Аудиожазба өнімдерін айналымға шығару орындарын бекіту туралы
Қарағанды облысы Cаран қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 585 қаулысы. Қарағанды облысы Cаран қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 26 желтоқсанда N 8-7-72 тіркелді. Жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 27 тамыздағы N 267 қаулысымен
Ескерту. Жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласының әкімдігінің 2009.08.27 N 267 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы" Кодексінің 165 бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы 31, 37 баптарын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 10 маусымдағы "Авторлық құқық және сабақтас құқықтар туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 371 қаулысымен бекітілген "Ішкі сауда ережесін" орындау үшін, жасанды тауарлық белгілерді және зияткерлік меншік құқығын бұзушы тұлғаларды анықтау жөніндегі шараларды қамтамасыз ету, заңдылықтармен белгіленген жауапкершілікке тарту мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласында және Ақтас кентінде аудио және аудиожазба шығармалардың таралымдары, электрондық-есептеу машиналары үшін бағдарламалар мен кез-келген материалдық тасымалдағыштардағы деректер базасының саудасы тек сауда үйлері мен дүкендерде жүзеге асырылады.
2. Осы қаулы Саран қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді және қалалық "Ваша газета" газетінде бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енеді.
3. Осы қаулының орындалуың бақылау кала әкімінің орынбасары М.Е. Блокқа жүктелсін.
Саран қаласының әкімі                      М. Смағұлов

Об утверждении мест реализации аудиовизуальной продукции
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 25 декабря 2008 года N 585. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 26 декабря 2008 года N 8-7-72. Отменено - постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 27 августа 2009 года N 267
Сноска. Отменено - постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 27.08.2009 N 267.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 июня 1996 года "Об авторском праве и смежных правах" и во исполнение статьи 165 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", "Правил внутренней торговли", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 371, в целях обеспечения мероприятий по выявлению подделок товарных знаков и лиц, нарушающих права интеллектуальной собственности, привлечения правонарушителей к установленной законодательством ответственности, руководствуясь статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В городе Сарани и поселке Актас торговля экземплярами аудио-, аудиовизуальных произведений, программ для электронно - вычислительных машин и баз данных на любых материальных носителях осуществляется только в торговых домах и магазинах.
2. Настоящее постановление вступает в силу после государственной регистрации в управлении юстиции города Сарани и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в городской газете "Ваша газета".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Блок М.Е.
Аким города Сарани                         М. Смагулов