Облыстық мәслихаттың (IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 1 шілдедегі N 110/7 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 2 шілдеде N 3119 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексi 111-бабының 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
облыстық мәслихаттың (IV сайланған V сессиясы) 2008 жылғы 28 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ІІІ сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 85/5 шешімімен (2008 жылғы 31 наурыздағы мемлекеттiк тiзiлiмде N 3109 болып тiркелген, 2008 жылғы 24 сәуірдегі "Сарыарқа самалы" N 45 газетiнде, 2008 жылғы 12 сәуірдегі "Звезда Прииртышья" N 40 газетiнде жарияланған), облыстық мәслихаттың (IV сайланған VI сессиясы) 2008 жылғы 20 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ІІІ сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 101/6 шешімімен (2008 жылғы 20 маусымдағы мемлекеттік тізілімде N 3115 болып тіркелген, 2008 жылғы 28 маусымдағы "Сарыарқа самалы" N 71 газетiнде, 2008 жылғы 28 маусымдағы "Звезда Прииртышья" N 71 газетiнде жарияланған) енгізілген өзгерістер және толықтырулармен облыстық мәслихаттың (IV сайланған ІІІ сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешiмiне (2007 жылғы 24 желтоқсандағы мемлекеттік тізілімде N 3099 болып тіркелген, 2008 жылғы 5 қаңтардағы "Сарыарқа самалы" N 1 газетiнде, 2008 жылғы 5 қаңтардағы "Звезда Прииртышья" N 1 газетiнде жарияланған) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 2008 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер - 53977875 мың теңге, соның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша - 15236448 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша - 169372 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түскен түсiмдер бойынша - 2000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi бойынша - 38570055 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Павлодарской области от 1 июля 2008 года N 110/7. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 2 июля 2008 года за N 3119. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", с пунктом 5 статьи  111  Бюджетного  Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат  РЕШИЛ :
внести в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3099 от 24 декабря 2007 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 5 января 2008 года N 1, в газете "Звезда Прииртышья" от 5 января 2008 года N 1) с внесенными изменениями и дополнениями решением областного маслихата (V сессия, IV созыв) от 28 марта 2008 года N 85/5 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3109 от 31 марта 2008 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 24 апреля 2008 года N 45, в газете "Звезда Прииртышья" от 12 апреля 2008 года N 40), решением областного маслихата (VI сессия, IV созыв) от 20 июня 2008 года N 101/6 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от14 декабря 2007 года N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3115 от 20 июня 2008 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 28 июня 2008 года  N 71, в газете "Звезда Прииртышья" от 28 июня 2008 года N 71) следующие изменения и дополнения:
1. Утвердить областной бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 53977875 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 15236448 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 169372 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 38570055 тысяч тенге;

2) шығындар - 51199848 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 2778027 мың теңге;
4) таза бюджеттiк кредит беру - 2073550 мың теңге, соның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 2697000 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 623450 мың теңге;
5) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 516482 мың теңге, соның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу - 516482 мың теңге;
6) бюджет профицитi - 187995 мың теңге;
7) бюджет профицитiн пайдалану - 187995 мың теңге.";
көрсетiлген шешiмнiң 10-тармағы мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ақсу қаласының балабақшасын күрделі жөндеуге - 50000 мың теңге.;"
көрсетілген шешімнің 12-тармағындағы:
"508690" деген сандар "458690" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 13-тармағындағы:
бесінші абзацтағы:
"160000" деген сандар "64800" деген сандармен ауыстырылсын;
"100000" деген сандар "4800" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы:
"114000" деген сандар "21500" деген сандармен ауыстырылсын;
"100000" деген сандар "7500" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "229000" деген сандар "258000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 - тармағындағы:
"қолдау" деген сөз алынсын;
"200000" деген сандар "2200000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Павлодар облыстық мәслихатының экономика және бюджет жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енедi.
Сессия төрағасы                            А. Рустамбаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған VII сессиясы) 2008 жылғы 1 шілдедегі
"Облыстық мәслихаттың (IV сайланған III сессиясы)
2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға
арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешiмiне
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
" N 110/7 шешiмiне
1-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы
14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған
облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне
1-қосымша
2008 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстер және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

2) затраты - 51199848 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 2778027 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 2073550 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2697000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -  623450 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 516482 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 516482 тысячи тенге;
6) профицит бюджета - 187995 тысяч тенге;
7) использование профицита бюджета - 187995 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения дополнить абзацем следующего содержания:
"50000 тысяч тенге - на капитальный ремонт детского сада города Аксу.;"
в пункте 12 указанного решения:
цифры "508690" заменить цифрами "458690";
в пункте 13 указанного решения:
в абзаце пятом:
цифры "160000" заменить цифрами "64800";
цифры "100000" заменить цифрами "4800";
в абзаце шестом:
цифры "114000" заменить цифрами "21500";
цифры "100000" заменить цифрами "7500";
в абзаце седьмом цифры "229000" заменить цифрами "258000";
в пункте 15 указанного решения:
слово "поддержки" исключить;
цифры "200000" заменить цифрами "2200000";
приложения 1, 2, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии                        А. Рустамбаев
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(VII сессия, IV созыв) от 1 июля 2008 года N 110/7
"О внесении изменений и дополнений в решение
областного маслихата (III сессия, IV созыв)
от 14 декабря 2007 года N 36/3
"Об областном бюджете на 2008 год"
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года
N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год"
Областной бюджет на 2008 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс         Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ