Ауылдық (селолық) мекенде жұмыс істейтін, лауазымдық еңбекақы мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайыздан кем емес мөлшерде көтеруге құқығы бар мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 10 қарашадағы № 528 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 желтоқсанда № 9-14-95 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 317 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 10.06.2015 № 317 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ауылдық (селолық) мекенде жұмыс істейтін және жиырма бес пайыздан төмен емес жоғары лауазымдық жалақыларына және 2008 жылға арналған аудандық бюджет қаражаты есебінен тарифтік мөлшеріне құқығы бар әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет мамандарының лауазымдық тізбесі анықталсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2008 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Г.Тюркин
Әкімдіктің
2008 жылғы 10 қарашадағы
№ 528 қаулысына қосымша
Білім мамандары лауазымдарының тізбесі
1) барлық мамандықтарының мұғалімдері;
2) мектеп директорлары;
3) қосымша білім беру мектеп тыс ұйымның директоры;
4) мектепке дейінгі мемлекеттік мекемесінің және қазыналық кәсіпорынның басшысы;
5) ғылыми, оқу, оқу-өндірістік, оқу-тәрбиелік, тәрбие жұмысы, көрініс оқыту жөнінде, жалпы білім мектептерінің (мектептер, гимназиялар) ақпараттық технологиялар жөніндегі директордың орынбасары;
6) әлеуметтік педагог;
7) ұйымдастырушы педагог;
8) қосымша білім беру педагогы;
9) педагог-психолог;
10) аға тәрбиеші, тәрбиеші;
11) музыкалық басшы;
12) аға вожатый;
13) дене шынықтыру жөніндегі инструктор;
14) психологиялық - педагогикалық түзету кабинетінің меңгерушісі;
15) лагерьдің бастығы (қорғаныс-спорттық, сауықтыру, мектеп, еңбек және демалыс);
16) оқу-өндірістік (оқу) шеберханасының меңгерушісі;
17) әдістемелік кабинеттің меңгерушісі;
18) еңбек бойынша инструктор;
19) логопед – мұғалім;
20) дефектолог – мұғалім;
21) интернат меңгерушісі;
22) мәдени ұйымдастырушы;
23) әдіскерлер;
24) өндірістік оқыту шебері;
25) аккомпаниатор;
26) концертмейстер;
27) студия, клуб жетекшілері:

Об определении перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 10 ноября 2008 года № 528. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 12 декабря 2008 года № 9-14-95. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 10 июня 2015 года № 317
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 10.06.2015 № 317.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета на 2008 год, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2008 года.
Аким района                                Г.Тюркин
Приложение
к постановлению акимата
от 10 ноября 2008 года
№ 528
Перечень должностей специалистов образования
1) учителя всех специальностей;
2) директора школ;
3) директор внешкольной организации дополнительного образования;
4) руководитель дошкольного государственного учреждения и казенного предприятий;
5) заместитель директора по научной, учебной, учебно-производственной, учебно-воспитательной, воспитательной работе, профильному обучению, по информационным технологиям общеобразовательных школ (школы, гимназии);
6) социальный педагог;
7) педагог организатор;
8) педагог дополнительного образования;
9) педагог-психолог;
10) старший воспитатель, воспитатель;
11) музыкальный руководитель;
12) старший вожатый;
13) инструктор по физической культуре;
14) заведующий кабинетом психолого-педагогической коррекции;
15) начальник лагеря (оборонно-спортивного, оздоровительного, школьного, труда и отдыха);
16) заведующий учебно-производственной (учебной) мастерской;
17) заведующий методическим кабинетом;
18) инструктор по труду;
19) учитель-логопед;
20) учитель-дефектолог;
21) заведующий интернатом;
22) культорганизатор;
23) методисты;
24) мастер производственного обучения;
25) аккомпаниатор;
26) концертмейстер;
27) руководитель студий, клубов;

28) медициналық бикеш;
29) диеталы бикеш;
30) кітапханашы;
31) кітапхана меңгерушісі;
32) дәрігер;
33) жаттықтырушы – оқытушы;
34) алғашқы әскери дайындық жөнінде оқытушы;
35) хореограф.
Мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі
1) директор;
2) директордың орынбасары;
3) бөлімшенің жетекшісі;
4) әдіскерлер;
5) суретші – көркемдеуші;
6) музыкалық жетекші;
7) үйірме жетекші;
8) аға мәдени ұйымдастырушы, мәдени ұйымдастырушы;
9) аккомпаниатор;
10) кітапханашы;
11) библиограф;
12) демалыс жұмысының мамандары;
13) хореограф.
Халықты әлеуметтік қорғау
мамандарының лауазымдық тізбесі
1) әлеуметтік көмек бөлімшесінің меңгерушісі;
2) қарау бойынша әлеуметтік қызметші;
3) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
4) әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші.

28) медицинская сестра;
29) диетическая сестра;
30) библиотекарь;
31) заведующий библиотекой;
32) врач;
33) тренер-преподаватель;
34) преподаватель по начальной военной подготовке;
35) хореограф.
Перечень должностей специалистов культуры
1) директор;
2) заместитель директора;
3) руководитель подразделения;
4) методисты;
5) художник-оформитель;
6) музыкальный руководитель;
7) руководитель кружка;
8) старший культорганизатор, культорганизатор;
9) аккомпаниатор;
10) библиотекарь;
11) библиограф;
12) специалисты досуговой работы;
13) хореограф.
Перечень должностей специалистов
социальной защиты населения
1) заведующий отделением социальной помощи;
2) социальный работник по уходу;
3) специалист по социальной работе;
4) консультант по социальной работе;