2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында бірлік объектілерге салық салудың белгіленген жиынтық салықтың мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 11/126 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 қаңтарда N 8-2-71 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 шілдедегі N 16/187 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009.07.31 N 16/187 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексіне сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында бірлік объектілерге салық салудың белгіленген жиынтық салықтың мөлшері белгіленсін.
2. "2008 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында бірлік объектілерге салық салудың белгіленген жиынтық салықтың мөлшерін белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 8 қаңтардағы N 4/52 (2008 жылдың 27 ақпанында Жезқазған қаласы әділет басқармасында 8-2-60 нөмірімен тіркелген және 2008 жылдың 7 наурызында "Сарыарқа" газетінің 19 (7380) нөмірінде ресми жарияланды), шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалу барысын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Н. Ярмак
Қалалық Мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Әбдіров
Келісілді:
Жезқазған қаласы
бойынша салық
басқармасының бастығы                      Батырлан Д.А.
Жезқазған қалалық Мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 11/126 шешіміне қосымша
2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында бірлік объектілерге салық салудың белгіленген жиынтық салықтың мөлшері
Рет саны
Салық салу объектісінің атауы

Об установлении размера фиксированного суммарного налога с единицы объектов налогообложения на территории города Жезказгана на 2009 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2008 года N 11/126. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 8 января 2009 года N 8-2-71. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 31 июля 2009 года N 16/187
Сноска. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 31.07.2009 N 16/187.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размер фиксированного суммарного налога с единицы объектов налогообложения на территории города Жезказгана на 2009 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение городского Маслихата от 18 января 2008 года N 4/52 "Об установлении размера фиксированного суммарного налога с единицы объектов налогообложения на территории города Жезказгана на 2008 год" (зарегистрированное управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-60 от 27 февраля 2008 года и опубликованное в газете "Жезказганская правда" N 3 (3) от 15 февраля 2008 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского Маслихата.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь
городского Маслихата                       К. Абдиров
Согласованно:
Начальник
налогового управления
по городу Жезказган                        Ахметов Б.Д.
Приложение
к решению Жезказганского городского Маслихата
от 23 декабря 2008 года N 11/126
Размер фиксированного суммарного налога с единицы объектов налогообложения на территории города Жезказгана на 2009 год
п/п
Наименование объекта налогообложения