол қойған ақау актісі;
6) сыртқы бетінен мекеме басшысының немесе бас бухгалтердің қолдарымен және мекеме мөрімен бекітілген, есептен шығарылатын мүліктің суреттері;
7) мүлікке меншік құқығын растайтын техникалық паспорттың және құжаттың көшірмесі;
8) мүліктің техникалық жай - күйі туралы арнайы мекеме берген қорытынды.
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан соң он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                              Е.Сағындықов

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Актюбинской области от 4 мая 2003 года № 108
Постановление акимата Актюбинской области от 8 июля 2008 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июля 2008 года № 3265. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 6 сентября 2011 года № 279
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 06.09.2011 № 279.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и в целях эффективного управления коммунальной собственностью акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 4 мая 2003 года N 108 "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества", зарегистрированного в управлении юстиции Актюбинской области от 22 мая 2003 года N 2174 следующие изменения и дополнения:
пункт 2 постановления изложить в новой редакции:
ГУ "Управление финансов Актюбинской области" (Енсегенулы С.) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
в пункте 3 постановления слова "Гилимов С.К." заменить на "Серикбаев М.А.".
в абзаце 2 пункта 6 и далее по тексту Инструкции слова "областного управления коммунальной собственности (далее - Управление)" заменить словами "управления финансов области (далее - Управление)".
пункт 11 Инструкции, дополнить подпунктами 3) - 8) следующего содержания:
3) приказ о создании комиссии;
4) справка о балансовой стоимости (с указанием начальной, износа и остаточной стоимости), подписанной руководителем и главным бухгалтером;
5) дефектный акт, подписанный комиссией;
6) фотографии списываемого имущества, заверенные с обратной стороны подписью руководителя либо главного бухгалтера и печатью организации;
7) копия технического паспорта и документа, подтверждающего право собственности на объект;
8) заключение о техническом состоянии имущества, выданной специализированной организацией.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования.
Аким области       Е. Сагиндиков