Қалалық мәслихаттың 2002 жылғы 15 қазандағы N 26/239 "Қала инфрақұрылымының объектілерін, аумағын кемелге келтіру, ұстау, Ақтау қаласы және қала жанындағы поселкелердегі тазалықты сақтау ережелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 шілдедегі N 10/104 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінің Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 23 шілдеде N 11-1-89 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі 2012 жылғы № 2/25 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы мәслихатының 12.04.2012 № 2/25 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 маусымдағы N 526 "Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданының әкімшілік шекарасын белгілеу және Ақтау қаласының, Маңғыстау, Қарақия, Түпқараған аудандарының әкімшілік шекараларын өзгерту туралы" Қаулысына, Маңғыстау облысы мәслихатының 2006 жылғы 28 шілдедегі N 16/289 шешіміне және Маңғыстау облысы әкімінің 2006 жылғы 24 шілдедегі N 239 "Өмірзақ кентін "ауыл (село)" санатына жатқызу туралы" қаулысына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2002 жылғы 15 қазандағы N 26/239 "Қала инфрақұрылымы объектілерін, аумағын кемелге келтіру, ұстау, Ақтау қаласы және қала жанындағы поселкелердегі тазалықты сақтау ережелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізімінде N 1246 нөмірімен тіркелген, 2003 жылғы 18 қаңтардағы N 10 (6177) "Маңғыстау" газетінде жарияланған); 2006 жылғы 28 қыркүйектегі N 28/251 "Қала инфрақұрылымы объектілерін, аумағын кемелге келтіру, ұстау, Ақтау қаласы және қала жанындағы поселкелердегі тазалықты сақтау ережелері туралы қалалық мәслихаттың 2002 жылғы 15 қазандағы N 26/239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізімінде N 11-1-43 нөмірімен тіркелген, 2006 жылғы 14 қарашадағы N 184 (9689) "Маңғыстау" газетінде жарияланған) шешімдеріне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
Бірінші абзацындағы "Өмірзақ, Маңғыстау поселкелеріндегі, Баянды селосындағы" деген сөздер "Өмірзақ селосындағы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                          Т.Көбегенов
Қалалық мәслихаттың хатшысы              Ж. Матаев

О внесении изменений в решение городского маслихата от 15 октября 2008 года N 26/239 "О правилах содержания, благоустройства территории, объектов городской инфраструктуры и соблюдения чистоты города Актау и в пригородных поселках"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области N 10/104 от 16 июля 2008 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау N 11-1-89 от 23 июля 2008 года. Утратило силу решением маслихата города Актау Мангистауской области от 12 апреля 2012 года № 2/25
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актау  Мангистауской области от 12.04.2012 № 2/25.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2007 года N 526 "Об установлении административной границы Мунайлинского района и изменении административных границ города Актау, Мангистауского, Каракиянского и Тупкараганского районов Мангистауской области", Решением Мангистауского областного Маслихата от 28 июля 2006 года N 16/289 и постановлением Акимата Мангистауской области от 24 июля 2006 года N 239 "Об отнесении поселка Умирзак к категории "аул (село)"", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решения городского маслихата: от 15 октября 2002 года N 26/239 "О правилах содержания,благоустройства территории, объектов городской инфраструктуры и соблюдения чистоты города Актау и в пригородных поселках" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за N 1246, опубликовано в газете "Местное время" от 25 января 2003 года N 14 (8881)); от 28 сентября 2006 года N 28/251 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 15 октября 2002 года N 26/239 "О правилах содержания,благоустройства территории, объектов городской инфраструктуры и соблюдения чистоты города Актау и в пригородных поселках", (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за N 11-1-43, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 11 ноября 2006 года N 183 (9683)), следующие изменения:
в первом абзаце слова "поселках Умирзак, Мангистау, селе Баянды" заменить словами "селе Умирзак".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии    Секретарь городского маслихата
Т. Кубегенов            Ж. Матаев