Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 04 ақпандағы N 440 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 14 ақпанда N 2475 тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабының 4-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізілсін:
1) "Өскемен су қоймасының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды Өскемен қаласы әкімінің әкімшілік бағынышты жерлерінде шаруашылықтық пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 07 ақпандағы N 13 қаулысында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 2441 болып тіркелген ("Дидар" газетінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 27 (15778), "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 41 (18279) сандарында жарияланған):
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі";
2) "Шыбындыкөл көлінің су қорғау аймағы мен "Тайынты" демалыс базасының жер учаскелерінің тұстамасындағы су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 03 шілдедегі N 162 қаулысында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 2449 болып тіркелген ("Дидар" газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы N 94-95 (15846), "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы N 118 (18356) сандарында жарияланған):
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі";
3) "Өскемен қаласындағы Ертіс өзені мен Үлбі өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 03 шілдедегі N 163 қаулысында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 2448 болып тіркелген ("Дидар" газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы N 94-95 (15846), "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы N 118 (18356) сандарында жарияланған):
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі".
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Келісілді:
"Ертіс бассейндік су шаруашылығы
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы

О внесении изменений в некоторые постановления акимата Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 04 февраля 2008 года N 440. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 февраля 2008 года за N 2475
В соответствии с пунктом 4 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в некоторые постановления акимата Восточно-Казахстанской области:
1) в постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы Усть-Каменогорского водохранилища и режима их хозяйственного использования на землях административного подчинения акима города Усть-Каменогорска" от 07 февраля 2007 года N 13, зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2441, (опубликовано в газетах "Дидар" 20 марта 2007 года N 27 (15778), "Рудный Алтай" от 20 марта 2007 года N 41 (18279):
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Вводится в действие со дня официального опубликования";
2) в постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны озера Шыбындыколь и водоохранной полосы в створе земельных участков базы отдыха "Таинты" и режима их хозяйственного использования" от 03 июля 2007 года N 162, зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2449, (опубликовано в газетах "Дидар" 7 августа 2007 года N 94-95 (15846), "Рудный Алтай" от 7 августа 2007 года N 118 (18356):
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Вводится в действие со дня официального опубликования";
3) в постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш и реки Ульба в городе Усть-Каменогорске и режима их хозяйственного использования" от 03 июля 2007 года N 163, зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2448, (опубликовано в газетах "Дидар" 7 августа 2007 года N 94-95 (15846), "Рудный Алтай" от 7 августа 2007 года N 118 (18356):
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Вводится в действие со дня официального опубликования".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области
Согласовано:
Начальник ГУ "Иртышское
бассейновое водохозяйственное управление "