"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 1 шілдедегі N 7/87-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 11 шілдеде N 2487 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО әділет департаменті 2009 жылғы 05 қаңтардағы N 0613-11 хатымен
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 115-бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына , "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулыға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 маусымдағы N 580 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. " 2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы " Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 2464, "Дидар" газетінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 2-3, 2008 жылғы 12 қаңтардағы N 4, "Рудный Алтай" газетінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 сандарында жарияланды, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 29 қаңтардағы N 4/49-ІV, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2473 болып тіркелген шешімімен , "Дидар" газетінің 2008 жылғы 14 ақпандағы N 19-20, "Рудный Алтай" газетінің 2008 жылғы 14 ақпандағы N 23-24, 2008 жылғы 16 ақпандағы N 25-26 сандарында жарияланды, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-ІV шешімге өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 5/62-ІV, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2479 болып тіркелген шешімімен енгізілген өзгерістері және толықтыруларымен, "Дидар" газетінің 2008 жылғы 26 сәуірдегі N 55-56,  2008 жылғы 29 сәуірдегі N 57-58, "Рудный Алтай" газетінің 2008 жылғы 26 сәуірдегі N 63, 2008 жылғы 29 сәуірдегі N 64-65 сандарында жарияланды) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған облыстық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 88142330,1 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение VII сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата IV созыва от 1 июля 2008 года N 7/87-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 июля 2008 года за N 2487. Действие решения прекращено на основании письма Департамента юстиции ВКО от 5 января 2009 года N 0613-11 в связи с истечением срока, на который оно было принято
Сноска. Действие решения прекращено на основании письма Департамента юстиции ВКО от 5 января 2009 года N 0613-11 в связи с истечением срока, на который оно было принято
В соответствии со статьей 115 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2008 года N 580 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1223 " Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2464, опубликовано в газете "Дидар" от 10 января 2008 года N 2-3, от 12 января 2008 года N 4, в газете "Рудный Алтай" от 10 января 2008 года N 3-4 с внесенными изменениями и дополнениями решением от 29 января 2008 года N 4/49-IV "О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2473, опубликовано в газете "Дидар" от 14 февраля 2008 года N 19-20, "Рудный Алтай" от 14 февраля 2008 года N 23-24, от 16 февраля 2008 года N 25-26, решением от 8 апреля 2008 года N 5/62-IV "О внесении изменений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2479, опубликовано в газете "Дидар" от 26 апреля 2008 года N 55-56, от 29 апреля 2008 года N 57-58, "Рудный Алтай" от 26 апреля 2008 года N 63, от 29 апреля 2008 года N 64-65), следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 88142330,1 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер - 18196502,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 378773,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 650000 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 68917055,1 мың теңге;
2) шығыстар - 89042007,3 мың теңге;
3) операциялық сальдо - -899677,2 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - 2376727,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 2398000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 21273,0 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 791000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 791000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
6) бюджет тапшылығы (профициті) - -4067404,2 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 4067404,2 мың теңге.";
2) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Облыстық бюджетке әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша қалалар мен аудандар үшін 2008 жылға арналған есептеулер нормативі мынадай мөлшерлерде белгіленсін:
Өскемен қаласына
84,6 пайыз;
Риддер қаласына
22 пайыз;
Семей қаласына
16 пайыз;
Курчатов қаласына
16 пайыз;
Бородулиха ауданына
50,3 пайыз;
Глубокое ауданына
18,5 пайыз;
Шемонаиха ауданына
46,9 пайыз;
басқа аудандар бойынша
100 пайыз.";
3) 2-1-тармақ мынадай мазмұнмен толықтырылсын:
"2-1. 2008 жылға арналған қалалар мен аудандардың бюджеттеріне қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығының есептеулері 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.";
4) 5-1-тармақта:
алтыншы азатжолда "күрделі" сөзінен кейін "және орташа" сөзімен толықтырылсын;
мынадай мазмұнда жиырмасыншы, жиырма бірінші азатжолдармен толықтырылсын:
"еңбекақы төлеудің минимальды мөлшері ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің жоғалтуларына өтемақыға - 385244 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім тапсырыстарының негізінде техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі мекемелерінде оқитындарға стипендия төлеуге - 18321 мың теңге";
5) 5-2-тармақта:
үшінші азатжолда "220775" сандары "196998" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші азатжолда "447000" сандары "574000" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші азатжолда "3450018" сандары "3590734" сандарымен ауыстырылсын;

налоговые поступления - 18196502,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 378773,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 650000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 68917055,1 тысяч тенге;
2) затраты - 89042007,3 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 899677,2 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 2376727,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2398000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21273,0 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 791000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 791000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
6) дефицит (профицит) бюджета - -4067404,2 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4067404,2 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2008 год нормативы распределения доходов в областной бюджет для бюджетов городов и районов по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, в следующих размерах:
городу Усть-Каменогорску
84,6 процентов;
городу Риддеру
22 процента;
городу Семей
16 процентов;
городу Курчатову
16 процентов;
Бородулихинскому району
50,3 процента;
Глубоковскому району
18,5 процентов;
Шемонаихинскому району
46,9 процентов;
по остальным районам
100 процентов.";
3) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Установить на 2008 год норматив распределения доходов в бюджеты городов и районов индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов.";
4) в пункте 5-1:
в абзаце шестом после слова "капитальный" дополнить словами "и средний";
дополнить абзацами двадцатым, двадцать первым следующего содержания:
"385244 тысяч тенге - на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением минимального размера заработной платы;
18321 тысяч тенге - на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов";
5) в пункте 5-2:
в абзаце третьем цифры "220775" заменить цифрами "196998";
в абзаце четвертом цифры "447000" заменить цифрами "574000";
в абзаце восьмом цифры "3450018" заменить цифрами "3590734";

тоғызыншы азатжолда "4959942" сандары "4773005" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұнда он үшінші азатжолмен толықтырылсын:
"жылу-энергетика жүйесін дамытуға - 1597105 мың теңге";
6) 5-4-тармақ мынадай мазмұнда сегізінші азатжолмен толықтырылсын:
"15 қосымшаға сәйкес еңбекақы төлеудің минимальды мөлшері ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің жоғалтуларына өтемақыға - 181165 мың теңге";
7) 5-5-тармақта:
үшінші азатжолда "129725" сандары "112263" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші азатжолда "447000" сандары "574000" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұнда тоғызыншы азатжолмен толықтырылсын:
"Семей қаласының бюджетіне жылу-энергетика жүйесін дамытуға -404400 мың теңге.";
8) 8-тармақта:
екінші азатжолда "156600" сандары "135600" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші азатжолда "21600" сандары "42600" сандарымен ауыстырылсын;
9) 12-тармақта "4158697" сандары "4797058" сандарымен ауыстырылсын;
10) 1, 5, 10, 11, 12 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
11) 15 қосымша осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешім 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                      В. АХАЕВ
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2008 жылғы 1 шілдедегі
N 7/87-ІV шешіміне 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2007 жылғы 14 желтоқсандағы
N 3/28-ІV шешіміне 1 қосымша
2008 жылға арналған облыстық бюджет
Санат
С ома сы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелiк
Кірістер а тауы
1 . К I Р IC ТЕР

в абзаце девятом цифры "4959942" заменить цифрами "4773005";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"1597105 тысяч тенге - на развитие теплоэнергетической системы.";
6) пункт 5-4 дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"181165 тысяч тенге - на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением минимального размера заработной платы согласно приложению 15";
7) в пункте 5-5:
в абзаце третьем цифры "129725" заменить цифрами "112263";
в абзаце четвертом цифры "447000" заменить цифрами "574000";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"404400 тысяч тенге - бюджету города Семей на развитие теплоэнергетической системы.";
8) в пункте 8:
в абзаце втором цифры "156600" заменить цифрами "135600";
в абзаце четвертом цифры "21600" заменить цифрами "42600";
9) в пункте 12 цифры "4158697" заменить цифрами "4797058";
10) приложения 1, 5, 10, 11, 12 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению;
11) дополнить приложением 15 согласно приложению 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель cессии,
секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата                         В. АХАЕВ
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 1 июля 2008 года N 7/87-IV
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV
Областной бюджет на 2008 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

120887,0
003
Ішкі істер органдарының  нысандарын дамыту
120887,0
4
Б i л i м беру
12136115,6
0 2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3844783,6
260
Облыстың дене шынықтыр у және спорт басқармасы
1194778,6
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1151722,6
007
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы білім беру
43056,0
261
Облыстың білім басқармасы
2650005,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
839745,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында  дарынды балаларға жалпы білім беру
708219,0
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9708,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
531009,0
101
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік жүйесіне интерактивті оқыту жүйесін енгізуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
531009,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
428333,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
132991,0
0 4
Т ехникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
2695054,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
142105,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
139599,0
026
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім тапсырыстарының негізінде техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі мекемелерінде оқитындарға стипендия төлеуге нысаналы ағымдағы трансферттер
2506,0
261
Облыстың білім басқармасы
2552949,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2537134,0
100
Кәсіптік лицейлерде мамандар даярлау
1512698,0
101
Колледждерде мамандар даярлау
1024436,0
031
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім тапсырыстарының негізінде техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі мекемелерінде оқитындарға стипендия төлеуге нысаналы ағымдағы трансферттер
15815,0
0 5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру

120887,0
003
Развитие объектов органов внутренних дел
120887,0
4
Образование
12136115,6
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3844783,6
260
Управление физической культуры и спорта области
1194778,6
006
Дополнительное образование для детей по спорту
1151722,6
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
43056,0
261
Управление образования области
2650005,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
839745,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
708219,0
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
9708,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
531009,0
101
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе начального, основного среднего и общего среднего образования
531009,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
428333,0
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
132991,0
04
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2695054,0
253
Управление здравоохранения области
142105,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
139599,0
026
Целевые текущие трансферты на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного заказа местных исполнительных органов
2506,0
261
Управление образования области
2552949,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2537134,0
100
Подготовка специалистов в профессиональных лицеях
1512698,0
101
Подготовка специалистов в колледжах
1024436,0
031
Целевые текущие трансферты на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного заказа местных исполнительных органов
15815,0
05
Переподготовка и повышение квалификации специалистов

3 585,0
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
2 815,0
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, соғыс мүгедектеріне теңестірілген адамдарға)
10 000,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
3 381,0
"М.Әуезов мұражайына баратын жол 0-5 шақырым"  жолды орташа жөндеуге
10 000,0
10 000,0
Ғимаратты сатып алуға
65 500,0
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкасының ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға  (бюджеттік мекемелер үшін)
10 000,0
7000,0
2
Аягөз ауданы
119 287,0
0,0
0,0
32 835,0
0,0
0,0
соның ішінде:
Аягөз ауданы Аягөз қаласында Әріп Тәңірбергенев атындағы Тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық мұражайын салуға жобалау- сметалық құжаттама әзірлеу
6 300,0
6 300,0
Аягөз ауданы Аягөз қаласында Аягөз Балалар -жасөспірімдер спорт мектебі үшін күрес залының ғимаратын салу
20 000,0
20 000,0
Аягөз қаласы 9 шағын ауданында N 16  5 қабатты тұрғын үйдің инженерлік желілерін қайта жаңғыртуға және көріктендіруге
6 535,0
6 535,0
Шынғожа аулында су құбыры желілерін күрделі жөндеуге
41 657,0
"Алтын алқа","Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе  бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
10 960,0
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
9 430,0
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсету
1 087,0
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, соғыс мүгедектеріне теңестірілген адамдарға)
16 014,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
4 723,0
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкасының ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға  (бюджеттік мекемелер үшін)
2 581,0
3
Бесқарағай ауданы
27 913,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
соның ішінде:
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсетуге
725,0
"Алтын алқа","Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе  бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге

3585,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
2815,0
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам и инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам войны, лицам, приравненным к инвалидам войны)
10000,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
3381,0
На средний ремонт дороги "Подъезд к музею Ауэзова км 0-5"
10000,0
10 000,0
На выкуп здания
65500,0
На компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением ставки платы за эмиссии в окружающую среду (для бюджетных организаций)
10000,0
7000,0
2
Аягозский район
119287,0
0,0
0,0
32835,0
0,0
0,0
в том числе:
Разработка проектно-сметной документа ции на строи тельство Историко-культурного и литературно- мемориального музея им. Арипа Танирбергенова в г. Аягозе Аягозского района
6300,0
6300,0
Строительство здания борцовского зала для Аягозской ДЮСШ в г. Аягозе Аягозского района
20000,0
20000,0
На реконструк цию инженер ных сетей и благоустройство 5-этажного жилого дома N 16 в 9 микрорайоне г. Аягоза
6535,0
6535,0
На капитальный ремонт водопроводных сетей в с.Шынгожа
41657,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
10960,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
9430,0
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
1087,0
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам и инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам войны, лицам, приравненным к инвалидам войны)
16014,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
4723,0
На компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением ставки платы за эмиссии в окружающую среду (для бюджетных организаций)
2581,0
3
Бескарагайский район
27913,0
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
в том числе:
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям,врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
725,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени

500 000,0
Семей қаласының жылумен қамту объектілерін қайта жаңғырту және күрделі жөндеу бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптама жасауға
60 700,0
60 700,0
Қала жолдарын жөндеуге
150 000,0
150000,0
Төтенше жағдайлардың алдын-алу мақсатында Семей қаласын жылумен қамтуды қамтамасыз етуге
200 000,0
1-ЖЭС жобалау-сметалық құжаттамасын кешенді әзірлеуге Бірінші бөлім: бу және су қайнататын қазандық
20 000,0
14
Курчатов қаласы
222 802,0
0,0
0,0
41 518,0
0,0
81 626,0
соның ішінде:
Курчатов қаласы Первомай көшесі, 28 тұрғын үйді қайта жаңғыртуға
41 518,0
41 518,0
Курчатов қаласында қазақ тілінде оқытатын мектеп ашу үшін бұрынғы  N1 КТМ ғимаратын күрделі жөндеу
72 672,0
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, соғыс мүгедектеріне теңестірілген адамдарға)
26 230,0
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
436,0
"Алтын алқа","Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе  бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
140,0
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
180,0
Нөсер канализациясын қайта жаңғыртуға
56 626,0
56 626,0
Курчатов қаласының көшелерін күрделі жөндеуге
25 000,0
25 000,0
15
Өскемен қаласы
1503594,0
0,0
219500,0
448485,0
0,0
207500,0
соның ішінде:
Өскемен қаласындағы  "Өскемен - Тәртіп" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайту
119 500,0
119500,0
Өскемен қаласында қалалық әкімдіктің әкімшілік ғимаратын салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
14 100,0
14 100,0
Өскемен қаласы Өтепов көшесінде жапсарлас салынған кітапханамен тұрғын үй салуға
100 000,0
100000,0
Самар шоссесі тұсында теміржол арқылы өтетін жолөткелін салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
35 000,0
35 000,0
Өскемен қаласы "Өскемен -Водоканал" МКК жарғылық капиталын ұлғайту
100 000,0
100000,0
"Восток" футбол клубы" КМҚК спорттық шараларға қатысуына және материалдық базасын нығайтуға
150 000,0
Өскемен қаласы Ульянов көшесінде  инженерлік желілер мен  тұрғын үйді  қайта жаңғыртуға
8 000,0
8 000,0
Өскемен қаласында рекреациялық аймақтар (экологиялық саябақ) ұйымдастыруға, соның ішінде жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
159 349,0
159349,0
"Өскемен қаласында Комендантка өзенінің түбін тазарта отырып, тармағын жайластыру жөніндегі жұмыстар кешені" (нөсер  коллекторын салу) жобасын іске асыруға

500000,0
На разработку и экспертизу проектно- сметной документации по реконструкции и капитальному ремонту объектов теплоснабжения города Семей
60700,0
60700,0
На ремонт городских дорог
150000,0
150000,0
На обепече ние теплоснаб жением города Семей в целях предупреждения чрезвычайной ситуации
200000,0
На комплексную разработку проектно-сметной документации ТЭЦ-1. Первая часть:паровая и водогрейная котельная
20000,0
14
город Курчатов
222802,0
0,0
0,0
41518,0
0,0
81626,0
в том числе:
На реконструкцию жилого дома по ул. Первомайская 28 в г. Курчатове
41518,0
41518,0
Капитальный ремонт здания бывшего ПТШ N 1 для открытия школы с казахским языком обучения в г. Курчатове
72672,0
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам и инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам войны, лицам, приравненным к инвалидам войны)
26230,0
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
436,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получавшие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
140,0
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
180,0
На реконструкцию ливневой канализации
56626,0
56626,0
Капитальный ремонт улиц г. Курчатова
25000,0
25000,0
15
город Усть-Каменогорск
1503594,0
0,0
219500,0
448485,0
0,0
207500,0
в том числе:
Увеличение уставного капитала ТОО "Өскемен-Тәртіп" в г. Усть- Каменогорске
119500,0
119500,0
Разработка проектно- сметной документации на строительство административного городского акимата в г. Усть-Каменогорске
14100,0
14100,0
На строительство жилого дома по ул. Утепова с пристроенной библиотекой в г. Усть-Каменогорске
100000,0
100000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство путепровода через железную дорогу в створе Самарского шоссе
35000,0
35000,0
Увеличение уставного капитала ГКП "Оскемен-Водоканал" г.Усть- Каменогорска
100000,0
100000,0
На участие в спортивных мероприятиях и укрепление материальной базы ГККП "Футбольный клуб "Восток"
150000,0
На разработку проектно- сметной документации на реконструкцию инженерных сетей и  жилого дома по улице Ульяновской в городе Усть-Каменогорске
8000,0
8000,0
На организацию рекреационных зон в г.Усть-Каменогорске (экологический парк), в том числе разработка проектно-сметной документации
159349,0
159349,0
На реализацию проекта "Комплекс работ по обустройству протоки Комендантки с расчисткой дна в г.Усть- Каменогорске" (строительство ливневого коллектора)