Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының бөлінген белдеулерінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақыларды бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 23 шілдедегі N 112-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 27 тамызда N 2532 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 318-IV шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2010.03.31 N 318-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2001 жылғы 12 маусымдағы N 209 Кодексінің 491-бабының 2 тармағына сәйкес, ІV шақырылған облыстық мәслихат VІІ сессиясында шешім етеді:
1. Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының белдеулерінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін салық төлемақылары бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (М.Шырдабаев) жүктелсін.
3. Осы шешім Атырау облысы бойынша Әділет департаментінен тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
VII сессиясының төрағасы                А. Ғабдуллин
Облыстық мәслихат хатшысы               Ж. Дүйсенғалиев
Облыстық мәслихаттың
VІІ сессиясының
2008 жылғы 23 шілдедегі
N 112-IV шешіміне 1 қосымша
Салық салу объектісі
Төлемақы

Об утверждении ставок платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог областного значения по Атырауской области
Решение Атырауского областного маслихата от 23 июля 2008 года N 112-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 августа 2008 года за N 2532. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 31 марта 2010 года № 318-ІV
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 491 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 12 июня 2001 года N 209, областной маслихат IV созыва на VII сессии решил:
1. Утвердить ставки платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог областного значения по Атырауской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по бюджету, финансам, экономике, поддержке предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (М. Чердабаев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Атырауской области.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель VII сессии
областного маслихата                       А. Габдуллин
Секретарь областного маслихата            Ж. Дюсенгалиев
Приложение 1 к решению
VІІ сессии областного маслихата
от 23 июля 2008 года N 112-IV
N
Объект налогообложения
Ставка