Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар тізбесін анықтау туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының әкімдігінің № 173 мен Ұзынкөл аудандық аймақтық сайлау комиссиясының 2008 жылғы 15 тамыздағы № 1 бірлескен қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 9 қыркүйекте N 9-19-83 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының әкімдігінің 2008 жылғы 21 қарашадағы № 244 мен Ұзынкөл аудандық аймақтық сайлау комиссиясының 2008 жылғы 21 қарашадағы № 2 бірлескен қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының әкімдігінің 21.11.2008 № 244 мен Ұзынкөл аудандық аймақтық сайлау комиссиясының 2008 жылғы 21 қарашадағы № 2 бірлескен қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес және Ұзынкөл аудандық аймақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар тізбесі анықталсын (қосымша).
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар тізбесін анықтау туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 2007 жылғы 9 тамыздағы № 9-19-52, "Нұрлы жол" 2007 жылғы 16 тамыздағы № 33) Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 30 шілдедегі № 153 және Ұзынкөл аудандық аймақтық сайлау комиссиясымен 2007 жылғы 30 шілдедегі № 5 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл аудандық аймақтық
әкімі сайлау комиссиясының төрағасы
_____________ А. Сейфуллин ______________ М. Сәкенов

Об определении перечня мест для размещения агитационных печатных материалов
Совместное постановление акимата Узункольского района Костанайской области № 173 и Узункольской районной территориальной избирательной комиссии № 1 от 15 августа 2008 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 5 сентября 2008 года № 9-19-83. Утратило силу совместным постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 21 ноября 2008 года № 244 и Узункольской районной территориальной избирательной комиссии от 21 ноября 2008 года № 2
Сноска. Утратило силу совместным постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 21.11.2008 № 244 и Узункольской районной территориальной избирательной комиссии от 21.11.2008 № 2.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и согласованию с Узункольской районной территориальной избирательной комиссией акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень мест для размещения агитационных печатных материалов (приложение).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня официального опубликования.
3. Признать утратившим силу совместное постановление акимата Узункольского района от 30 июля 2007 года № 153 и Узункольской районной территориальной избирательной комиссии от 30 июля № 5 "Об определении перечня мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов в Управлении юстиции Узункольского района 9 августа 2007 года № 9-19-52, "Нұрлы жол" от 16 августа 2007 года № 33).
Аким Председатель Узункольской
Узункольского района районной территориальной
избирательной комиссии
_____________ А. Сейфуллин ______________ М. Сакенов