Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 9/99-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 5 мамырда N 14-1-73 тіркелді. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1-314 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009.11.30 N 1-314 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне , "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі N 6/83-IV "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 14-1-67 тіркелген, 2008 жылдың 11 қаңтарында "Шымкент келбеті", Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 17 Қаңтардағы N 6/57-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 14-1-70 тіркелген, 2008 жылдың 1 ақпандағы N 5 "Шымкент келбеті", Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған, шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"35 999 234" деген сандар "35 594 376" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 696 011" деген сандар " 11 715 248" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 237" деген сандар " 42 000" деген сандармен ауыстырылсын; "14 581 940" деген сандар "14 145 027" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 710 046" деген сандар "9 692 101" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"29 400 774" деген сандар "28 734 457" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"6 598 460" деген сандар "6 859 919" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"2 019 059" деген сандар "2 281 059" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"4 594 101" деген сандар "4 593 560" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы:
"-4 594 101" деген сандар "- 4 593 560" деген сандармен ауыстырылсын:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год"
Решение Шымкентского городского маслихата от 24 апреля 2008 года N 9/99-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента 5 мая 2008 года N 14-1-73. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30 ноября 2009 года N 1-314
Сноска. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30.11.2009 N 1-314.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2008 года N 6/83-IV "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-67, опубликовано 11 января 2008 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента", внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 17 января 2008 года N 6/57-4с "О внесений изменений и дополнений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-70, опубликовано 1 февраля 2008 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "35 999 234" заменить цифрами "35 594 376";
цифры "11 696 011" заменить цифрами "11 715 248";
цифры "11 237" заменить цифрами "42 000";
цифры "14 581 940" заменить цифрами "14 145 027";
цифры "9 710 046" заменить цифрами "9 692 101";
в подпункте 2):
цифры "29 400 774" заменить цифрами "28 734 457";
в подпункте 3):
цифры "6 598 460" заменить цифрами "6 859 919";
в подпункте 5):
цифры "2 019 059" заменить цифрами "2 281 059";
в подпункте 6):
цифры "4 594 101" заменить цифрами "4 593 560";
в подпункте 7):
цифры "- 4 594 101" заменить цифрами "-4 593 560";