Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 1973 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 8 қыркүйектегі N 1521 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 9 қазандағы N 13-1-139 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1825 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2012.08.31 N 1825 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының»"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213-І Заңының  28-бабына сәйкес, қала әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы әкімдігінің»"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"»мемлекеттік мекемесінің»"18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау"»мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы"»2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 1973  қаулысына (2008 жылғы 11 қаңтардағы мемлекеттік тізілімде тіркелген N 13-1-98,»"Проспект СК" газетінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 4 санында,»"Қызылжар нұры" газетінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 4 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
6 тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсетіледі: отбасының жан басына шаққандағы табысы азық-түлік себеті бағасынан төмен 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға.";
16 тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"16.Қызмет көрсету тәсілі - жеке баруы. Ата-анасының, қамқоршыларының немесе қорғаншыларының бірі бару мүмкіндігі болмаған жағдайда, белгіленген тәртіппен берілген сенімхат негізінде ата-аналар, қамқоршылар немесе қорғаншылар жәрдемақы тағайындау туралы өтінішпен басқа тұлғалар жүгінуін уәкілетті етуге құқылы."
Мемлекеттік қызмет көрсету (көрсетпеу) туралы хабарлама поштамен жіберіледі немесе Казахстанская правда көшесі, 35 мекенжайы бойынша:»"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"»мемлекеттік мекемесі N 31, N 19 кабинеттерге өзі барады."
18 тармақтың 3)тармақшасындағы»тоқсан сайын»сөздері»ай сайын» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Ә.З. Сәрсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м.а.                        Т. Құлжанова

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 11 декабря 2007 года N 1973 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Назначение государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет" государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2008 года N 1521. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 9 октября 2008 года N 13-1-139. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 31 августа 2012 года N 1825
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 31.08.2012 N 1825
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213-I "О нормативных правовых актах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска от 11 декабря 2007 года N 1973 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Назначение государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет" государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска" (зарегистрировано в государственном реестре за N 13-1-98 от 11 января 2008 года, опубликовано в газетах "Проспект СК" N 4 от 25 января 2008 года, "Қызылжар нұры"»N 4 от 25 января 2008 года) следующие изменения:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"Государственная услуга оказывается: семьям, имеющим детей в возрасте до 18 лет со среднедушевым семьи ниже стоимости продовольственной корзины.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Способ оказания услуги - личное посещение. В случае невозможности личного обращения одного из родителей, опекунов или попечителей с заявлением о назначении пособий родители, опекуны или попечители вправе уполномочить других лиц на обращение с заявлением о назначении пособий на основании доверенности, выданной в установленном порядке.
Уведомление об оказании (неоказании) государственной услуги направляется почтой или личное посещение государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска"»по адресу: улица Казахстанской правды, 35, кабинеты N 31, N 19."
в подпункте 3) пункта 18 слово "ежеквартальное" заменить словом "ежемесячное".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Сарсембаева А.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города                          Т. Кульжанова