Маңғыстау облысы әкімдігінің "Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға арналған "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ несиелендіру" бағдарламасы бойынша облыстық бюджетте қаралған қаражатты пайдалану Нұсқаулығын бекіту туралы" 2008 жылғы 3 маусымдағы N 404 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 14 шілдедегі N 518 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 19 тамызда N 2023 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 01-30-1018 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.11  № 01-30-1018 хатымен.
Қазақстан Республикасының " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы,  "Нормативтік кұқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға арналған "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ несиелендіру" бағдарламасы бойынша облыстық бюджетте қаралған қаражатты пайдалану Нұсқаулығын бекіту туралы" 2008 жылғы 3 маусымдағы N 404 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді тізілімінде N 2016 болып тіркелген, 2008 жылғы 14 маусымдағы N 92 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қоса берілген "Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға арналған "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ несиелендіру" бағдарламасы бойынша облыстық бюджетте қаралған қаражатты пайдалану Нұсқаулықтың 2 тарауындағы 7 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бір қарыздың ең жоғарғы сомасы 50 млн. теңгеден аспауы тиіс."
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Бортникке жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                              Қ. Көшербаев

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 3 июня 2008 года N 404 "Об утверждении Инструкции по использованию средств, предусмотренных в областном бюджете по программе "Кредитование АО ""Фонд развития малого предпринимательства" на реализацию государственной инвестиционной политики"
Постановление акимата Мангистауской области от 14 июля 2008 года N 518. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 19 августа 2008 года N 2023. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" , от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" , акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 3 июня 2008 года N 404 "Об утверждении Инструкции по использованию средств, предусмотренных в областном бюджете по программе "Кредитование АО "Фонд развития малого предпринимательства" на реализацию государственной инвестиционной политики" (зарегистрированное в Реестре нормативных правовых актов N 2016, опубликованное в газете "Огни Мангистау" 14 июня 2008 года N 96), следующее изменение:
пункт 7 главы 2 прилагаемой Инструкции по использованию средств, предусмотренных в областном бюджете по программе "Кредитование АО "Фонд развития малого предпринимательства" на реализацию государственной инвестиционной политики" изложить в следующей редакции:
"7. Максимальная сумма одного заема не должна превышать 50 млн. тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бортника М.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Аким области                               К. Кушербаев