"2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 16 қазандағы N 10/5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 22 қазанда N 5-1-93 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2009.01.08 № 04-06/3 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2009.01.08 № 04-06/3 хатымен
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 116-бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына , Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының " 2008 жылға арналған облыстық бюджеті туралы " 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 1 шілдедегі N 9/111-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2490 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының " 2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы " 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешімі(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-74 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 12 қаңтардағы "Дидар" және "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған); "2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 8 ақпандағы N 5/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-77 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 28 ақпандағы "Дидар" газетінің N 27 және "Рудный Алтай" газетінің N 31-32 сандарында жарияланған); "2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 6/6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-82 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 13 мамырдағы "Дидар" газетінің N 62 және 2008 жылғы 8 мамырдағы "Рудный Алтай" газетінің N 69-70 сандарында жарияланған); "2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 10 шілдедегі N 8/3(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-86 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 24 шілдедегі "Дидар" газетінің N 99 және 2008 жылғы 26 шілдедегі "Рудный Алтай" газетінің N 112 сандарында жарияланған) шешімдеріне енгізілген өзгерістерімен келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение от 25 декабря 2007 года N 4/3 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 16 октября 2008 года N 10/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска 22 октября 2008 года за N 5-1-93. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 08.01.2009 № 04-06/3
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 08.01.2009 № 04-06/3.
В соответствии со статьей 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 октября 2008 года N 9/111-IV "О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV " Об областном бюджете на 2008 год " (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2490) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата
" О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год " от 25 декабря 2007 года N 4/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-74, опубликовано 12 января 2008 года в газетах "Дидар" и "Рудный Алтай"), с внесенными изменениями решением от 8 февраля  2008 года N 5/3 "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2007 года N 4/3 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-77, опубликовано 28 февраля 2008 года в газетах "Дидар" N 27 и "Рудный Алтай" N 31-32), от 17 апреля 2008 года N 6/6 "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2007 года N 4/3 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-82, опубликовано 13 мая 2008 года в газете "Дидар" N 62, от 8 мая 2008 года в газете "Рудный Алтай" N 69-70), от 10 июля 2008 года N 8/3 "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2007 года N 4/3 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 5-1-86, опубликовано 24 июля 2008 года в газете "Дидар" N 99, от 26 июля 2008 года в газете "Рудный Алтай" N 112) следующие изменения:

1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сай келесі мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 713 655,7 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 6 109 505 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 872 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 898 199 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 658 079,7 мың теңге;
2) шығындар – 10 352 548,2 мың теңге;
3) операциялық сальдо – - 638 892,5 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
5) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 207 349 мың теңге;
6) бюджет (профициті) тапшылығы – - 846 241,5 мың теңге;
7) бюджет (профицитін) таршылығын қаржыландыру – 846 241,5 мың теңге.";
2) 2 тармақта:
бірінші абзацтағы "43 000,3" деген цифрлар "68 001,3" деген цифрларға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "25 000" деген цифрлар "27 000,3" деген цифрларға ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "10 000" деген цифрлар "41 001" деген цифрларға ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "8 000,3" деген цифрлар "0" деген цифрларға ауыстырылсын;
3) 5 тармақта:
үшінші абзацтағы:
"50 000" деген цифрлар "80 000" деген цифрларға ауыстырылсын;
"28 000" деген цифрлар "63 000" деген цифрларға ауыстырылсын;

1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 9 713 655,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 109 505 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 47 872 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 898 199 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 658 079,7 тысяч тенге;
2) затраты – 10 352 548,2 тысяч тенге;
3) операционное сальдо – - 638 892,5 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование – 0;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами – 207 349 тысяч тенге;
6) дефицит (профицит) бюджета – - 846 241,5 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 846 241,5 тысяч тенге.";
2) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "43 000,3" заменить цифрами "68 001,3";
в абзаце втором цифры "25 000" заменить цифрами "27 000,3";
в абзаце третьем цифры "10 000" заменить цифрами "41 001";
в абзаце четвертом цифры "8 000,3" заменить цифрой "0";
3) в пункте 5:
в абзаце третьем:
цифры "50 000" заменить цифрами "80 000";
цифры "28 000" заменить цифрами "63 000";