Азаматтық қызметші болып табылатын, ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 29а. Қостанай облысы Арқалық қаласыны Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 наурызда № 9-3-80 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 40 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 29.01.2016 № 40 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 24.02.2014 № 94 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейінгі он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238 бабы 3 тармағын және 18 бабының 2 тармағын орындау жолында, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын, ауылдық елді мекендерде істейтін және жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 24.02.2014 № 94 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейінгі он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Әкімдіктің 2008 жылғы 15 қаңтардағы № 13 "2009 жылға арналған аудандық бюджет қаражаты есебінен кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізбесін келісім туралы" қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 31 қаңтардағы
№ 29а қаулысына қосымша
Қала бюджеті есебінен азаматтық қызметші
болып табылатын, ауылдық елді мекендерде жұмыс
істейтін және жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық
жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік
қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және
ветеринария саласындағы мамандарға
лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 31 января 2008 года № 29а. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 12 марта 2008 года № 9-3-80. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 29 января 2016 года № 40
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 29.01.2016 № 40 (вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Наименование - в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 24.02.2014 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Во исполнение пункта 2) статьи 18 и пункта 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан и в соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 24.02.2014 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Отменить постановление акимата от 15 января 2008 года № 13 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аркалыка                       А. Мухитбеков
Приложение к постановлению
акимата города Аркалыка
от 31 января 2008 года № 29а
Перечень должностей специалистов в области
социального обеспечения, образования, культуры, спорта
и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими, работающих
в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать
пять процентов должностные оклады и тарифные ставки
за счет средств городского бюджета

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 24.02.2014 № 94 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейінгі он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
1) әлеуметтік қызметкер;
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) директор;
2) оқу бөлімі бойынша, тәрбие бөлімі бойынша, ғылым бойынша директордың орынбасары;
3) балабақша меңгерушісі;
4) әдіскер;
5) дене тәрбиесі жөніндегі нұсқаушы;
6) оқытушы;
7) балабақшадағы тілдер оқытушысы;
8) оқытушы–психолог;
9) қосымша білім беру педагогы;
10) әлеуметтік педагог;
11) алғашқы әскери даярлық бойынша ұйымдастырушы-педагог;
12) кітапхана меңгерушісі;
13) кітапханашы;
14) аға жетекші;
15) тәрбиеші;
16) логопед;
17) музыка жетекшісі;
18) лаборант;
19) дәрігер;
20) мейірбике
21) диеталық медбике.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) директор;
2) библиограф;
3) кітапханашы;
4) хореограф;
5) әдіскер;
6) ауыл клубының меңгерушісі;
7) мәдени ұйымдастырушы;
8) музыкалық жетекшісі;
9) сурет жетекшісі.
4. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) спорт жөніндегі әдіскер.
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) мал дәрігері.

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 24.02.2014 № 94 ((вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник.
2. Должности специалистов образования:
1) директор;
2) заместитель директора: по учебной части, по воспитательной части, по науке;
3) заведующий детским садом;
4) методист;
5) инструктор по физкультуре;
6) учитель;
7) преподаватель языков в детских садах;
8) педагог-психолог;
9) педагог дополнительного образования;
10) социальный педагог;
11) педагог-организатор по НВП;
12) заведующий библиотекой;
13) библиотекарь;
14) старший вожатый;
15) воспитатель;
16) логопед;
17) музыкальный руководитель;
18) лаборант;
19) врач;
20) медицинская сестра;
21) диетическая сестра.
3. Должности специалистов культуры:
1) директор;
2) библиограф;
3) библиотекарь;
4) хореограф;
5) методист;
6) заведующий сельским клубом;
7) культорганизатор;
8) музыкальный руководитель;
9) художественный руководитель.
4. Должности специалистов спорта:
1) методист по спорту.
5. Должности специалистов ветеринарии:
1) ветеринар.