Сыртқы (көрнекі) жарнама орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары туралы
Шымкент қалалық мәслихатының 2008 жылғы 14 сәуірдегі N 9/82-4с шешімі. Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 14 мамырда N 14-1-74 тіркелді. Күші жойылды - ОҚО Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы N 18/186-4с Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - ОҚО Шымкент қалалық мәслихатының 2009.02.20 N 18/186-4с Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі)  491 бабының 2)тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының  6 бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:

О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы
Решение Шымкентского городского маслихата от 14 апреля 2008 года N 9/82-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента 14 мая 2008 года N 14-1-74. Утратило силу - решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2009 года N 18/186-4c
Сноска. Утратило силу - решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.02.2009 N 18/186-4c.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:

1. Қосымшаға сәйкес, Шымкент қаласының аумағында орналастыратын және жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде орналастырылатын сыртқы (көрнекі) жарнама объектілері бойынша төлемақы ставкалары белгіленсін.
2. Қалалық мәслихаттың 2002 жылғы 21 қаңтарындағы N 17/162-2с "Сыртқы (көрнекі) жарнама орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 497, "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде 2002 жылдың 22 ақпанында жарияланған) шешімі күшін жойды деп танылсын.

1. Установить ставки платы по объектам наружной (визуальной) рекламы, размещаемым в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и размещаемым на территории города Шымкента согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Шымкентского городского маслихата от 21 января 2002 г. N 17/162-2с "О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 497, опубликовано в газетах "Шымкент келбетi", "Панорама Шымкента" 22 февраля 2002 года).

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткенде қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы
Шымкент қалалық мәслихатының
2008 жылғы 14 сәуірдегі
N 9/82-4с шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шымкент қалалық мәслихатының 2008.10.13 N 14/150-4c (Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Шымкент қаласының аумағында орналастырылатын және
жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде орналастырылатын сыртқы (көрнекі) жарнама объектілері бойынша төлемақы ставкалары
Жарнама объектісінің алаңы
Орналасқан орны және
төлем ставкасы
(айлық есептік көрсеткіштерде)
қалаға кіре берісте
I, II санаттағы көшелер
III санаттағы көшелер
IV санаттағы көшелер
1.
3 ш.метрге дейін
5
4
3
2
2.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата
Секретарь городского маслихата
Приложение к решению
Шымкентского городского
маслихата от 14 апреля
2008 года N 9/82 -4с
Сноска. Приложение в редакции решения Шымкентского городского маслихата N 14/150-4c от 13.10.2008 (вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции).
Ставки платы по объектам наружной (визуальной)
рекламы, размещаемым в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и размещаемым на территории
города Шымкента
Площадь рекламного объекта
Место расположения и ставки платы
(в месячных расчетных показателях)
въезд в город
улицы I, II категории
улицы III категории
улицы IV категории
1.
до 3 кв.метров
5
4
3
2
2.