Қалалық Мәслихаттың 2007 жылғы 3 сәуірдегі N 231/38 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 08 сәуірдегі N 36/6 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 25 сәуірде N 8-4-107 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 13 қыркүйектегі N 201/29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2010.09.13 N 201/29 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабының 2 тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 09 қыркүйектегі N 949 "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қаулысының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы N 553 "Қазақстан Республикасында тұрғын үй – коммуналдық саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қаулысының негізінде қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 03 сәуірдегі N 231/38 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-4-70, "Приозерский Вестник" газетінің 2007 жылғы 4 мамырдағы  N 11 (86) санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 12 шілдедегі N 273/42 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-4-87, "Приозерский Вестник" газетінің 2007 жылғы 31 тамыздағы N 22 (97) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақтағы "20 пайыз тариф мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен белгіленеді" деген сөздер "11 пайыз тариф мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен белгіленеді" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение городского Маслихата от 03 апреля 2007 года N 231/38 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 08 апреля 2008 года N 36/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 25 апреля 2008 года N 8-4-107. Утратило силу - решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 13 сентября 2010 года N 201/29
Сноска. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 13.09.2010 N 201/29.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года, Постановлением Правительства Республики Казахстан "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон" от 09 сентября 2004 года N 949 и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года N 553 "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы" городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского Маслихата от 03 апреля 2007 года N 231/38 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-4-70, опубликовано в газете "Приозерский Вестник" 04 мая 2007 года N 11 (86)), в которое внесены изменения и дополнения решением городского Маслихата от 12 июля 2007 года N 273/42 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 03 апреля 2007 года N 231/38 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-4-87, опубликовано в газете "Приозерский Вестник" 31 августа 2007 года N 22 (97)) следующие изменения:
в пункте 2 слова "устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 20 процентов" заменить словами "устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 11 процентов".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық Мәслихаттың тұрақты әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            О. Айтбенбетов
Мәслихаттың хатшысы                        Е. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімінің орынбасары
Қазиева Б.А.
04 сәуір 2008 жыл
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі бастығының
міндетін уақытша атқарушы
Нұрмағанбетова Б.М.
04 сәуір 2008 жыл
Қаржы бөлімінің басшысы
Қошқаралиев Қ.Қ.
04 сәуір 2008 жыл

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского Маслихата по вопросам социальной сферы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                        О. Айтбенбетов
Секретарь Маслихата                        Е. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Заместитель Акима города
_____________Казиева Б.А.
04 апреля 2008 года
Временно исполняющая обязанности
начальника отдела занятости и
социальных программ
_____________Нурмаганбетова Б.М.
04 апреля 2008 года
Начальник отдела финансов
__________Кушкаралиев К.К.
04 апреля 2008 года