Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 14/101-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 қаңтарда N 5-3-64 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 5 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010.01.15 N 5 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі № 548 Бюджеттік кодексінің 85 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңының 6 бабына, «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне 2008 жылдың 30 желтоқсанында тіркелді, тіркеу нөмірі 2491) сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 705581 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 393956 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 2518 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 10568 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 298539 мың теңге;
2) шығындар – 713094,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – -514 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 514 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы - -6999,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін) қаржыландыру – 6999,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.07.23 N 20/146-IV; 2009.10.27 N 21/165-IV; 2009.11.24 N 22/174-IV шешімдерімен (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі).
2.  2009 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне түсетін кірістерді бөлу нормативтері 93.6 % мөлшерінде белгіленсін.

О бюджете города Курчатова на 2009 год
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2008 года N 14/101-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 6 января 2009 года за N 5-3-64. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 января 2010 N 5
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.01.2010 N 5.
В соответствии со статьей 85 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года № 548, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2008 года, регистрационный номер 2491) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Курчатова на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 705581 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 393956 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2518 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10568 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 298539 тысяч тенге;
2) затраты – 713094,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 514 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 514 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -6999,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (профицита) бюджета – 6999,3 тысячи тенге».
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.07.2009 N 20/146-IV, от 27.10.2009 N 21/165-IV, от 24.11.2009 N 22/174-IV (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Установить на 2009 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источников выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в размере 93.6%.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.10.27 N 21/165-IV шешімімен (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Қалалық қазынашылық бөлімі 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап сәйкес бюджеттерге кірістер сомасын қосып алуды белгіленген нормативтермен жүргізсін.
4. Облыстық бюджеттен 12921 мың теңге сомасында берілетін субвенция көлемі 2009 жылғы қала бдюжетінде қарастырылсын.
5. Қаланың жергілікті атқарушы органдарының резерві 2009 жылға  308 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
төтенше резерві – 100 мың теңге;
соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві – 208 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.10.27. N 21/165-IV шешімімен (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту немесе қалыптастыруға және 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің бағдарламаларға бөлінген, бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) жүзеге асыруға бағытталған бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 2 қосымшаға сай бекітілсін.
7. 2009 жылға арналған қалалық бюджетті орындау процесінде секвестрға жатпайтын, жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 3 қосымшаға сай бекітілсін.
8. Облыстық бюджет трансферттерінен қарастырылған нөсер арықтарын қалпына келтіруге бөлінген 42300 мың теңге сомасы 2009 жылғы қала бюджетінде есепке алынсын.
Қазақ тілінде оқытатын мектеп ашу үшін бұрынғы № 1 КТМ ғимаратын күрделі жөндеуді аяқтауға бөлінген, облыстық бюджеттің ағымдағы трансферттерінде ұсынылған 36000 мың теңге сомасы есепке алынсын.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.02.19 N 16/118-IV; 2009.10.27 N 21/165-IV шешімдерімен (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Облыстық бюджет трансферттері есебінен жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетуге 25983 мың теңге сомасы 2009 жылғы қала бюджетінде қарастырылсын, оның ішінде:
26993 мың теңге – кейбір санаттағы азаматтарға материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларға және ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, құрбан болған әскерилер отбасына);
650 мың теңге – аз қамтылған отбасы балаларын жоғары оқу орындарында оқыту үшін (оқыту бағасы, шәкіртақы, жатақханада тұруына);
140 мың теңге – көп балалы, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған немесе бұрын «Батыр - ана» атағын алған және 1,2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге;

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.10.2009 N 21/165-IV (вводится в действие с 01.01.2009).
3. Городскому отделу казначейства с 1 января 2009 года производить зачисление сумм доходов в соответствующие бюджеты по установленным нормативам.
4. Предусмотреть в городском бюджете на 2009 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 12921 тысяча тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2009 год в сумме 308 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв – 100 тысяч тенге;
резерв по исполнению обязательств по решению судов – 208 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.10.2009 N 21/165-IV (вводится в действие с 01.01.2009).
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 2.
7. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2009 год, согласно приложению 3.
8. Учесть в городском бюджете на 2009 год предусмотренные трансферты из областного бюджета в сумме 42300 тысяч тенге, выделенные на прочистку ливневой канализации.
Учесть предусмотренные текущие трансферты из областного бюджета в сумме 36000 тысяч тенге,выделенные на завершение капитального ремонта здания бывшего ПТШ № 1 для открытия школы с казахским языком обучения.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.02.2009 N 16/118-IV, от 27.10.2009 N 21/165-IV (вводится в действие с 01.01.2009).
9. Предусмотреть в городском бюджете на 2009 год трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 25983 тысяч тенге в том числе:
26993 тысяч тенге – на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);
650 тысячу тенге – для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);
140 тысяч тенге – на оказание единовременной материальной помощи многодетным материям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;

220 мың теңге – 4 және одан да көп кәмелеттік жасқа толмаған балалармен бірге тұратын көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек көрсетуге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.04.23 N 18/133-IV; 2009.07.23 N 20/146-IV, 2009.10.27 N 21/165-IV шешімдерімен (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-1. Қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер мынадай көлемде қарастырылсын:
429 мың теңге-мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
846 мың теңге-18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
3810 мың теңге-негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
447 мың теңге-мемлекеттік білім беру жүйесіне жаңа технологияларды енгізуге.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.02.19 N 16/118-IV шешімімен; өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.11.24 N 22/174-IV шешімімен (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-2. 2009 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет есебінен өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін ағымдағы мақсатты трансферттер қарастырылсын:
5286 мың теңге – әлеуметтік жұмыс орындары бағдарламаларын кеңейтуге және жастар тәжірибесіне;
65700 мың теңге - өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға;
53681 мың теңге - өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге;
8561 мың теңге - өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде маңызы бар аудандық автомобиль жолдарын ұстауға және қала көшелерін жөндеуге;
Ескерту. Шешім 9-2 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.04.23 N 18/133-IV шешімімен, өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.07.23 N 20/146-IV шешімімен (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Төрт тұрғын үйді қалпына келтіруге және инженерлік коммуникациясына арналған жобалық – сметалық құжаттарын әзірлеуге бөлінген 41565 мың теңге сомасы дамытуға арналған трансферттер қала бюджетінде есепке алынсын.

220 тысяч тенге – на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.07.2009 N 20/146-IV, от 27.10.2009 N 21/165-IV (вводится в действие с 01.01.2009).
9-1. Предусмотреть в городском бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
429 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
846 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
3810 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
447 тысяч тенге – на внедрение новых технологий в государственной системе образования;
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.02.2009 N 16/118-IV; с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2009 N 22/174-IV.(вводится в действие с 01.01.2009).
9-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2009 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров для финансирования следующих мероприятий:
5286 тысяч тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
65700 тысяч тенге – на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
53681 тысяча тенге – на капитальный и текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
8561 тысяча тенге – на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения и улиц городов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-2 в соответствии с решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.04.2009 N 18/133-IV; с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.07.2009 N 20/146-IV.(вводится в действие с 01.01.2009).
10. Учесть в городском бюджете предусмотренные трансферты на развитие в сумме 41565 тысячи тенге, выделенные на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию четырех жилых домов и инженерных коммуникаций.

Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.07.23 N 20/146-IV шешімімен (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                Г. ГОСТЕВ
Курчатов қалалық мәслихатының
хатшысы                                        Ш. ТӨЛЕУТАЕВ
Курчатов қалалық мәслихатының
14 сессиясының

Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.07.2009 N 20/146-IV (вводится в действие с 01.01.2009).
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                            Г. ГОСТЕВ
Секретарь Курчатовского
городского маслихата                         Ш. ТУЛЕУТАЕВ
Приложение 1
к решению 14 сессии
Курчатовского городского маслихата

129 468,0
02
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
9 282,0
03
Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы
528,0
04
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
372,0
03
Әлеуметтік салық
138 782,0
1
Әлеуметтік салық
138 782,0
01
Әлеуметтік салық
138 782,0
04
Меншікке салынатын салықтар
93 627,0
1
Мүлікке салынатын салықтар
53 497,0
01
Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
52 791,0
02
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
706,0
3
Жер салығы
28 035,0
02
Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
1 985,0
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
26 050,0
4
Көлік құралдарына салынатын салық
12 095,0
01
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
4 227,0
02
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
7 868,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
20 076,0
2
Акциздер
988,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин (авиациалықты қоспағанда)
885,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарға пайдаланылатын дизель отыны
103,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
15 830,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
15 830,0
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
3 258,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
177,0
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
1 254,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
56,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
158,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
841,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарын бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
772,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 821,0
1
Мемлекеттік баж салығы
1 821,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады

129 468,0
2
Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты
9 282,0
3
Индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам
528
4
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты
372
3
Социальный налог
138 782,0
1
Социальный налог
138 782,0
1
Социальный налог
138 782,0
4
Налоги на собственность
93 627,0
1
Налоги на имущество
53 497,0
1
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
52 791,00
2
Налог на имущество физических лиц
706
3
Земельный налог
28 035,0
2
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
1 985,0
8
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
26 050,0
4
Налог на транспортные средства
12 095,0
1
Налог на транспортные средства с юридических лиц
4 227,0
2
Налог на транспортные средства с физических лиц
7 868,00
5
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
20 076,0
2
Акцизы
988
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
885
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
103
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
15 830,0
15
Плата за пользование земельными участками
15 830,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
3 258,0
1
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
177
2
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1 254,0
3
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
56
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
158
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
841
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
772
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 821,0
1
Государственная пошлина
1 821,0
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

1 250,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
251,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
93,0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
22,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
115,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
11,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
36,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
43,0
2
Салықтық емес түсімдер
2 518,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2 180,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2 180,0
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
2 180,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
338,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
338,0
07
Жергілікті бюджеттен бұрын алынған пайдаланылмаған қаражаттарды қайтару
113,0
09
Жергілікті бюджетке басқа да салықтық емес түсімдер
225,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
10 568,0
03
Жерді және материалдық емес активтер сату
10 568,0
1
Жерді сату
10 500,0
01
Жер учаскелерін сатудан түскен түсімдер
10 500,0
2
Материалды емес активтерді сату
68,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
68,0
4
Трансферттердің түсімдері
298 539,0
02
Мемлекеттік басқарудың жоғарғы тұрған органдарынан түсетін трансферттер
298 539,0
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
298 539,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

1 250,0
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
251
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
93
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
22
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
115
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
11
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
36
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
43
2
Неналоговые поступления
2 518,0
1
Доходы от государственной собственности
2 180,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2 180,0
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
2 180,0
6
Прочие неналоговые поступления
338
1
Прочие неналоговые поступления
338
7
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
113
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
225
3
Поступления от продажи основного капитала
10 568,0
3
Продажа земли и нематериальных активов
10 568,0
1
Продажа земли
10 500,0
1
Поступления от продажи земельных участков
10 500,00
2
Продажа нематериальных активов
68
2
Плата за продажу права аренды земельных участков
68
4
Поступления трансфертов
298 539,0
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
298 539,0
2
Трансферты из областного бюджета
298 539,0
1
Целевые текущие трансферты

2008 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 14/101–ІV шешіміне
2 қосымша
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту немесе
қалыптастыруға және 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің
бағдарламаларға бөлінген, бюджеттік инвестициялық жобаларды
(бағдарламаларды) жүзеге асыруға бағытталған бюджеттік даму
бағдарламаларының тізімі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.10.27 N 21/165-IV шешімімен (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функц.
топ
әкім
гер
бағдар
лама
Атауы
Инвестициялық жобалар
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер

от 26 декабря 2008 года
№ 14/101-IV
Перечень бюджетных программ развития городского
бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные
программы, направленные на реализацию бюджетных
инвестиционных проектов (программ) и на формирование
или увеличение уставного капитала юридических лиц
Сноска. Приложение 2 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.10.2009 N 21/165-IV (вводится в действие с 01.01.2009).
Функц.
группа
Админис
тратор
Прог
рамма
Наименование
Инвестиционные проекты
1
Государственные услуги общего характера