"Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 19 маусымдағы N 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 22 шілдеде N 13-1-120 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 18.01.2016 N 6 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" N 94-1 Заңының 97-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы "2006-2008 жылдарға Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту Бағдарламасын бекіту жөніндегі" N 553 қаулысына, Петропавл қалалық мәслихатының 2008 жылғы 18 қаңтардағы кезектен тыс төртінші сессиясының "2008-2010 жылдардағы Петропавл қаласындағы тұрғын үй - коммуналдық саладағы Бағдарлама туралы" N 6 шешіміне сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының "Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" N 6 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелерінде:
3-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"3-1. Осы Ереженің 3 тармағына сәйкес тұрғын үй көмегін алуға құқығы бар отбасылар (тұлғалар), жөндеу жұмыстарын аяқтағаннан кейін кондоминиумның жалпы мүліктеріне күрделі жөндеуге жұмсалған шығындарға өтем ақы алуға құқығы бар";
6-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"6-1. Кондоминиумның жалпы мүліктеріне күрделі жөндеуге кететін шығындарға өтеме ақы алуға құқығы бар отбасылар (тұлғалар), осы Ереженің 6 тармағымен көзделген құжаттардан басқа, қоса беріледі:
1) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы бөлімінің кондоминиум жалпы мүлік объектілерінің күрделі жөндеудің жеке түрлерін жүргізу қажеттілігі туралы қорытындының көшірмесі;
2) тұрғын үй иесімен, жөндеу жұмыстарын жүзеге асыратын тұрғын үй иелері кооперативімен және ұйыммен, кондоминиумның жалпы мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге өзара жасалған шарттардың көшірмесі.

О внесении изменений в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 6 "О Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 июня 2008 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 22 июля 2008 года N 13-1-120. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 6
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года N 94-1 "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года N 553 "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы", решением внеочередной сессии четвертого созыва Петропавловского городского маслихата от 18 января 2008 года N 6 "О Программе развития жилищно-коммунальной сферы в городе Петропавловск на 2008-2010 годы", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 6 "О Правилах предоставления (семьям) гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" следующие дополнения:
В Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг, утвержденных указанным решением:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Семьи (лица), имеющие право на получение жилищной помощи согласно пункту 3 настоящих Правил, имеют право на компенсацию затрат на капитальный ремонт общего имущества кондоминиума после завершения ремонтных работ";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Семьи (лица) имеющие право на компенсацию затрат на капитальный ремонт общего имущества кондоминиума, кроме документов, предусмотренных пунктом 6 настоящих Правил, дополнительно представляют:
1) копию заключения отдела жилищно-коммунального хозяйства о необходимости проведения отдельных видов капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума;
2) копию договора на проведение капитального ремонта общего имущества кондоминиума, заключенного между собственником жилья, кооперативом собственников жилья и организацией, осуществляющей ремонтные работы;

3) кондоминиумның жалпы мүлкіне күрделі жөндеу бойынша жүргізілген жұмыстардың қабылдау - табыс ету актілерінің көшірмесі;
4) кондоминиум басқармасынан өтініш берушінің кондоминиумның жалпы мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кеткен нақты шығындары туралы анықтама".
12-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"12-1. Күрделі жөндеуге кеткен нақты шығындарды төлеу екінші деңгейдегі банктердің бөлімшелері арқылы төленеді немесе "Қазпошта" АҚ филиалында есептелген сомалар алушылардың есеп шотына аудару жолымен жүргізіледі".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарыққа шыққан күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
А. Фомин
Қалалық мәслихат хатшысы Р. Сыздықов

3) копию акта приема-передачи произведенных работ по капитальному ремонту общего имущества кондоминиума;
4) справка от управляющего кондоминиума о фактических затратах заявителя за произведенный капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума";
дополнить пункт 12-1 следующего содержания:
"12-1. Выплаты за фактически произведенный капитальный ремонт производится через отделения банков второго уровня или филиал АО "Казпочта" путем перечисления начисленных сумм на лицевые счета получателей".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
А. Фомин
Секретарь городского
маслихата
Р. Сыздыков