"Тараз қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері мен аймақтардың шекараларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2005 жылғы 28 қарашадағы № 11-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 10-7 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 20 қаңтарда N 1718 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 32-6 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2011.03.15  № 32-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11 бабына және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі № 890 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 қазандағы № 956 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Тараз қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері мен аймақтардың шекараларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2005 жылғы 28 қарашадағы № 11-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 1627 тіркелді, 2005 жылдың 26 қарашасында "Ақ жол" № 173 және "Знамя труда" № 157-158 облыстық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің № 1 қосымшасында :
1 жолында " 362" деген цифрлар "2080" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 жолында " 272" деген цифрлар "1560" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 жолында " 181" деген цифрлар "1040" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 жолында " 90,5" деген цифрлар "520" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат                          Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С. Бегеев                                  Ә. Әсілбеков

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границы зон города Тараз" от 28 октября 2005 года № 11-7
Решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2008 года N 10-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 января 2009 года за № 1718.Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-6
Сноска. Утратило силу - решением Жамбылского областного маслихата от 15.03.2011 года № 32-6.
В соответствии со статьей 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2008 года № 956 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года № 890", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата " Об утверждении поправочных к оэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границы зон города Тараз" от 28 октября 2005 года № 11-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1627, опубликовано 26 ноября 2005 года в областных газетах "Знамя труда" № 157-158 и "Ақ жол" № 173) следующие изменения:
в приложении № 1 к указанному решению:
в строке 1 цифры "362" заменить на цифры "2080";
в строке 2 цифры "272" заменить на цифры "1560";
в строке 3 цифры "181" заменить на цифры "1040";
в строке 4 цифры "90,5" заменить на цифры "520".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии        Секретарь
областного маслихата       областного маслихата
С. Бегеев                  А. Асильбеков