Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 23 мамырдағы N 125/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 9 маусымда N 3113 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 01 сәуірдегі N 96/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 01.04.2013 N 96/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексi 238-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тiзбесi 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сай анықталсын.
2. Осы қаулы ресми түрде жарияланған күннен бастап он күнтiзбелiк күн өткеннен кейiн қолданысқа енгiзiледi және 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарда қолданылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Р.М. Жұмабековнаға жүктелсiн.
Облыс әкiмi:                                Қ. Нұрпейiсов
Келiсiлдi:
Облыстық мәслихат хатшысы                   Р. Гафуров
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң
2008 жылғы 23 мамырдағы
"Ауылдық (селолық) жерлерде
жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау,
әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру,
мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының
тiзбесiн анықтау туралы" N 125/6 қаулысына
1-қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс iстейтiн
денсаулық сақтау мамандары лауазымдарының тiзбесi
1. Мемлекеттiк мекеме және қазыналық кәсiпорын басшысы және басшысының орынбасары (соның iшiнде бiрiншi орынбасар).
2. Бөлiмше (бөлiмшелер, филиал  зертханасы, бөлiм) басшысы.
3. Дәрiхана меңгерушiсi.
4. Мамандар: барлық мамандықтағы дәрiгерлер, акушер, емдәм бикесi, зарарсыздандыру нұсқаушысы, тiс дәрiгерi, тiс технигi, медициналық бике, фельдшер, медициналық статистик, медициналық зертханашы, провизор, психолог, эпидемиолог-дәрiгердiң көмекшiсi, рентген зертханашысы, фармацевт, фельдшер (зертханашы).
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң
2008 жылғы 23 мамырдағы
"Ауылдық (селолық) жерлерде
жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау,
әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру,
мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының
тiзбесiн анықтау туралы" N 125/6 қаулысына
2-қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс iстейтiн
әлеуметтік қамсыздандыру мамандары лауазымдарының тiзбесi

Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, и спорта, работающих в аульной (сельской) местности
Постановление акимата Павлодарской области от 25 мая 2008 года N 125/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 июня 2008 года за N 3113. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 01 апреля 2013 года N 96/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 01.04.2013 N 96/4.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2008 года.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жумабекову Р.М.
Аким области:                              К. Нурпеисов
Согласовано:
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение 1
к постановлению акимата Павлодарской области
от 23 мая 2008 года N 125/6 "Об определении
перечня должностей специалистов
здравоохранения,социального обеспечения,
образования,культуры и спорта, работающих
в аульной (сельской) местности"
Перечень
должностей специалистов здравоохранения,
работающих в аульной (сельской) местности
1. Руководитель и заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия.
2. Руководитель подразделения (отделения, лаборатории филиала, отдела).
3. Заведующий аптекой.
4. Специалисты: врачи всех специальностей, акушер, диетическая сестра, дезинструктор, зубной врач, зубной техник, медицинская сестра, фельдшер, медицинский статистик, медицинский лаборант, провизор, психолог, помощник врача-эпидемиолога, рентген-лаборант, фармацевт, фельдшер(лаборант).
Приложение 2
к постановлению акимата Павлодарской области
от 23 мая 2008 года N 125/6 "Об определении
перечня должностей специалистов
здравоохранения,социального обеспечения,
образования,культуры и спорта, работающих
в аульной (сельской) местности"
Перечень
должностей специалистов социального обеспечения,
работающих в аульной (сельской) местности

1. Мемлекеттiк мекеме және қазыналық кәсiпорын басшысы және басшысының орынбасары.
2. Мамандар: дәрiгер, емдәм бикесi, тiс дәрiгерi, медициналық бике, мамандандырылған медициналық бике, күтiм бойынша әлеуметтiк қызметкер.
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң
2008 жылғы 23 мамырдағы
"Ауылдық (селолық) жерлерде
жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау,
әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру,
мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының
тiзбесiн анықтау туралы" N 125/6 қаулысына
3-қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс iстейтiн
білім беру мамандары лауазымдарының тiзбесi
1. Мемлекеттiк мекеме және қазыналық кәсiпорын басшысы және басшысының орынбасары.
2. Мамандар: барлық мамандықтағы мұғалiмдер, жетекшi, тәрбиешi, нұсқаушы, шебер, әдiстемешi, музыкалық жетекшi.
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң
2008 жылғы 23 мамырдағы
"Ауылдық (селолық) жерлерде
жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау,
әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру,
мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының
тiзбесiн анықтау туралы" N 125/6 қаулысына
4-қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс iстейтiн
мәдениет мамандары лауазымдарының тiзбесi
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 2010.04.16 N 77/6 қаулысымен.
1. Мәдениет және мұрағат ісінің мемлекеттік мекемесі мен қазыналық кәсіпорнының басшысы және басшысының орынбасары.
2. Клуб, мұрағат, мұрағат қоймасының меңгерушісі, бөлімше, сектор, бөлімше (бөлім), филиал басшысы, көркем жетекшісі, үйірме жетекшісі.
3. Мамандар: сүйемелдеуші, әртіс, библиограф, кітапханашы, дыбыс режиссері, дыбыс операторы, нұсқаушы, мәдени ұйымдастырушы, әдістемеші, суретші, хореограф, мұражайлардағы, мұрағаттардағы қорларды сақтаушы, мұрағатшы, кіші мұрағатшы, археограф.
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң
2008 жылғы 23 мамырдағы
"Ауылдық (селолық) жерлерде
жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау,
әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру,
мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының
тiзбесiн анықтау туралы" N 125/6 қаулысына
5-қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс iстейтiн
спорт мамандары лауазымдарының тiзбесi
1. Мемлекеттiк мекеме және қазыналық кәсiпорын басшысы және басшысының орынбасары, филиал директоры (меңгерушiсi), спорт имараттарының меңгерушiсi, бассейн меңгерушiсi.
2. Мамандар: нұсқаушы, әдiстемешi, жаттықтырушы.

1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия.
2. Специалисты: врач, диетическая сестра, зубной врач, медицинская сестра, специализированная медицинская сестра, социальный работник по уходу.
Приложение 3
к постановлению акимата Павлодарской области
от 23 мая 2008 года N 125/6 "Об определении
перечня должностей специалистов
здравоохранения,социального обеспечения,
образования,культуры и спорта, работающих
в аульной (сельской) местности"
Перечень
должностей специалистов образования,
работающих в аульной (сельской) местности
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия.
2. Специалисты: учителя всех специальностей, вожатый, воспитатель, инструктор, мастер, методист, музыкальный руководитель.
Приложение 4
к постановлению акимата Павлодарской области
от 23 мая 2008 года N 125/6 "Об определении
перечня должностей специалистов
здравоохранения,социального обеспечения,
образования,культуры и спорта, работающих
в аульной (сельской) местности"
Перечень
должностей специалистов культуры,
работающих в аульной (сельской) местности
Сноска. Приложение 4 в редакции постановления акимата Павлодарской области от 16.04.2010 N 77/6.
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия культуры и архивного дела.
2. Заведующий клубом, архивом, архивохранилищем, руководитель подразделения, сектора, отделения (отдела), филиала, художественный руководитель, руководитель кружка.
3. Специалисты: аккомпаниатор, артист, библиограф, библиотекарь, звукорежиссер, звукооператор, инструктор, культорганизатор, методист, художник, хореограф, хранитель фондов в музеях, архивах, архивист, архивариус, археограф.
Приложение 5
к постановлению акимата Павлодарской области
от 23 мая 2008 года N 125/6 "Об определении
перечня должностей специалистов
здравоохранения,социального обеспечения,
образования,культуры и спорта, работающих
в аульной (сельской) местности"
Перечень
должностей специалистов спорта,
работающих в аульной (сельской) местности
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, директор (заведующий) филиала, заведующий спортивным сооружением, заведующий бассейном.
2. Специалисты: инструктор, методист, тренер.