Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4c "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2008 жылғы 11 қарашадағы N 15/156-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 25 қарашада N 14-1-84 тіркелді. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1-314 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009.11.30 N 1-314 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 5 қарашадағы N 11/130-IV "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1.Қалалық мәслихаттың "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-67 тіркелген, 2008 жылдың 11 қаңтарында "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 17 қаңтардағы N 6/57-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-70 тіркелген, 2008 жылдың 1 ақпандағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 5 газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 24 сәуірдегі N 9/99-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-73 тіркелген, 2008 жылдың 16 мамырдағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 20 газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 30 маусымдағы N 10/106-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-80 тіркелген, 2008 жылдың 18 шілдедегі "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 29 газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 11 шілдедегі N 11/128-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-81 тіркелген, 2008 жылдың 25 шілдедегі "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 30 газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 15 қыркүйегіндегі N 13/137-4с "Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 5/39-4с "2008 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-82 тіркелген, 2008 жылдың 3 қазандағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 40 газеттерінде жарияланған; шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 5/39-4c "О бюджете города Шымкента на 2008 год"
Решение Шымкентского городского маслихата от 11 ноября 2008 года N 15/156-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента 21 ноября 2008 года N 14-1-84. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30 ноября 2009 года N 1-314
Сноска. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30.11.2009 N 1-314.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан»     и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2008 года № 11/130-IV «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года № 3/14- IV «Об областном бюджете на 2008 год» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата «О бюджете города Шымкента на 2008 год» от 25 декабря 2007 года № 5/39-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-67, опубликовано 11 января 2008 года в газетах «Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента», внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 17 января 2008 года № 6/57-4с «О внесений изменений и дополнений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года № 5/39-4с «О бюджете города Шымкента на 2008 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-70, опубликовано 1 февраля 2008 года в газетах «Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента» № 5; решением городского маслихата от 25 апреля 2008 года № 9/99-4с «О внесений изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года № 5/39-4с «О бюджете города Шымкента на 2008 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-73, опубликовано 16 мая 2008 года в газетах «Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента» № 20; решением городского маслихата от 30 июня 2008 года № 10/106-4с «О внесений изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года № 5/39-4с «О бюджете города Шымкента на 2008 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-80, опубликовано 18 июля 2008 года в газетах «Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента» № 29; решением городского маслихата от 11 июля 2008 года № 11/128-4с «О внесений изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года № 5/39-4с «О бюджете города Шымкента на 2008 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-81, опубликовано 25 июля 2008 года в газетах «Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента» № 30; решением городского маслихата от 15 сентября 2008 года № 13/137-4с «О внесений изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2007 года № 5/39-4с «О бюджете города Шымкента на 2008 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-82, опубликовано 3 октября 2008 года в газетах «Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента» № 40;) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержания:

1. 2008 жылға арналған қала бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 939 700 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 652 539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 889 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 732 553 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 492 719 мың теңге;
2) шығындар – 25 269 840 мың теңге;
3) операциялық сальдо – 4 669 860 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - -14 700 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 700 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 91 000 мың теңге;
6) бюджет профициті – 4 593 560 мың теңге;
7) бюджет профицитін пайдалану - - 4 593 560 мың теңге;
3-тармақта:
84 301 деген сандар 179 803 деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
5 656 757 деген сандар 5 739 508 деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
8 194 деген сандар 8 611 деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
129 292 деген сандар 40 082 деген сандармен ауыстырылсын;
9-1 тармақтағы:
үшінші абзацта 108 839 деген сандар 106 019 деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацта 96 875 деген сандар 91 557 деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта 272 111 деген сандар 268 047 деген сандармен ауыстырылсын;
9-2 тармақтағы:
төртінші абзацта 2 902 129 деген сандар 2 442 206 деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта 158 000 деген сандар 99 442 деген сандармен ауыстырылсын;

"1. Утвердить городской бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 29 939 700 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 652 539 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61 889 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 732 553 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 492 719 тысяч тенге;
2) затраты – 25 269 840 тысяч тенге;
3) операционное сальдо – 4 669 860 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - -14 700 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 14 700 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовым активами – 91 000 тысяч тенге;
6) профицит бюджета - 4 593 560 тысяч тенге;
7) использование профицита бюджета - - 4 593 560 тысяч тенге.";
в пункте 3:
цифры "84 301" заменить цифрами "179 803";
в пункте 5:
цифры "5 656 757" заменить цифрами "5 739 508";
в пункте 8:
цифры "8 194" заменить цифрами "8 611";
в пункте 9:
цифры "129 292" заменить цифрами "40 082";
в пункте 9-1:
в абзаце третьем цифры "108 839" заменить цифрами "106 019";
в абзаце четвертом цифры "96 875" заменить цифрами "91 557";
в абзаце пятом цифры "272 111" заменить цифрами "268 047";
в пункте 9-2:
в абзаце четвертом цифры "2 902 129" заменить цифрами "2 442 206";
в абзаце шестом цифры "158 000" заменить цифрами "99 442";