Қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін қолдану үшін объектілер және қоғамдық жұмыс түрлері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 24 шілдедегі № 9842 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 тамызда № 5-1-89 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 02 желтоқсандағы N 14188 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2011.12.02 № 14188 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42-бабының 1-тармағының, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексінің 30-бабының 1-тармағының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағының негізінде, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін қолдану үшін объектілер және қоғамдық жұмыс түрлерінің тізімі бекітілсін.
2. Төмендегі қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) 2006 жылғы 9 наурыздағы N 2568 "Жазалау түрінде қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін қолдану үшін объектілер туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-33 нөмірімен тіркелген, 2006 жылғы 8 сәуірдегі "Дидар", 2006 жылғы 4 сәуірдегі "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған;
2) 2007 жылғы 29 наурыздағы N 27 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 9 наурыздағы N 2568 "Жазалау түрінде қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін қолдану үшін объектілер туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-58 нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 28 сәуірдегі "Дидар", 2007 жылғы 3 мамырдағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған.
3. Осы қаулы қолданысқа алғашқы ресми жарияланған күннен кейін енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің
міндетін атқарушы А. Каширин
Келісілді:
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
қылмыстық-атқару жүйесі Комитеті
басқармасы бастығының міндетін
атқарушы, әділет полковнигі Т. Белгиубаев
Өскемен қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 24 шілдедегі
N 9842 қаулысымен
бекітілген
Қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін қолдану
үшін объектілер және қоғамдық жұмыс түрлерінің тізімі
N р/р
Қоғамдық жұмыстар
объектілері
Қоғамдық жұмыс
түрлері
1
2
3
1
Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен көп салалы кәсіпорны" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнын қайта атау және Жарғысына өзгерістер енгізу туралы
аумақты тазалау және көркейту
2
"Өскемен Водоканал" мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
аумақты тазалау және көркейту
Өскемен қаласы әкімі
аппаратының басшысы М. Сайдуақасова

Об объектах и видах общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам
Постановление акимата города Усть-Каменогорска от 24 июля 2008 года N 9842. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска 12 августа 2008 года за N 5-1-89. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 02 декабря 2011 года N 14188
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 02.12.2011 N 14188.
На основании пункта 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пункта 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года и пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить объекты и виды общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления:
1) от 9 марта 2006 года N 2568 "Об объектах для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам в виде наказания", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-33, опубликованное в газетах "Дидар" от 8 апреля 2006 года, "Рудный Алтай" от 4 апреля 2006 года;
2) от 29 марта 2007 года N 27 "О внесении дополнений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 9 марта 2006 года N 2568 "Об объектах для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам в виде наказания", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-58, опубликованное в газетах "Дидар" от 28 апреля 2007 года, "Рудный Алтай" от 3 мая 2007 года.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Усть-Каменогорска
А. Каширин
Согласовано:
Исполняющий обязанности
начальника Управления Комитета
уголовно-исполнительной системы
по Восточно-Казахстанской области,
полковник юстиции
Т. Бельгиубаев
Утвержден
постановлением акимата
города Усть-Каменогорска
от 24 июля 2008 г. N 9842
Перечень объектов и видов общественных работ
для использования труда осужденных, привлеченных
к общественным работам
N
пп
Объекты общественных работ
Виды общественных работ
1
2
3
1
Государственное коммунальное предприятие "Усть-Каменогорское многоотраслевое предприятие "Өскемен-тәртіп" акимата города Усть-Каменогорска"
благоустройство и уборка территорий
2
Государственное казенное предприятие "Өскемен Водоканал"
благоустройство и уборка территорий
Руководитель аппарата акима
города Усть-Каменогорска
М. Сайдуакасова