Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4c "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2008 жылғы 15 қыркүйектегі N 13/137-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 24 қыркүйекте N 14-1-82 тіркелді. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1-314 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009.11.30 N 1-314 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексінің 5 тармағы 116 бабына , "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 5 қыркүйегіндегі N 9/115-IV "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1.Қалалық мәслихаттың "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы"2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-67 тіркелген, 2008 жылдың 11 қаңтарында "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 17 қаңтардағы N 6/57-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-70 тіркелген, 2008 жылдың 1 ақпандағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 5 газеттерінде жарияланған, қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 24 сәуірдегі N 9/99-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-73 тіркелген, 2008 жылдың 16 мамырдағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 20 газеттерінде жарияланған, қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 30 маусымдағы N 10/106-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-80 тіркелген, қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 11 шілдедегі N 11/128-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-81 тіркелген, 2008 жылдың 25 шілдедегі "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 30 газеттерінде жарияланған, шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4c "О бюджете города Шымкента на 2008 год"
Решение Шымкентского городского маслихата от 15 сентября 2008 года N 13/137-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента 24 сентября 2008 года N 14-1-82. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30 ноября 2009 года N 1-314
Сноска. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30.11.2009 N 1-314.
В соответствии пунктом 5 статьи 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 сентября 2008 года N 9/115-IV "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14- IV "Об областном бюджете на 2008 год" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата "О бюджете города Шымкента на 2008 год" от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-67, опубликовано 11 января 2008 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента", внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 17 января 2008 года N 6/57-4с "О внесений изменений и дополнений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-70, опубликовано 1 февраля 2008 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 5; решением городского маслихата от 25 апреля 2008 года N 9/99-4с "О внесений изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-73, опубликовано 16 мая 2008 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 20; решением городского маслихата от 30 июня 2008 года N 10/106-4с "О внесений изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-80; решением городского маслихата от 11 июля 2008 года N 11/128-4с "О внесений изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4с "О бюджете города Шымкента на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-81, опубликовано 25 июля 2008 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 30;) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)

11 669 858 деген сандар 12 170 381 деген сандармен ауыстырылсын;
11 057 962 деген сандар 10 557 439 деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтағы:
20 деген сандар 24,3 деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақ мынадай мазмұндағы редакцияда жазылсын:
2008 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер есебінен 5 656 757,0 мың теңге жолдарды орташа жөндеуге, жылу-энергетикалық жүйені дамытуға, абаттандыруға, көгалдандыруға, санитарияға, жарықтандыруға, қаланың бас жоспарын дайындауға және көріктендіру бойынша эскиздік жоба дайындауға қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

цифры 11 669 858 заменить цифрами 12 170 381;
цифры 11 057 962 заменить цифрами 10 557 439;
в пункте 2:
цифры 20 заменить цифрами 24,3;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
Предусмотреть в городском бюджете на 2008 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 5 656 757,0 тысяч тенге, на средний ремонт дорог, на развитие теплоэнергетической системы, на благоустройство, озеленение, санитарию, освещение и на разработку генерального плана города и изготовление эскизных проектов.;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.