Маңғыстау облысының жетекші спортшыларын ай сайын ақшалай қамтуды белгілеу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылдың 11 наурыздағы N 171 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 28 наурызда N 2008 тіркелді. Күші жойылды - Манғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 08 мамырдағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Манғыстау облысы әкімдігінің 2012.05.08  № 85 қаулысымен.
«Дене шынықтыру және спорт туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Маңғыстау облысының жетекші спортшыларын әлеуметтік жағынан Қорғау мақсатында, облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДі:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық әкімдігінің 2010.08.23 № 318 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
1. Маңғыстау облысының жетекші спортшыларын ай сайын ақшалай (ақшалай төлем құралдары облыстыҚ бюджет құралдарынан) Қамту 25 есе айлық есеп төлем көрсеткішімен белгіленсін.
2. Маңғыстау облысының жетекші спортшыларын ай сайын ақшалай қамтуды белгілеу жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) осы қаулының қосымшасына сәйкес құрамда құрылсын.
3. Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының сапына кіретін, халықаралық дәрежедегі ресми жарыстарда жоғары спорт жетістіктеріне қол жеткізген облыстың 10 спортшысына ай сайын ақшалай қамту (бұдан әрі – ақшалай қамту) белгіленеді.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық әкімдігінің 2009.10.13 № 2059 (жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. алынып тасталды - Маңғыстау облыстық әкімдігінің 2009.10.13 № 2059 (жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң олданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
5.Ақшалай қамтуды алуға үміткерлердің тізімдік құрамы қажеттілігіне қарай облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасының ұсынуы бойынша жұмыс тобының шешімінің негізінде жылына 2 рет анықталады.
6.Ақшалай қамту жөніндегі жұмыс тобының шешімі мәжілісте ашық дауыс беру арқылы көпшілік дауыспен қабылданады.
7. Спортшылардың республикалыҚ және халықаралық жарыстарда спорттық нәтижелері болмаған, республикалық немесе облыстық құрама командаларының сапынан шығарылған және спорттық тәртіпті бұзған жағдайында, облыс әкімінің және жұмыс тобының шешімімен ай сайын ақшалай қамтуы тоқтатылуы мүмкін.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерту енгізілді - Маңғыстау облыстық әкімдігінің 2009.10.13 № 2059 (жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
8. Осы Қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж.А.Қараевқа жүктелсін.

Об установлении ежемесячного денежного содержания ведущим спортсменам Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области N 171 от 11 марта 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области N 2008 от 28 марта 2008 года. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 08 мая 2012 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 08.05.2012 № 85
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте" и в целях социальной защищенности ведущих спортсменов Мангистауской области, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ежемесячное денежное содержание (выплата денежных средств из средств областного бюджета) ведущим спортсменам Мангистауской области в размере 25 кратного месячного расчетного показателя.
2. Создать рабочую группу по установлению ежемесячного денежного содержания ведущим спортсменам Мангистауской области (далее - рабочая группа) в составе, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Ежемесячное денежное содержание (далее - содержание) устанавливается 10 спортсменам области, входящих в состав сборных Республики Казахстан по различным видам спорта, показывающим высокие спортивные результаты на официальных соревнованиях международного уровня.
Сноска. Пункт 3 редакции постановления акимата Мангистауской области от 13.10.2009 № 2059 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования)
4. исключен постановлением акимата Мангистауской области от 13.10.2009 № 2059 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования)
5. Списочный состав кандидатов на получение содержания определяется по представлению управления физической культуры и спорта области решением рабочей группы 2 раза в год.
6. Решение рабочей группы об установлении содержания принимается на заседании открытым голосованием большинством голосов.
7. По решению рабочей группы выплата ежемесячного денежного содержания спортсменам может быть прекращена в случае отсутствия спортивных результатов показанных на международных соревнованиях, исключения из состава национальных сборных команд и нарушения спортивного режима.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 13.10.2009 № 2059 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования)
8. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Караева Ж.А.

9. Осы қаулы оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                 Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ж.А.Қараев
Ә.Ө.Сахимов
Е.А.Бектұрғанов
А.Әбдешұлы
Маңғыстау облысы
экономика және бюджеттік жоспарлау
департаментінің директоры
Х.Х.Нұрғалиева
"____"___________ 2008 ж.
Маңғыстау облысы
Қаржы департаментінің директоры
М.Б.Әлібекова
"____"___________ 2008 ж.
Маңғыстау облысы
дене тәрбиесі және спорт
басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
Р.Ф.Елизарова
"____"___________ 2008 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2010 жылғы «23» тамыздағы
№ 318 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық әкімдігінің 2010.08.23 № 318 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Маңғыстау облысының жетекші спортшыларын ай сайын ақшалай қамтуды белгілеу жөніндегі жұмыс тобының
ҚҰРАМЫ
Жұмашев
Қаныбек Бекболатұлы
облыс әкімнің орынбасары, жұмыс тобының жетекшісі
Елизарова
Рушания Фаритовна
Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы бастығының орынбасары, жұмыс тобы жетекшісінің орынбасары
Жұмыс тобының мүшелері:
Иманғалиев
Қазбек Рахметұлы
Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының спорт бөлімінің бастығы
Джумаев
Айнди Зайндиевич
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының «Жас қанат» спорт кешені» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының директоры
Көпенов
Жақсылық Қайыркенұлы
спорт ардагері
Коломиец
Анатолий Константинович
спорт ардагері
Озғанбаев
Қанат Амандықұлы
Маңғыстау облысы туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы «Маңғыстау облысының олимпиадалық резервін даярлау орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының директоры

9. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким области     К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО:
Караев Ж.А.
Сахимов А.У.
Бектурганов Е.А.
Нургалиева Х.Х.
директор Департамента экономики и
бюджетного планирования
Мангистауской области
"___"»_____________ 2008 г.
Альбекова М.Б.
директор Департамента финансов
Мангистауской области
"___"»_____________ 2008 г.
Елизарова Р.Ф.
И.о. начальника Управления физической
культуры и спорта
Мангистауской области
"___"»_____________ 2008 г.
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от «23» августа 2010 года № 318
Сноска. Приложение в редакции постановления Мангистауского областного акимата от 23.08.2010 № 318 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после опубликования).
Состав
рабочей группы по установлению ежемесячного денежного
содержания ведущим спортсменам Мангистауской области
Жумашев
Каныбек Бекболатович
заместитель акима области, руководитель рабочей группы
Елизарова
Рушания Фаритовна
заместитель начальника управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области, заместитель руководителя рабочей группы
Члены рабочей группы:
Имангалиев
Казбек Рахметович
начальник отдела спорта управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области
Джумаев
Айнди Зайндиевич
директор государственного коммунального казенного предприятия «Спортивный комплекс «Жас канат» Управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области акимата Мангистауской области
Купенов
Жаксылык Каиркенович
ветеран спорта
Коломиец
Анатолий Константинович
ветеран спорта
Озганбаев
Канат Амандыкович
директор государственного коммунального казенного предприятия «Центр подготовки олимпийского резерва Мангистауской области» Управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области