III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXX сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы "Жер учаскелері төлемдерінің базалық ставкаларының түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру шекараларын бекіту туралы" N 351 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 166 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 26 қаңтарда N 805 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 356 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 23.07.2015 № 347 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11-бабына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХ сессиясының "Жер учаскелері төлемдерінің базалық ставкаларының түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру шекараларын бекіту туралы" 2007 жылғы 5 маусымдағы N 351 (нормативтік құқық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 751 рет санымен 2007 жылдың 18 шілдесінде тіркелген, 2007 жылдың 4 тамызында "Алматы ақшамы" газетінің N 96 санында және 2007 жылдың 4 тамызында "Вечерний Алматы" газетінің N 195 санында жарияланған) IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІІ сессиясының 2008 жылғы 20 тамыздағы N 139 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді:ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХ сессиясының "Жер учаскелері төлемдерінің базалық ставкаларының түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру шекараларын бекіту туралы" 2007 жылғы 5 маусымдағы N 351  (нормативтік құқық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 794 рет санымен 2008 жылдың 22 қыркүйегінде тіркелген, 2008 жылдың 20 қарашасында "Алматы ақшамы" газетінің N 132 санында және 2008 жылдың 25  қыркүйегінде "Вечерний Алматы" газетінің N 117 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген 1, 2 қосымшалар осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан соң он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XIV сессиясының
төрағасы                            Қ. Қазанбаев
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы               Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
кезектен тыс XIV сессиясының
N 166 шешіміне 1 қосымша
Алматы қаласы бойынша жер телімдер
төлемінің базалық ставкаларына енгізілген
түзету коэффициенттері Бағалау аймағының сипаттамасы
Аймақтың
нөмері
Әкімшілік аудандар және аймаққа кіретін кадастр кварталдарының нөмері Түзету коэффициенті
I

О внесении изменений в решение XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 5 июня 2007 года N 351 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ ценового зонирования земель"
Решение XIV сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 22 декабря 2008 года N 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 26 января 2009 года за N 805. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23 июля 2015 года № 356
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23.07.2015 № 356 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ ценового зонирования земель" от 5 июня 2007 года № 351 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 751 от 18 июля 2007 года, опубликовано в газетах от 4 августа 2007 года "Алматы акшамы" № 96 и от 4 августа 2007 года "Вечерний Алматы" № 195); внесены изменения и дополнения: решением XII-й сессии маслихата города Алматы IV созыва "О внесении изменения в решение ХХХ-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ ценового зонирования земель" от 5 июня 2007 года № 351 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 794 от 22 сентября 2008 года, опубликовано в газетах от 20 ноября 2008 года "Алматы акшамы" № 109 и от 25 сентября 2008 года "Вечерний Алматы" № 117) следующие изменения:
Приложения 1, 2, утвержденные указанным решением, изложить в редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
XIV-й сессии маслихата
города Алматы
IV-го созыва                       К. Казанбаев
Секретарь маслихата
города Алматы IV-го созыва         Т. Мукашев
Приложение 1 к решению XIV-й сессии
маслихата города Алматы IV-го созыва
от 22 декабря 2008 года N 166
Поправочные коэффициенты к базовой
ставке оплаты за земельные участки города Алматы
№ № зоны
Административные районы и номера кадастровых кварталов входящих в зону
Поправочный коэффициент
I

Алмалы (004-009, 016-018,042-043, 045-047)
Бостандық (004-006)
Медеу (001, 011, 013, 014, 021, 024, 025-029, 047, 053-058, 903, 904, 912, 913, 923, 935, 936, 937, 938)
1,10
II
Алмалы (001-003, 010-013)
Бостандық (001-003, 008-020, 021, 022, 023, 028, 029, 034, 035-037, 038-041, 042-045)
Әуезов (058-061, 062-064, 939)
Медеу  (002-004, 008, 009, 010, 012, 015, 016, 019, 017, 018, 020, 022, 023, 045-046, 051, 934, 003, 914, 929, 930, 048, 943, 939, 942, 941, 940, 905, 052, 933, 932, 944, 945)
0,95
III
Алмалы (019, 020-027, 041, 044, 046-048)
Жетісу (033-037)
Әуезов (030-033, 039, 046, 049, 040, 041, 044, 045, 048, 050, 051, 054-057)
Медеу (005-007, 030-035, 037-042, 901, 902, 906-911, 924-927)
Бостандық (030-033)
0,7
IV
Алмалы (028-040)
Әуезов (042, 043, 047, 052, 053, 948-951, 934-938)
Жетісу (021, 022, 001, 041, 042, 061-067)
Түрксіб (008, 009, 015, 016)
Алатау (010, 015-019, 022-027, 040-042, 044-065)
0,54
V
Жетісу (002, 006-013, 023-037, 043-060, 038-040)
Медеу (014, 036, 050, 917-919, 916, 922, 915, 921)
Түрксіб (001-007, 010-014, 017-100, 901-906)
Алатау (001-008, 011-014, 020, 021, 028-039, 043)
0,50
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XIV сессиясының
төрағасы                            Қ. Қазанбаев
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
кезектен тыс XIV сессиясының
N 166 шешіміне 2 қосымша
Алматы қаласының жер учаскелеріне
төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициентін
анықтау үшін жерді бағалы аймақтарға бөлу шекаралары
РҚАО ескертуі: схеманың қағаз нұсқасын Алматы қ. АҚАО қараңыз

Алмалинский (004-009, 016-018, 042-043, 045-047)
Бостандыкский (004-006)
Медеуский (001,011,013,014,021,024,025-029, 047,053-058,903,904, 912,913, 923,935,936,937,938)
1,10
II
Алмалинский (001-003, 010-013)
Бостандыкский (001-003, 008-020, 021, 022, 023, 028,0,29,034, 035-037, 038-041,042-045)
Ауэзовский (058-061, 062-064, 939)
Медеуский (002-004, 008, 009, 010, 012, 015, 016, 019, 017, 018, 020, 022, 023, 045-046, 051, 934, 003, 914, 929, 930, 048, 943, 939, 942, 941, 940, 052, 933, 932, 944, 945)
0,95
III
Алмалинский (019, 020-027, 041, 044, 046-048)
Жетысуский (033-037)
Ауэзовский (030-033, 039, 046, 049, 040, 041, 044, 045, 048, 050, 051, 054-057)
Медеуский (005-007, 030-035, 037-042, 901, 902, 906-911, 924-927)
Бостандыкский (030-033)
0,7
IV
Алмалинский (028-40)
Ауэзовский (042, 043, 047, 052, 053, 948-951, 934-938,)
Жетысуский (021, 022, 001, 041, 042, 061-067)
Турксибский (008, 009, 015, 016)
Алатауский (010, 015-019, 022-027, 040-042, 044-065)
0,54
V
Жетысуский (002, 006-013, 023-037, 043-060, 038-040)
Медеуский (014, 036, 050, 917-919, 916, 922, 915, 921)
Турксибский (001-007, 010-014, 017-100, 901-906)
Алатауский (001-008, 011-014, 020, 021, 028-039, 043)
0, 50
Приложение 2 к решению XIV-й
сессии маслихата города Алматы IV-го
созыва от 22 декабря 2008 года N 166
Границы ценового зонирования земель для определения
поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за
земельные участки в городе Алматы
Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант в г. Алматы