Қарқаралы ауданы бойынша 2009 жылға салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері, аудан базарларында бір жолғы талонның бағаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 10/106 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қаңтарда N 8-13-56 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 30 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 30 хатымен.
2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі), 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі), 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы негізінде аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы бойынша 2009 жылға салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері, аудан базарларында бір жолғы талонның бағалары 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении размеров базовых ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, стоимости разового талона на рынках по Каркаралинскому району на 2009 год
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2008 года N 10/106. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 26 января 2009 года N 8-13-56. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 30
Сноска. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 30.
На основании Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс) от 12 июня 2001 года, Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размеры базовых ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, стоимости разового талона на рынках по Каркаралинскому району на 2009 год согласно приложениям 1, 2.