Облыстық мәслихаттың III сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 31-IV "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 30 қазандағы N 119-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 4 желтоқсанда N 2536 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджет   кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148   "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес және облыстық әкімияттың 2008 жылғы облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарай отырып, облыстық мәслихат кезектен тыс VІII сессиясында ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 31-IV     "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Атырау облысының Әділет Департаментінде 2008 жылғы 17 қаңтардағы N 2509 санымен тіркелген, "Атырау" газетінің 2008 жылғы 9 ақпандағы 16 нөмірінде жарияланған), облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 8 қаңтардағы N 55-IV шешіміне (Атырау облысының Әділет Департаментінде 2008 жылғы  12 ақпандағы N 2521 санымен тіркелген, "Атырау" газетінің 2008 жылғы 1 наурыздағы 25 нөмірінде жарияланған), облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 11 сәуірдегі N 86-IV шешіміне (Атырау облысының Әділет Департаментінде 2008 жылғы 14 мамырдағы N 2530 санымен тіркелген, "Атырау" газетінің 2008 жылғы 3 маусымдағы 65 нөмірінде жарияланған), облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 23 шілдедегі N 106-IV шешіміне (Атырау облысының Әділет Департаментінде 2008 жылғы 29 тамыздағы N 2533 санымен тіркелген, "Атырау" газетінің 2008 жылғы 18 қыркүйектегі 111 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"94118407" деген цифрлар "94525352" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"51827252" деген цифрлар "51827257" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"407205" деген цифрлар "407200" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"41882302" деген цифрлар "42289247" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"90515837" деген цифрлар "89898352" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"3602570" деген цифрлар "4627000" деген цифрлармен
ауыстырылсын;
"6038543" деген цифрлар "7062973" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"6054249" деген цифрлар "7078679" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 8-тармақта:
бірінші абзацтағы "277213" деген цифрлар "275689" деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "113551" деген цифрлар "112027" деген цифрлармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение III сессии областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 31-IV "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Атырауского областного маслихата от 30 октября 2008 года N 119-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 декабря 2008 года за N 2536. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 года № 275/1711/-МШ.
Сноска. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от   23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2008 год, областной маслихат на        внеочередной VІII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 31-IV "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 17 января 2008 года N 2509, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 7 февраля 2008 года N 15), решение областного маслихата от 8 января 2008 года N 55-IV (зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 12 февраля 2008 года N 2521, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 28 февраля 2008 года N 24), решение областного маслихата от 11 апреля 2008 года N 86-IV (зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 14 мая 2008 года N 2530, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 3 июня 2008 года N 65), решение областного маслихата от 23 июля 2008 года N 106-IV (зарегистрировано в Департаменте Юстиции Атырауской области 29 августа 2008 года N 2533, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 11 сентября 2008 года    N 108) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "94118407" заменить цифрами "94525352";
цифры "51827252" заменить цифрами "51827257";
цифры "407205" заменить цифрами "407200";
цифры "41882302" заменить цифрами "42289247";
цифры "90515837" заменить цифрами "89898352";
цифры "3602570" заменить цифрами "4627000";
цифры "6038543" заменить цифрами "7062973";
цифры "6054249" заменить цифрами "7078679";
2) в пункте 8:
в абзаце первом цифры "277213" заменить цифрами "275689";
в абзаце втором цифры "113551" заменить цифрами "112027";

3) 9-тармақта:
"182821" деген цифрлар "51444" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 11-тармақта:
"125488" деген цифрлар "71474" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 14-тармақта:
бірінші абзацтағы "609299" деген цифрлар "599365" деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "245765" деген цифрлар "239400" деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "263790" деген цифрлар "260221" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) 18-тармақта:
бірінші абзацтағы "10371275" деген цифрлар "10394259" деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "1934664" деген цифрлар "1926007" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "4007360" деген цифрлар "4293122" деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "4429251" деген цифрлар "4175130" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7) 28-тармақта:
"200000" деген цифрлар "247473" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8) 33-тармақта:
бірінші абзацтағы "121000" деген цифрлар "120887" деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "36000" деген цифрлар "35951" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "65000" деген цифрлар "64936" деген цифрлармен ауыстырылсын;
9) 34-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
34. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне қысқы мерзімге дайындық үшін 289287 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 53060 мың теңге;
Исатай ауданы - 50577 мың теңге;
Қызылқоға ауданы - 82000 мың теңге;
Мақат ауданы - 17163 мың теңге;
Махамбет ауданы - 29354 мың теңге;
Атырау қаласы - 57133 мың теңге.
10) 37-тармақта:
бірінші абзацтағы "1 795 000" деген цифрлар "1 794 098" деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "110000" деген цифрлар "109843" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "1527000" деген цифрлар "1526255" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11) 38-тармақта:
бірінші абзацтағы "276000" деген цифрлар "268380" деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "100000" деген цифрлар "99990" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "100000" деген цифрлар "99990" деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "76000" деген цифрлар "68400" деген цифрлармен ауыстырылсын;
12) 39-тармақта:
бірінші абзацтағы "385000" деген цифрлар "174500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "325000" деген цифрлар "114500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
13) 40-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
40. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бөлу жүйесін күрделі жөндеу өткізу және қызмет етуі үшін 240707 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Исатай ауданы - 5500 мың теңге;
Мақат ауданы - 226929 мың теңге;
Махамбет ауданы - 8278 мың теңге.

3) в пункте 9:
цифры "182821" заменить цифрами "51444";
4) в пункте 11:
цифры "125488" заменить цифрами "71474";
5) в пункте 14:
в абзаце первом цифры "609299" заменить цифрами "599365";
в абзаце втором цифры "245765" заменить цифрами "239400";
в абзаце четвертом цифры "263790" заменить цифрами "260221";
6) в пункте 18:
в абзаце первом цифры "10371275" заменить цифрами "10394259";
в абзаце втором цифры "1934664" заменить цифрами "1926007";
в абзаце третьем цифры "4007360" заменить цифрами "4293122";
в абзаце четвертом цифры "4429251" заменить цифрами "4175130";
7) в пункте 28:
цифры "200000" заменить цифрами "247473";
8) в пункте 33:
в абзаце первом цифры "121000" заменить цифрами "120887";
в абзаце втором цифры "36000" заменить цифрами "35951";
в абзаце третьем цифры "65000" заменить цифрами "64936";
9) пункт 34 изложить в следующей редакции:
34. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным бюджетам и бюджету города Атырау на подготовку к зимнему периоду в сумме 289287 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району - 53060 тысяч тенге;
Исатайскому району - 50577 тысяч тенге;
Кызылкогинскому району - 82000 тысяч тенге;
Макатскому району - 17163 тысяч тенге;
Махамбетскому району - 29354 тысяч тенге;
городу Атырау - 57133 тысяч тенге.
10) в пункте 37:
в абзаце первом цифры "1795000" заменить цифрами "1794098";
в абзаце втором цифры "110000" заменить цифрами "109843";
в абзаце шестом цифры "1527000" заменить цифрами "1526255";
11) в пункте 38:
в абзаце первом цифры "276000" заменить цифрами "268380";
в абзаце втором цифры "100000" заменить цифрами "99990";
в абзаце третьем цифры "100000" заменить цифрами "99990";
в абзаце четвертом цифры "76000" заменить цифрами "68400";
12) в пункте 39:
в абзаце первом цифры "385000" заменить цифрами "174500";
в абзаце третьем цифры "325000" заменить цифрами "114500";
13) пункт 40 изложить в следующей редакции:
40. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным бюджетам на проведение капитального ремонта и функционирование линий водоснабжения и водоотведения в сумме 240707 тысяч тенге, в том числе:
Исатайскому району - 5500 тысяч тенге;
Махамбетскому району - 8278 тысяч тенге;
Макатскому району - 226929 тысяч тенге."

14) 46-тармақта:
"3367550" деген цифрлар "3373550" деген цифрлармен ауыстырылсын;
15) 47-тармақта:
"770000" деген цифрлар "692550" деген цифрлармен ауыстырылсын;
16) 48-тармақта:
бірінші абзацтағы "165000" деген цифрлар "164836" деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "45000" деген цифрлар "44836" деген цифрлармен ауыстырылсын;
17) 49-тармақта:
"960500" деген цифрлар "191130" деген цифрлармен ауыстырылсын;
18) 50-тармақта:
бірінші абзацтағы "15450" деген цифрлар "15400" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "1550" деген цифрлар "1500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
19) 53-тармақта:
"75000" деген цифрлар "308000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
20) 55-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
55. 2008 жылғы облыстық бюджетте Махамбет ауданының бюджетіне Махамбет ауданының шекарасын түрғызуда жүргізілетін жерқұрылысына 12376 мың теңге сомасында мақсатты ағымдағы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
21) келесі мазмұндағы 56, 57 тармақтарымен толықтырылсын:
56. 2008 жылғы облыстық бюджетте Атырау қаласының бюджетіне абаттандыруға 61800 мың теңге сомасында мақсатты ағымдағы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
57. 2008 жылғы облыстық бюджетте Атырау қаласының бюджетіне санитарияны қамтамасыз ету үшін 50000 мың теңге сомасында мақсатты ағымдағы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
2. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихаттың
VІІІ сессиясының төрағасы                 Т. Мұқатанов
Облыстық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы                         М. Артығалиев
Облыстық мәслихаттың
VІІІ сессиясының
2008 жылғы 30 қазандағы
N 119-IV шешіміне 1 қосымша
Облыстық мәслихаттың
ІІІ сессиясының
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 31-IV шешіміне 1 қосымша
2008 жылға арналған облыстық бюджет
Сан
аты
Сын
ыбы
Кіші
сыны
бы
АТАУЫ
Сомасы,  мың теңге
I. Кірістер

14) в пункте 46:
цифры "3367550" заменить цифрами "3373550";
15) в пункте 47:
цифры "770000" заменить цифрами "692550";
16) в пункте 48:
в абзаце первом цифры "165000" заменить цифрами "164836";
в абзаце втором цифры "45000" заменить цифрами "44836";
17) в пункте 49:
цифры "960500" заменить цифрами "191130";
18) в пункте 50:
в абзаце первом цифры "15450" заменить цифрами "15400";
в абзаце шестом цифры "1550" заменить цифрами "1500";
19) в пункте 53:
цифры "75000" заменить цифрами "308000";
20) пункт 55 изложить в следующей редакции:
55. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету Махамбетского района на землеустройство, проводимое при установлении границ района в сумме 12376 тысяч тенге.
21) дополнить пунктами 56, 57 следующего содержания:
56. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету города Атырау на благоустройство в сумме 61800 тысяч тенге.
57. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету города Атырау на обеспечение санитарии в сумме 50000 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 2, 3, 5, 7 изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель VІІІ сессии
областного маслихата                     Т. Мухатанов
И.о.секретаря областного маслихата       М. Артыгалиев
Приложение 1 к решению
VIII сесcии областного маслихата
от 30 октября 2008 года N 119-IV
Приложение 1 к решению
III сесcии областного маслихата
от 12 декабря 2007 года N 31-IV
Областной бюджет на 2008 год
Кат
его
рия
Кла
сс
Подк
ласс
Наименование
Сумма
тыс. тенге
I. Доходы