Павлодар қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 424/10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімиятының 2008 жылғы 31 шілдедегі N 949/18 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 29 тамызда N 125 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 130/2 қаулысымен.
Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 130/2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының, 31-бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк кодексiнің 92-бабы 8-тармақшасына сәйкес, 2008 жылға арналған Павлодар қаласы бюджетін нақтылау мақсатында Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкiмдiгiнiң 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" № 424/10 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
3-тараудағы "Біржолғы әлеуметтік көмек":
20-тармақ толықтырылсын:
27)-тармақшамен мынадай мазмұнда: "әлеуметтік саладағы жұмыстарға жіберілген жас мамандарға біржолғы әлеуметтік көмек көрсету мөлшері 300000,0 (үш жүз мың) теңге.
Әлеуметтік көмек жіберілген мекенжайы бойынша жұмысқа орналастырылған және азаматтарды тіркеу кітабында тіркелген, облыстың денсаулық сақтау департаментіне әлеуметтік саладағы жұмыстарға жолдама алған, күндізгі оқу бөліміндегі жас түлектерге төленеді";
21-тармақтағы "азаматтарды тіркеу кітабынан үзінді;" сөздерінен кейін мынадай мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын "27)-тармақша үшін тиісті департаментпен берілген жұмысқа жолдама, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың көшірмесі";
6-бөлімдегі "Павлодар қаласының тұрғындарына әлеуметтік көмек көрсету бағдарламасын іске асыру шеңберінде мемлекеттік емес ұйымдар арқылы көрсетілетін әлеуметтік көмек":
33-тармақтағы "942,1 (тоғыз жүз қырық екі бүтін оннан бір)" сомасы "1188,57 (бір мың жүз сексен сегіз бүтін, жүзден елу жеті)" сомасымен ауыстырылсын;
34-тармақтағы "9100 (тоғыз мың жүз)" сомасы "9750 (тоғыз мың жеті жүз елу)" сомасымен ауыстырылсын;
35-тармақтағы "1819,17 (бір мың сегіз жүз он тоғыз бүтін, жүзден он жеті)" сомасы "2108,89 (екі мың жүз сегіз бүтін жүзден сексен тоғыз)" сомасымен ауыстырылсын;
36-тармақтағы "122,3 (жүз жиырма екі бүтін, оннан үш)" сомасы "162,37 (жүз алпыс екі бүтін, жүзден отыз жеті)" сомасымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Павлодара от 8 апреля 2008 года N 424/10 "Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 31 июля 2008 года N 949/18. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 29 августа 2008 года за N 125. Утратило силу - постановлением акимата города Павлодар Павлодарской области от 30 января 2009 года N 130/2.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодар Павлодарской области от 30 января 2009 года N 130/2.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 92 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, в связи с уточнением бюджета города Павлодара на 2008 год акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 8 апреля 2008 года № 424/10 "Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи" следующие изменения и дополнения:
в главе 3 "Единовременная социальная помощь":
пункт 20 дополнить:
подпунктом 27) следующего содержания: "оказание социальной помощи молодым специалистам, направленным на работу в социальную сферу, единовременно в размере 300000,0 (триста тысяч) тенге.
Социальная помощь выплачивается молодым выпускникам очной формы обучения, получившим направление департамента здравоохранения области на работу в социальную сферу, зарегистрированным в книге регистрации граждан и трудоустроенным по месту направления.";
в пункте 21 после слов "выписка из книги регистрации граждан;" дополнить текстом следующего содержания "для подпункта 27) направление на работу, выданное соответствующим департаментом, копия приказа о принятии на работу.";
в главе 6 "Социальная помощь, оказываемая через неправительственные организации в рамках реализации программы оказания социальной помощи населению города Павлодара":
в пункте 33 сумму "942,1 (девятьсот  сорок  две  целых, одна десятая) тенге" заменить суммой "1188,57 (одна тысяча сто восемьдесят восемь целых, пятьдесят семь сотых) тенге";
в пункте 34 сумму "9100 (девять тысяч сто) тенге" заменить суммой "9750 (девять тысяч семьсот пятьдесят) тенге";
в пункте 35 сумму "1819,17 (одна тысяча восемьсот девятнадцать целых, семнадцать сотых) тенге" заменить суммой "2108,89 (две тысячи сто восемь целых, восемьдесят девять сотых) тенге";
в пункте 36 сумму "122,3 (сто двадцать две целых, три десятых) тенге" заменить суммой "162,37 (сто шестьдесят две целых, тридцать семь сотых) тенге";

37-тармақтағы "1013,29 (бір мың он үш бүтін, жүзден жиырма тоғыз)" сомасы "1351,06 (бір мың үш жүз елу бір бүтін, жүзден алты)" сомасымен ауыстырылсын;
38-тармақтағы "4385,4 (төрт мың үш жүз сексен бес бүтін, оннан төрт)" сомасы "5213,89 (бес мың екі жүз он үш бүтін, жүзден сексен тоғыз)" сомасымен ауыстырылсын;
39-тармақтағы "4545,83 (төрт мың бес жүз қырық бес бүтін, жүзден сексен үш)" сомасы "5000 (бес мың)" сомасымен ауыстырылсын;
40-тармақтағы "24361 (жиырма төрт мың үш жүз алпыс бір)" сомасы "29323,81 (жиырма тоғыз мың үш жүз жиырма үш бүтін, жүзден сексен бір)" сомасымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы: "Көру және оларды әлеуметтік бейімдеу бойынша мүгедектерді кәсіби даярлау және қайта даярлау икемді жүйесін ұйымдастыру жолымен көзі көрмейтін және нашар көретін азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету. Бір адамға қызмет көрсетудің орта айлық мөлшері 25000 (жиырма бес мың) теңгені құрайды" (тармақтардың келесі нөмерлері 42-тармақтың қосылу есебімен өзгертілсін) 42-тармақпен қосылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б. Ә. Қапеновке жүктелсін.
Павлодар қаласы әкiмiнің
міндетін атқарушы                           А. Әбдіқалыков

в пункте 37 сумму "1013,29 (одна тысяча тринадцать целых, двадцать девять) тенге" заменить суммой "1351,06 (одна тысяча триста пятьдесят одна целых, шесть сотых) тенге";
в пункте 38 сумму "4385,4 (четыре тысячи триста восемьдесят пять целых, четыре десятых) тенге" заменить суммой "5213,89 (пять тысяч двести тринадцать целых, восемьдесят девять сотых) тенге";
в пункте 39 сумму "4545,83 (четыре тысячи пятьсот сорок пять целых восемьдесят три сотых) тенге" заменить суммой "5000 (пять тысяч) тенге";
в пункте 40 сумму "24361 (двадцать четыре тысячи триста шестьдесят одна) тенге" заменить суммой "29323,81 (двадцать девять тысяч триста двадцать три целых, восемьдесят одна сотых) тенге";
добавить пунктом 42 следующего содержания: "Оказание помощи слабовидящим и слепым гражданам путем организации гибкой системы профессиональной подготовки и переподготовки инвалидов по зрению и их социальной адаптации. Среднемесячный размер услуги на одного человека составляет 25000 (двадцать пять тысяч) тенге" (последующую нумерацию пунктов изменить с учетом добавленного пункта 42).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Капенова Б. А.
Исполняющий обязанности
акима города Павлодара                     А. Абдыкалыков