Үгіттеу баспа басылым материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласының әкімдігінің және Қостанай облысы Қостанай қалалық сайлау комиссиясының 2008 жылғы 18 тамыздағы № 2/1 бр бірлескен қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 8 қыркүйекте № 9-1-110 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 ақпандағы № 129 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2011.02.01 № 129 (ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 28-бабының 6-тармағына сәйкес Қостанай қаласы әкімдігі және Қостанай қалалық сайлау комиссиясы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатына депутат болуға үміткерлері үшін үгіттеу баспа басылым материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
1) Таран көшесі "Қостанай" кинотеатры" аялдамасының жанында;
2) Гоголь көшесі "Бородинский" дүкені ғимаратының жанында;
3) Баймағамбетов көшесі "Драмтеатр" аялдамасы жанында;
4) Әл-Фараби даңғылы "Колос" дүкені ғимаратының жанында;
5) қоғамдық көлік үшін павильондардың жанында орналасқан стенд, тумбалар және щиттер;
6) жоғары және орта кәсіби оқу орындарының және мәдениет мекемелердің жанында орналасқан ақпараттық стендтер;
7) және тағы меншік объектілердің рұқсатымен тиісті басқа орындары;
2. Тарихи және сәулетті құндылығы бар ғимараттар мен имараттардың, ескерткіштер мен ескерткіш бағандарда және дауыс беру жайларда баспа үгіттеу материалдарын ілуге тыйым салынсын.
3. Барлық үміткерлер үшін тең құқықты қамтамасыз ететін жағдайда үгіттеу баспа басылымдарын орналастыруды жасау.
4. Сайлаудың өтіп аяқталған соң он күн ішінде үгіттеу баспа материалдары алып тасталуы керек және оларды орналастырған орындарды депутаттарға үміткерлердің бастамашылық топтардың күшімен тиісті қалпына келтіру.
5. Осы қаулы жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді және 2008 жылғы 14 қыркүйекте туындаған іс-әрекетке таралады.
Қостанай
қаласының әкімі                            Ғ. Нұрмұхамбетов
Қалалық сайлау
комиссиясының төрайымы                     В. Макерова
Әкімдік мүшелері:
Комиссия мүшелері:
КЕЛІСІЛДІ

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Совместное постановление акимата города Костаная Костанайской области и городской избирательной комиссии Костанайской области от 18 августа 2008 года № 2/1 св. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области от 8 сентября 2008 года № 9-1-110. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 1 февраля 2011 года № 129
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 01.02.2011 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Костаная и Костанайская городская избирательная комиссия ПОСТАНОВИЛИ:
1. Определить следующие места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан:
1) улица Тарана возле остановки "кинотеатр "Костанай";
2) улица Гоголя у здания магазина "Бородинский";
3) улица Баймагамбетова возле остановки "Драмтеатр";
4) проспект Аль-Фараби у здания магазина "Колос";
5) стенды, тумбы и щиты, установленные возле павильонов для общественного транспорта;
6) информационные стенды, установленные возле высших и средних специальных учебных заведений и учреждений культуры;
7) и иных местах с разрешения собственников соответствующих объектов;
2. Запретить вывешивание агитационных печатных материалов на памятниках, обелисках, зданиях и сооружениях, имеющих историческую и архитектурную ценность, а также в помещениях для голосования.
3. Размещение агитационных печатных изданий осуществлять на условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов.
4. По окончанию проведения выборов в течение десяти дней агитационные печаты материалы должны быть сняты и места их размещения приведены в надлежащий вид силами инициативных групп кандидатов в депутаты.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после опубликования и распространяется на действие возникшие с 14 сентября 2008 года.
Аким города Костаная                       Г. Нурмухамбетов
Председатель городской
избирательной комиссии                     В. Макерова
Члены акимата:
Члены комиссии:
Согласовано: