Ауылдық (селолық) жерлерде қызмет атқарғандары үшін лауазымдық жалақыларына үстемақы белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет лауазымдық мамандарының тізбесін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 25 наурыздағы N 51 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 29 сәуірде N 13-14-56 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 наурыздағы N 52 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 28.03.2014 N 52 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi)
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251 Еңбек кодексінің 238-бабы 3-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде қызмет атқарғандары үшін лауазымдық жалақыларына үстемақы белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет лауазымдық мамандарының тізбесі анықталсын.
2. Тізбе Шал ақын ауданы мәслихатына келісуге ұсынылсын.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі                                А. Әмрин
Аудан әкімдігінің
2008 жылғы 25 наурыздағы № 51
қаулысына қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде қызмет атқарғандары үшін лауазымдық жалақыларына үстемақы белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет лауазымдық мамандарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымы:
1) әлеуметтік қызмет маманы.
2. Білім беру мамандарының лауазымы:
1) мектеп директоры;
2) оқу-тәрбие және тәрбие жұмысы жөніндегі мектеп директорының орынбасары;
3) әкімшілік шаруашылық бөлімі бойынша мектеп директорының орынбасары;
4) мұғалім;
5) әлеуметтанушы;
6) психолог;
7) әдіскер;
8) балабақшаның меңгерушісі;
9) тәрбиеші;
10) тәрбиешінің көмекшісі;
11) ән-күй жетекшісі;
12) нұсқаушы;
13) үйірме жетекшісі;
14) медбике;
15) бастаушы;
16) лаборант;
17) интернат, шеберхана меңгерушісі;
18) көркемөнер жетекшісі;
19) кітапханашы;
20) мектепке дейінгі дайындық сыныбының жетекшісі;
21) өндірістік оқыту шебері;
22) оқу бөлімінің хатшысы;
3. Мәдениет мамандарының лауазымы;
1) кітапханашы;

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 марта 2008 года N 51. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 29 апреля 2008 года N 13-14-56. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 марта 2014 года N 52
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28.03.2014 N 52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 251, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-11 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности (далее - Перечень) согласно приложению.
2. Представить Перечень на согласование в маслихат района Шал акына.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Амрин
Приложение
к постановлению акимата района
от 25 марта 2008 года № 51
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов образования:
1) директор школы;
2) заместитель директора школы по учебно-воспитательной и воспитательной работе;
3) заместитель директора школы по административно-хозяйственной части;
4) учитель;
5) социолог;
6) психолог;
7) методист;
8) заведующий детским садом;
9) воспитатель;
10) помощник воспитателя;
11) музыкальный руководитель;
12) инструктор;
13) руководитель кружка;
14) медицинская сестра;
15) вожатый;
16) лаборант;
17) заведующий интернатом, мастерской;
18) художественный руководитель;
19) библиотекарь;
20) воспитатель класса предшкольной подготовки;
21) мастер производственного обучения;
22) секретарь учебной части.
3. Должности специалистов культуры:
1) библиотекарь;

2) мәдени ұйымдастырушы.

2) культорганизаторы.