2009 жылы жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы
Қарағанды облысы Cаран қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 576 қаулысы. Қарағанды облысы Cаран қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 05 қаңтарда N 8-7-75 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы N 383 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласының әкімдігінің 2009.12.10 N 383 қаулысымен.
Қалалық бюджеті қаражаты есебінен қаржыландырылатын қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру мақсатында, 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексін, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңын, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысының 1 тармағындағы 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы жұмыссыз адамдар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың тізімдері, қоғамдық жұмыстардың түрлері бекітілсін (1 қосымша).
2. "Саран қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы (К.О. Тұңғышбаева):
1) 2009 жылға арналған қала бюджетінен қарастырылған қаражат шегінде және бекітілген тізімге сәйкес жұмыссыз азаматтарды уақытша қоғамдық жұмыстарға жіберуді қамтамасыз етсін;
2) Қазақстан Республикасы халықты әлеуметтік қорғау және еңбек министрлігінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі Қазақстан Республикасының әділет Министрлігінде (N 1904) тіркелген "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын жүзеге асыру туралы" N 91-б бұйрығына қоса берілген 4 қосымшаға сәйкес жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру шартын жасасын;
3) қала халқын, сондай-ақ кәсіпорындарды және ұйымдарды қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және жүргізу, олардың еңбек ақысын төлеу тәртібі туралы ақпаратпен қамтамасыз етсін.
3. Қоса берілген 2009 жылға арналған жұмыссыздардың еңбек ақы төлеу мөлшері, 2009 жылға белгіленген айлық төменгі еңбекақыдан кем емес мөлшерде, атқарылатын жұмыс күрделігі, саны және сапасына сүйене отырып бекітілсін (2 қосымша).
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін өз күшіне енеді және қалалық "Ваша газета" газетінде ресми түрде жарияланған күннен кейінгі 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.

О направлении безработных на общественные работы в 2009 году
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 18 декабря 2008 года N 576. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 05 января 2009 года N 8-7-75. Утратило силу - постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 10 декабря 2009 года N 383
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 10.12.2009 N 383.
В целях организации общественных работ, финансируемых за счет средств городского бюджета, руководствуясь Трудовым кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и подпунктом 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года  N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций города, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных в 2009 году и их виды (Приложение 1).
2. Начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Сарани" (Тунгушбаева К.О.):
1) обеспечить направление безработных граждан на временные общественные работы, в соответствии с утвержденным перечнем и в пределах средств, предусмотренных на эти цели в городском бюджете на 2009 год;
2) заключить с работодателями договор на выполнение общественных работ в соответствии с приложением 4 к Приказу Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 91-п "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", зарегистрированному в Министерстве юстиции Республики Казахстан (N 1904);
3) обеспечить информирование населения, а также предприятий и организаций города об организации и проведении общественных работ и порядке их оплаты.
3. Утвердить прилагаемые размеры оплаты труда безработных на 2009 год, исходя из минимальной месячной заработной платы, установленной на 2009 год, количества, качества и сложности выполненной работы (Приложение 2).
4. Настоящее постановление вступает в силу после государственной регистрации в управлении юстиции города и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в городской газете "Ваша газета".

5. Саран қаласының әділет басқармасында (N 8-7-54) тіркелген Саран қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 29 қарашадағы "2008 жылы жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы" N 807 қаулысының күші жойылған деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Л.Н. Кимге жүктелсін.
Қала әкімі                                 М. Смағұлов
"КЕЛІСІЛГЕН"
N
р/н
Датасы
Нормативтік құқықтық акт
Лауазымы
Қолы, мөр
1.
19.12.2008
Ескертусіз келісілген
Саран қалалық қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің бастығы - Абишев Кайрат Балташевич
2.
19.12.2008
Ескертусіз келісілген
Саран қаласының салық басқармасының бастығы - Ефанов Алексей Иванович
1-қосымша
Саран қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 18 желтоқсандағы
N 576 қаулысына
2009 жылы жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын қала ұйымдарының тізімі және олардың түрлері

5. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 29 ноября 2007 года N 807 "О направлении безработных на общественные работы в 2008 году", зарегистрированное в управлении юстиции города Сарани (N 8-7-54) и опубликованное в городской газете "Ваша газета" за 29 декабря 2007 года N 52.
6. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Ким Л.Н.
Аким города                                М. Смагулов
"СОГЛАСОВАНО"
N
Дата
Нормативный правовой акт
Должность
Подпись, печать
1.
19.12.2008
Согласован без замечаний
Начальник отдела по делам обороны города Сарани – Абишев Кайрат Балташевич
2.
19.12.2008 г.
Согласован без замечаний
Начальник Налогового управления по городу Сарани – Ефанов Алексей Иванович
Приложение 1
к постановлению акимата города Сарани
от 18 декабря 2008 года N 576
Перечень организаций города, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных на 2009 год и их виды