Семей қаласының жергілікті маңызды ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және қалаға әкімшілік-бағынышты елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 8/73-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2008 жылғы 28 шілдеде N 5-2-90 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы N 15/112-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2009.02.20 N 15/112-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы № 209 «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» кодексінің 491 бабының 2 тармағына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласының жергілікті маңызды ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және қалаға әкімшілік- бағынышты елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны  үшін төлемақы ставкалары бекітілсін (қосымшаға сәйкес).
2. Қалалық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2002 жылғы 27 қарашадағы № 24-3 «Семей қаласының жергілікті маңызды ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және қалаға әкімшілік-бағынышты елді мекендерде сыртқы(көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары туралы» (2002 жылғы 25 желтоқсанда № 1036, нормативтік құқықтық кесімдер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2002 жылғы 18 қазандағы «Семей таңы» газетінің № 42, 2002 жылғы 18 қазандағы «Семипалатинские вести» газетінің № 36 сандарында жарияланған).
2) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-5 «2002 жылғы 27 қарашадағы № 24-3 «Семей қаласының жергілікті маңызды ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және қалаға әкімшілік-бағынышты елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары туралы» шешіміне толықтырулар енгізу туралы» (2005 жылғы 27 қаңтарда № 2155, нормативтік құқықтық кесімдер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2005 жылғы 4 ақпандағы «Семей таңы» және «Семипалатинские вести» газетінің № 5 сандарында жарияланған).
3. Шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                            Е. Сұлтанов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                          Қ. Мирашев
2008 жылғы 20 маусымдағы
N 8/73-IV шешіміне
қосымша
Семей қаласының жергілікті маңызды ортақ
пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген
белдеуінде және қалаға әкімшілік-бағынышты елді
мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны
үшін төлемақы ставкалары
Әрбір беті үшін жарнама алаңының көлемі (алаң шаршы метрмен)
Төлем сомасы (айлық есептік көрсеткіште)
1 ш.м.дейін
1 АЕК

О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, размещаемой в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения в городе Семей и административно-подчиненных городу населенных пунктах
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2008 года N 8/73-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июля 2008 года за N 5-2-90. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно- Казахстанской области от 20 февраля 2009 года N 15/112-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 20.02.2009 N 15/112-IV.
В соответствие с пунктом 2 статьи 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года № 209 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, размещаемой в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения, в городе Семей и административно- подчиненных городу населенных пунктах (согласно приложению).
2. Признать утратившим силу следующие решения городского маслихата:
1) "О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, размещаемой в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения, в городе Семипалатинске и административно-подчиненных городу населенных пунктах" от 27 ноября 2002 года № 24-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 декабря 2002 года № 1036, опубликовано 18 октября 2002 года в газете "Семей таны" № 42, 18 октября 2002 года "Семипалатинские вести" № 36).
2) "О внесении дополнения в решение 27 ноября 2002 года № 24-3 "О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, размещаемой в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения, в городе Семипалатинске и административно- подчиненных городу населенных пунктах" от 24 декабря 2004 года № 12-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 января 2005 года № 2155, опубликовано 4 февраля 2005 года № 5 в газетах "Семей таны" и "Семипалатинские вести").
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                            Е. Султанов
Секретарь городского
маслихата                                        К. Мирашев
Приложение
к решению от 20 июня 2008 года
N 8/73-IV
Ставки платы за размещение наружной (визуальной)
рекламы, размещаемой в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования местного значения в городе Семей и
административно-подчиненных городу населенных пунктах
Размер рекламного поля за каждую сторону (площадь в кв.м.)
Сумма платы (в месячных расчетных показателях)
До 1 кв.м.
1 МРП

1-ден 3 ш.м.дейін
2 АЕК
3-тен 5 ш.м.дейін
4 АЕК
5-тен 10 ш.м. дейін
6 АЕК
10-нан 20 ш.м.дейін
10 АЕК
20-дан 30 ш.м.дейін
16 АЕК
30-дан 60 ш.м.дейін
18 АЕК
60-тан жоғары
20 АЕК
10-нан 20 ш.м.дейінгі призматрон, онымен бірге бейнелеу
10 АЕК
1 ден 20 ш.м.дейінгі тұрақты объектілерге арналған автомобильдер жарнамасы (орнату)
28 АЕК
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                       Қ. Мирашев

Свыше 1 кв.м. до 3 кв.м.
2 МРП
Свыше 3 кв.м. до 5 кв.м.
4 МРП
Свыше 5 кв.м. до 10 кв.м.
6 МРП
Свыше 10 кв.м. до 20 кв.м.
10 МРП
Свыше 20 кв.м. до 30 кв.м.
16 МРП
Свыше 30 кв.м. до 60 кв.м.
18 МРП
Свыше 60 кв.м.
20 МРП
Призматрон от 10 до 20 кв.м. за одного изображение
10 МРП
Реклама (установка) автомобилей на стационарных объектах от 1 до 20 кв.м.
28 МРП
Секретарь городского
маслихата                                     К. Мирашев