Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4c "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2008 жылғы 11 шілдедегі N 11/128-4С шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 23 шілдеде N 14-1-81 тіркелді. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1-314 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009.11.30 N 1-314 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне , "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы " Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. Қалалық мәслихаттың "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-67 тіркелген, 2008 жылдың 11 қаңтарында "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 17 қаңтардағы N 6/57-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-70 тіркелген, 2008 жылдың 1 ақпандағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 5 газеттерінде жарияланған, қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 24 сәуірдегі N 9/99-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-73 тіркелген, 2008 жылдың 16 мамырдағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 20 газеттерінде жарияланған, қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 30 маусымдағы N 10/106-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-80 тіркелген, шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"38 063 070" деген сандар "34 799 264" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 662 858" деген сандар "11 669 858" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год"
Решение Шымкентского городского маслихата от 11 июля 2008 года N 11/128-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента 23 июля 2008 года за N 14-1-81. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30 ноября 2009 года N 1-314
Сноска. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30.11.2009 N 1-314.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата "О бюджете города Шымкента на 2008 год" от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-67, опубликовано 11 января 2008 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента", внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 17 января 2008 года N 6/57-4с "О внесений изменений и дополнений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-70, опубликовано 1 февраля 2008 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 5; решением городского маслихата от 25 апреля 2008 года N 9/99-4с "О внесений изменений и дополнений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-73, опубликовано 16 мая 2008 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 20; решением городского маслихата от 30 июня 2008 года N 10/106-4с "О внесений изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-80) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "38 063 070" заменить цифрами "34 799 264";
цифры "11 662 858" заменить цифрами "11 669 858";