"Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау мен төлеудің Нұсқаулығын бекіту туралы" 2006 жылғы 22 ақпандағы № 175 қаулыға өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 19 маусымдағы N 684 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2008 жылғы 1 тамызда N 5-2-94 тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 27 қарашадағы № 965 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 27.11.2023 № 965 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Атауға өзгерту енгізілді, мәтінде "Қағидалар", "Қағидалардың", "Қағидалармен" деген сөздер "Нұсқаулық", "Нұсқаулықтар", "нұсқаулықпен" деген сөздермен ауыстырылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2009.04.21 N 478 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз).
"Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39-11 11-бабының 2-тармағы 3) тармақшасын, 16-бабын, 29-бабының 6-тармағын, "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық- педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі № 343-11 Заңының 11-бабының 1-тармағын орындау және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-11 Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына сәйкес мүгедек балалары бар ата–аналарға оларды тәрбиелеу мен оқытуға көмек беру мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау мен төлеудің Нұсқаулығын бекіту туралы" 2006 жылғы 22 ақпандағы №175 қаулыға (нормативтік- құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-2-30 тіркелген, 2006 жылдың 13 сәуірдегі "Семей таңы" газетінде, 2006 жылдың 13 сәуірдегі "Семипалатинские вести" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Материалдық қамсыздандыру ай сайын 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тағайындалып төленеді.";
"Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау мен төлеудің Нұсқаулығы" 2- бөлімде деген 11-абзац алынып тасталсын.
2. Қаулы ресми түрде жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі
М. Айнабеков

О внесении изменений в постановление от 22 февраля 2006 года № 175 "Об утверждении Инструкции назначения и выплаты материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому"
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 19 июня 2008 года N 684. Зарегистрировано в управлении юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 1 августа 2008 года за N 5-2-94. Утратило силу постановлением акимата города Семей области Абай от 27 ноября 2023 года № 965
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей области Абай от 27.11.2023 № 965 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Наименование с изменениями, по всему тексту слова "Правила", "Правил", "Правилами" заменены словами "Инструкция", "Инструкции", "Инструкцией" - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21.04.2009 N 478 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 11, статьей 16, пунктом 6 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39-11 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года № 343-11 "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-11 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление от 22 февраля 2006 года № 175 "Об утверждении Инструкции назначения и выплаты материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 5-2-30, опубликованного в газетах "Семипалатинские вести" 13 апреля 2006 года, "Семей таны" от 13 апреля 2006 года) следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Материальное обеспечение назначается и выплачивается ежемесячно в размере 10-ти месячных расчетных показателей.";
в разделе 2 "Инструкции назначения и выплаты материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" абзац 11 исключить.
2. Постановление вводится в действие с момента его официального опубликования.
Аким города Семей
М. Айнабеков